Yeni Skoda Scala

AKLIN YENİ SÜRÜMÜ

Etrafınızdaki her şey değişse bile ŠKODA SCALA vazgeçilmezlerinizden olacak. Sadece çok yönlülüğü ve kullanışlılığıyla değil, cesur tasarımıyla da tüm gözler üzerinizde toplanacak. Günümüz teknolojisinin tüm imkânlarından yararlanan ŠKODA SCALA, üst düzey bağlantı seçenekleri ve güvenliği bir arada sunabilmektedir.

ZARİF VE SPORTİF TASARIM

İlhamını ŠKODA’nın gelecek vizyonunun sergilendiği VISION RS’den alan ilk otomobil olan ŠKODA SCALA, zamanın ötesinde, sportif ve dinamik tasarımıyla ŠKODA’nın geleceğine ait ilk ipuçlarını barındırmaktadır.

YENİ SEYAHAT ASİSTANINIZ ŠKODA SCALA

ŠKODA’nın akıllı çözümler felsefesiyle SCALA, geniş yelpazeli konfor öğeleri ve pratikliğiyle seyahatleriniz birinci sınıf yolculuklara dönüşecek.

PRATİKLİK ŞEHİR YAŞAMI İÇİN BİREBİR

ŠKODA SCALA günlük şehir kullanımı için birebir. Boyutları sayesinde şehir içi pratik kullanım sağlayan ŠKODA SCALA Yokuş Kalkış sistemi sayesinde rampalarda aracın kaymasını önleyebilmektedir. Arka park kamerası ve park sensörleri ise aracınızı kolayca park edebilmenize yardımcı olacaktır.

TASARIM

TASARIM UNUTULAMAYACAK SEYAHATLERE HAZIR OLUN

ŠKODA SCALA, TOP LED arka aydınlatmalarla birlikte kombinlenen Dinamik Arka Sinyal Lambaları ile eşsiz bir deneyim sunar.

KULLANIŞLILIK

KULLANIŞLILIK DOĞADA BİSİKLET SÜRÜŞÜNE NE DERSİNİZ?

ŠKODA SCALA, 467 litrelik bagaj hacmiyle eksiksiz bir seyahat için en büyük yardımcınız. Arka koltuklar yatırıldığında ise bagaj alanı 1.410 litreye kadar çıkabilmekte. 1.410 litrelik bu alanda yaklaşık iki buçuk metrelik uzunluğu olan eşyalarınızı taşıyabilirsiniz.

KONFOR

KONFOR KONFOR HER ZAMAN ÖN PLANDA

ŠKODA SCALA’da konforunuzu tercihinize göre özelleştirebilirsiniz. Çift bölgeli klima sistemi ile ŠKODA SCALA’da herkes için üst düzey konfor standart.

PANORAMİK CAM TAVAN

PANORAMİK CAM TAVAN DIŞARIYI FARKLI BİR AÇIDAN GÖRÜN

ŠKODA SCALA’nın devasa cam tavanı ile hem gündüz hem de geceyi benzersiz bir deneyime dönüştürün.

AKILCI ÇÖZÜMLER

AKILCI ÇÖZÜMLER SİZE ÖZEL YAŞAM ALANI

Sürücü ve yolcu ceplerinde yer alan 1.5 litre şişe tutucu gibi birçok akılcı çözümü bir arada barındıran ŠKODA SCALA’da her şeyin sizin adınıza düşünüldüğünü fark edeceksiniz. Hafta sonu spor yapmaya giderken bagaj sabitleme fileleri ile eşyalarınızı kolayca sabitleyebilir, dönüş yolu alışverişinizde poşetlerinizi bagaj askı aparatını kullanarak asabilirsiniz. Böylece ŠKODA SCALA’da eşyalarınızı düzenli şekilde yerleşirken, beklenmedik süprizlerin de önüne geçmiş olursunuz.

Donanım ve Modeller

Formu Doldurun, Sizi Arayalım

TİCARİ İLETİŞİM VE TİCARİ ELEKTRONİK İLETİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun gereğince, ticari elektronik ileti; telefon, çağrı merkezleri, faks, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda gerçekleştirilen ve ticari amaçlarla gönderilen veri, ses ve görüntü içerikli iletileri, ifade eder. Ticari elektronik iletiler, alıcılara ancak önceden onayları alınmak kaydıyla gönderilebilir. Bu onay, yazılı olarak veya her türlü elektronik iletişim araçlarıyla alınabilir. Alıcılar diledikleri zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik iletileri almayı reddedebilir. Bu kapsamda ticari elektronik ileti gönderimine dair onay verseniz dahi dilediğiniz zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik iletileri almayı gönderide yer alan linke girerek her zaman reddedebilirsiniz.

TİCARİ ELEKTRONİK İLETİ GÖNDERİMİNE DAİR AÇIK ONAY

Bu formun onaylanması ile 6563 Sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve 15 Temmuz 2015 tarihli 29417 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanan Ticari İletişim ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik kapsamında AVEK OTOMOTİV SERVİS SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ (“AVEK”) tarafından veya bir aracı firma vasıtasıyla tarafıma Kanunlara uygun şekilde, her türlü ürün ve hizmetlere ilişkin çeşitli tanıtım, reklam, promosyon, satış ve pazarlama, kutlama, temenni amacıyla, Şirketiniz veya şirketinizin dahil olduğu şirketler topluluğu şirketlerinin tarafıma eposta, SMS/kısa mesaj, anlık bildirim, sosyal medya ve diğer online reklam ağları, otomatik arama, bilgisayar, telefon, faks, e-posta/mail, bluetooth-diğer kablosuz ağlar ve diğer elektronik iletişim araçları ile ticari elektronik iletiler ve diğer iletiler göndermesine, dilediğim zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik iletileri almayı her zaman reddedebileceğime tereddüde yer vermeyecek şekilde bilgi sahibi olarak, aydınlatılmış açık rızam ile onay veriyorum. Yukarıdaki yer alan bilgilendirmeler kapsamında belirtilen izinleri/onayları veriyorsanız, bu hususlardaki kabul, rıza ve onayınızı belirtmek üzere şimdi lütfen “Elektronik İleti Gönderimi Hakkında Bilgilendirme ve Onay Formunu” okudum, onaylıyorum ibareleri yanındaki kutucuk/kutucukları işaretleyerek onayınızı elektronik olarak verebilirsiniz.