Volkswagen Tiguan Allspace

Hayalleriniz kadar geniş.

Tiguan Allspace’in, Tiguan’dan 21 cm daha uzun gövdesi ona yalnızca güçlü ve ağırbaşlı bir görünüm kazandırmakla kalmıyor, rahat ve keyifli yolculukların yanı sıra geniş bir bagaj hacmini de beraberinde getiriyor. İsteğe bağlı olarak sunulan 3. koltuk sırası, 7 kişiye kadar geniş aileler için oldukça kullanışlı. Tiguan Allspace’te herkesin hayaline bir yer var.

Volkswagen Tiguan Allspace çeşitli modelleri bulunmaktadır. Bunlar; Comfortline ve Higline modelleridir.

Volkswagen Tiguan Allspace Comfortline

Composition media bilgi ve eğlence sistemi, halojen farlar, LED gündüz farları, 17 inç alüminyum alaşım jantlar ve 215 / 65 R17 lastikleri bulunmaktadır.

Volkswagen Tiguan Allspace Higline

Dijital gösterge paneli, 18 inç kingston alüminyum alaşım jantlar, 235 / 55 R18 lastikleri, LED Mid ön farlar, kolay açılabilir ve kapanabilir bagaj kapağı, geri dönüş kamerası ve park asistanı bulunmaktadır.

Volkswagen Tiguan Allspace 1,5 lt TSI ACT 150 PS DSG Motor Teknik Özellikler

 • Motor tipi 4 silindirli 16 V TSI benzinli motordur. Motor hacmi 1,5 litre ve 1498 santimetreküptür. Maksimum gücü 110 (150) / 5000 - 6000 kW (PS) dv / dk olmaktadır. Maksimum torku ise 250 / 1500 – 3500 Nm dv / dk olmaktadır. Karışım sistemi; elektronik kontrollü direkt enjeksiyondur. Vites kutusu 7 ileri DSG olmaktadır.
 • Araç boyutları; uzunluğu 4701 milimetre, genişliği 1839 milimetre, yüksekliği 1674 milimetre, aks mesafesi 2787 milimetre, iz genişliği ön 1575 milimetre, iz genişliği arka 1564 milimetredir. Yakıt tankı 58 litre olan aracın dönme çapı 11,9 metredir. Bagaj kapasitesi 760 litre olmaktadır. Aracın ağırlığı ise 1620 kilogramdır.
 • Volkswagen Tiguan Allspace, 0 kilometreden 100 kilometreye 9,5 saniyede çıkabilmektedir. Maksimum hızı saatte 200 kilometredir.
 • 100 kilometre için şehir içi yakıt tüketimi 7,5 litredir. Bu rakam şehir dışında 5,6 litredir. Genel yakıt tüketimi 6,3 litredir. CO2 emisyonu ise 140 g / km olmaktadır.

Donanım

Arkada yükseklik ayarlı 3 adet koltuk başlığı bulunmaktadır. Asimetrik katlanan arka koltukları vardır. Lasona kumaş koltuk döşemesi, alcantara / artveIours kumaş koltuk döşemesi, dark grid iç dekor, bagajda ve orta konsolda 12 volt soket, çok fonksiyonlu deri direksiyon ve vitaz topuzu, direksiyon üzerinde DSG vites kumandaları, ön ve arka kol desteği, ışıklı makyaj aynası, ayak bölgesi aydınlatması, ambiyans aydınlatması, önde ve arkada okuma lambaları, ön kapılarda alüminyum görünümlü aydınlatmalı marşpiye kaplamaları, katlanabilir ön yolcu koltuğu, ön koltuk altlarında eşya gözü, bagaj bölmesi ışıklandırması, composition media radyo, MP3, WMA çalar, 8 inç Türkçe dokunmatik ekran, CD çalar, SD kart okuyucui AUX – IN girişi, USB – IN müzik çalar bağlantısı, 8 hoparlör, yükseklik ayarlı comfort ön koltuklar ve yükseklik ayarlı top comfort ön koltuklar bulunmaktadır.

Ön farlar LED, gündüz farları LED, ön sis farları, statik dönüş farları, LED stop lambaları, gri renkli yan aynalar, yan aynalarda krom çıtalar, kapı ve tampon altlarında krom dekoratif çıtalar, trapez formunda egzoz dekorlar, radyatör ızgarasında krom çıtalar, gümüş tavan rayları, karartılmış arka ve yan camlar, yer tasarruflu stepne bulunmaktadır.

Bluetooht mobil telefon hazırlığı, eve geliş ve çıkış fonksiyonu, elektromekanik park freni, klimatronik, ön koltuk katlanabilir masalar, ön koltuklarda bel destek ayarı, geri görüş kamerası, park asistanı, kolay açılır ve kapanır bagaj kapağı, bagajda el feneri, tavanda saklama gözü, anahtarsız çalıştırma sistemi, anahtarsız giriş sistemi, start stop sistemi, yağmur sensörü, hız sabitleyici, renkli ekranlı yol bilgisayarı ve dijital gösterge paneli bulunmaktadır.

Anti blokaj sistemi, elektronik fren basıncı dağıtıcısı, elektronik diferansiyel kilidi, elektronik motor çekiş kontrolü, elektronik patinaj önleme sistemi, gelişmiş ön aydınlatma sistemi, sürüş profil seçimi, hıza duyarlı elektromekanik servo direksiyon, ikincil çarpışma freni, immobilizer, piroteknik ön emniyet kemerleri, arkada 3 adet emniyet kemeri, sürücü ve ön yolcu için yan ve tavan hava yastıkları, yorgunluk tespit sistemi bulunmaktadır. Jant seçenekleri 17, 18, 19 ve 20 inçtir.

Dinamik far asistanı, park asistanı, şerit takip sistemi, şerit değiştirme asistanı bulunmaktadır.

Volkswagen Tiguan Allspace Araç Renkleri

Saf beyaz opak, ateş turuncusu metalik, pirit gümüş metalik, platinyum gri metalik, koyu bronz kahve metalik, ipek mavisi metalik, yosun yeşili metalik, yakut kırmızısı metalik ve derin siyah sedefli renkleri bulunmaktadır. İç dekor renk seçenekleri ise checkered flag titanium, dark grid, lassano, artvelours, vienna kumaşlarının siyah ve gri renkleri bulunmaktadır.

Donanım ve Modeller

tiguain_Allspace_comfortline.png

Comfortline

 • Composition Media Bilgi Eğlence sistemi
 • Halojen farlar ve LED gündüz sürüş farları
 • Renkli yol bilgisayarı
 • 17'' Tulsa alüminyum alaşım jantlar, 215/65 R17 lastikler
 • Elektrikli açılır bagaj kapağı
tiguain_Allspace_highline.png

Highline

 • Dijital gösterge paneli
 • 18'' Kingston alüminyum alaşım jantlar , 235/55 R18 lastikler
 • Geri görüş kamerası "Rear Assist" ve Park Asistanı "Park Assist"
 • LED "Mid" ön farlar
 • Kolay açılır/kapanır bagaj kapağı "Easy Open/Close"

Formu Doldurun, Sizi Arayalım

TİCARİ İLETİŞİM VE TİCARİ ELEKTRONİK İLETİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun gereğince, ticari elektronik ileti; telefon, çağrı merkezleri, faks, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda gerçekleştirilen ve ticari amaçlarla gönderilen veri, ses ve görüntü içerikli iletileri, ifade eder. Ticari elektronik iletiler, alıcılara ancak önceden onayları alınmak kaydıyla gönderilebilir. Bu onay, yazılı olarak veya her türlü elektronik iletişim araçlarıyla alınabilir. Alıcılar diledikleri zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik iletileri almayı reddedebilir. Bu kapsamda ticari elektronik ileti gönderimine dair onay verseniz dahi dilediğiniz zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik iletileri almayı gönderide yer alan linke girerek her zaman reddedebilirsiniz.

TİCARİ ELEKTRONİK İLETİ GÖNDERİMİNE DAİR AÇIK ONAY

Bu formun onaylanması ile 6563 Sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve 15 Temmuz 2015 tarihli 29417 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanan Ticari İletişim ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik kapsamında AVEK OTOMOTİV SERVİS SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ (“AVEK”) tarafından veya bir aracı firma vasıtasıyla tarafıma Kanunlara uygun şekilde, her türlü ürün ve hizmetlere ilişkin çeşitli tanıtım, reklam, promosyon, satış ve pazarlama, kutlama, temenni amacıyla, Şirketiniz veya şirketinizin dahil olduğu şirketler topluluğu şirketlerinin tarafıma eposta, SMS/kısa mesaj, anlık bildirim, sosyal medya ve diğer online reklam ağları, otomatik arama, bilgisayar, telefon, faks, e-posta/mail, bluetooth-diğer kablosuz ağlar ve diğer elektronik iletişim araçları ile ticari elektronik iletiler ve diğer iletiler göndermesine, dilediğim zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik iletileri almayı her zaman reddedebileceğime tereddüde yer vermeyecek şekilde bilgi sahibi olarak, aydınlatılmış açık rızam ile onay veriyorum. Yukarıdaki yer alan bilgilendirmeler kapsamında belirtilen izinleri/onayları veriyorsanız, bu hususlardaki kabul, rıza ve onayınızı belirtmek üzere şimdi lütfen “Elektronik İleti Gönderimi Hakkında Bilgilendirme ve Onay Formunu” okudum, onaylıyorum ibareleri yanındaki kutucuk/kutucukları işaretleyerek onayınızı elektronik olarak verebilirsiniz.