Volkswagen T-Roc

Özgüveni doğuştan.

İleriye gidebilmek için düşmekten korkmayın. Unutmayın! Sizi siz yapan şey, özgüveninizdir. T-Roc, işte tam da bu özgüvenden doğdu ve bunu her köşesinde göstermeye hazır. LED farlarının altına konumlandırılan ve kendi tarzını taşıyan ışık imzasına sahip gündüz sürüş farları, tasarımına güç katan trapez egzoz dekorları, farkını ortaya koymaktan çekinmeyen tavan rengi seçenekleriyle T-Roc, doğuştan özgüven sahibi. Başkalarının belirlediği standartları değil, kendi çizginizi takip edenlere göre.

Volkswagen T-Roc Highline

Mobil bağlantı arayüzü, dijital gösterge paneli, yorgunluk tespit sistemi, LED ön farlar, LED gündüz farları, 17 inç alüminyum kulbach jantları bulunmaktadır.

Volkswagen T-Roc 1.5 TSI PS ACT DSG Motor Teknik Özellikler

 • Motor tipi 4 silindirli benzin motordur. Motor hacmi 1,5 litre ve 1498 santimetreküptür. Maksimum gücü 110 (150) / 5000 kW (PS) dv / dk olmaktadır. Maksimum torku ise 250 / 1500 – 3500 Nm dv / dk olmaktadır. Karışım sistemi; elektronik kontrollü direkenjeksiyondur. Vites kutusu 7 ileri DSG olmaktadır.
 • Araç boyutları; uzunluğu 4234 milimetre, genişliği 1819 milimetre, yüksekliği 1573 milimetre, aks mesafesi 2590 milimetre, iz genişliği ön 1538 milimetre, iz genişliği arka 1533 milimetredir. Yakıt tankı 50 litre olan aracın dönme çapı 11,1 metredir. Bagaj kapasitesi 445 litre olmaktadır. Aracın ağırlığı ise 1350 kilogramdır.
 • Volkswagen T-Roc 0 kilometreden 100 kilometreye 8,4 saniyede çıkabilmektedir. Maksimum hızı saatte 205 kilometredir.
 • 100 kilometre için şehir içi yakıt tüketimi 6,6 ile 6,7 litre arasındadır. Bu rakam şehir dışında 4,6 litre ile 4,7 litre arasında olmaktadır. Genel yakıt tüketimi 5,4 litredir. CO2 emisyonu ise 122 – 124 g / km olmaktadır.

Volkswagen T-Roc İç Donanım

1/3, 2/3 oranında asimetrik katlanan arka koltuklar, gem kumaştan koltuk döşemeleri, caribou gray iç dekor, ambiyans aydınlatması, çok fonksiyonlu deri direksiyonu, deri vites topuzu, ışıklı makyaj aynaları, ön kol desteği, bagaja ulaşma bölümü, hem önde hem arkada okuma lambaları, ışıklı torpido gözü, composition media bilgi ve eğlence sistemi, app connect, önde tek USB girişi, arkada çift USB girişi ve 6 hoparlör bulunmaktadır.

Volkswagen T-Roc Dış Donanım

215 / 55 R17 lastikler, yer tasarruflu stepne, %65 oranla karartılmış arka ve yan camlar, elektrikli katlanabilir ısıtmalı yan aynalar, ön sis farları, statik dönüş farları, radyatör ızgarası krom çıta, egzoz şlave krom çıta, gümüş tavan rayları, LED stop lambalar, LED ön farlar, LED gündüz farları bulunmaktadır. 17 inç için alüminyum alaşımlı kulmbach jantlar, 18 inç alüminyum alaşımlı montego bay, 18 inç allüminyum alaşımlı grange hill, 18 inç alüminyum alaşımlı sebring, 19 inç alüminyum alaşımlı suzuka jantları bulunmaktadır.

Volkswagen T-Roc Konfor

Bluetooth ile mobil telefon hazırlığı, dijital gösterge paneli, eve geliş ve evden çıkış fonksiyonu, otomatik far ayarı, kendiliğinden kararan iç dikiz aynası, spor ön koltuklar, park mesafe sensörleri, yağmur sensörü, görsel park desteği, start stop sistemi, yükseklik ve derinlik ayarı yapılabilen direksiyonu bulunmaktadır.

Volkswagen T-Roc Güvenlik

Anti blokaj fren sistemi, elektronik motor çekiş kontrolü, elektronik patinaj önleme sistemi, elektronik stabilizasyon programı, dinamik direksiyon önerisi, ikincil çarpışma freni, manevra frenleme fonksiyonu, arka koltuklarda 2 tane çocuk koltuğu için sabitleyici, piroteknik ön emniyet kemerleri, arkada 2 tane emniyet kemeri, disk frenler, emniyet kemeri için sesli ve ışıklı uyarı özelliği, hıza duyarlu elektromekanik servo direksiyon, immobilizer, lastik basınç göstergesi, sürücü ve ön yolcu için hava yastıkları, perde hava yastıkları ve yorgunluk tespit sistemi bulunmaktadır.

Volkswagen T-Roc Araç Renkleri

Saf beyaz opak, Uranüs grisi opak, parlak kırmızı opak, turmerik sarısı metalik, ravenna mavisi metalik, tropik turuncu metalik, Atlantik mavi metalik, gümüş inci metalik, kara meşe metalik, indiyum grisi metalik ve derin siyah sedefli renkleri bulunmaktadır. Kumaş koltuk döşemesi gem titan siyahı, deri koltuk döşemesi için ise vienna quarzit seramik, vienna navel turuncu quarzit renkleri bulunmaktadır. Tavan rengi dış renge göre değişmektedir. Saf beyaz renk için tavan saf beyaz, opak siyah, parlak kırmızı ya da kara meşe olabilmektedir. Uranüs grisi dış renk için tavan Uranüs grisi ya da saf beyaz; parlak kırmızı dış renk için tavan parlak kırmızı, opak siyah ya da saf beyaz; derin siyah için tavan derin siyah, saf beyaz ya da kara meşe; tropik turuncu için tavan aynı renk, saf beyaz, opak siyah ya da kara meşe; ravenna mavisi için tavan aynı renk, saf beyaz ya da opak siyah; turmerik sarısı için tavan aynı renk, saf beyaz, opak siyah ya da kara meşe; Atlantik mavi için tavan aynı renk ya da saf beyaz; gümüş inci için tavan aynı renk, opak siyahi parlak kırmızı ya da kara meşe; kara meşe için tavan aynı renk, saf beyaz ya da opak siyah; indiyum grisi için tavan aynı renk, saf beyaz ya da opak siyah olabilmektedir.

Donanım ve Modeller

a1_sportback.jpg

Highline

 • Mobil Bağlantı Arayüzü "AppConnect"
 • Dijital Gösterge Paneli "Active Info Display"
 • Yorgunluk Tespit Sistemi "Fatigue Detection"
 • LED Ön Farlar ve LED Gündüz Sürüş Farları
 • 17" Klumbach Alüminyum Alaşımlı Jantlar

  Formu Doldurun, Sizi Arayalım

  TİCARİ İLETİŞİM VE TİCARİ ELEKTRONİK İLETİ BİLGİLENDİRME

  Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun gereğince, ticari elektronik ileti; telefon, çağrı merkezleri, faks, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda gerçekleştirilen ve ticari amaçlarla gönderilen veri, ses ve görüntü içerikli iletileri, ifade eder. Ticari elektronik iletiler, alıcılara ancak önceden onayları alınmak kaydıyla gönderilebilir. Bu onay, yazılı olarak veya her türlü elektronik iletişim araçlarıyla alınabilir. Alıcılar diledikleri zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik iletileri almayı reddedebilir. Bu kapsamda ticari elektronik ileti gönderimine dair onay verseniz dahi dilediğiniz zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik iletileri almayı gönderide yer alan linke girerek her zaman reddedebilirsiniz.

  TİCARİ ELEKTRONİK İLETİ GÖNDERİMİNE DAİR AÇIK ONAY

  Bu formun onaylanması ile 6563 Sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve 15 Temmuz 2015 tarihli 29417 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanan Ticari İletişim ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik kapsamında AVEK OTOMOTİV SERVİS SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ (“AVEK”) tarafından veya bir aracı firma vasıtasıyla tarafıma Kanunlara uygun şekilde, her türlü ürün ve hizmetlere ilişkin çeşitli tanıtım, reklam, promosyon, satış ve pazarlama, kutlama, temenni amacıyla, Şirketiniz veya şirketinizin dahil olduğu şirketler topluluğu şirketlerinin tarafıma eposta, SMS/kısa mesaj, anlık bildirim, sosyal medya ve diğer online reklam ağları, otomatik arama, bilgisayar, telefon, faks, e-posta/mail, bluetooth-diğer kablosuz ağlar ve diğer elektronik iletişim araçları ile ticari elektronik iletiler ve diğer iletiler göndermesine, dilediğim zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik iletileri almayı her zaman reddedebileceğime tereddüde yer vermeyecek şekilde bilgi sahibi olarak, aydınlatılmış açık rızam ile onay veriyorum. Yukarıdaki yer alan bilgilendirmeler kapsamında belirtilen izinleri/onayları veriyorsanız, bu hususlardaki kabul, rıza ve onayınızı belirtmek üzere şimdi lütfen “Elektronik İleti Gönderimi Hakkında Bilgilendirme ve Onay Formunu” okudum, onaylıyorum ibareleri yanındaki kutucuk/kutucukları işaretleyerek onayınızı elektronik olarak verebilirsiniz.