Yeni Skoda Superb

Yeni Skoda Süperb, Zamanın Ötesinde Tasarım

Süperb, en mükemmel halinde. zarafet ve dianmizm ile bütünleşmiş göz alıcı tasarıma tanık olun. Yenilen Superb, geçmişinden gelen güçlü mirastan aldığı ilhamla zamanın ötesinde çizgileri ve DNA'yı ruhunda taşıyor.

Akıllı Park Asistanı, Arka Bölge Trafik Asistanı ve Geri Görüş Kamerası gibi çok sayıda yardım sistemleri sayesinde park yerlerine giriş çıkış yapmak artık daha güvenli ve konforlu. 

İstanbul -Tekstilkent: 0212 4402525

Çanakkale: 0286 4402525

Ayrıntılı bilgi için formu doldurun sizi arayalım.

Yeni Skoda Superb Teknik Özellikleri

Yeni Skoda Superb motor olarak 2 çeşittir. Bunlar;  1.5 TSI 150 PS ACT DSG ve 1.6 TSI SCR 120 PS DSG’dir.

 

Motor

1.6 TDI SCR 120 PS DSG

Silindir sayısı 4’tür. Silindir hacmi ise 1598 cc olmaktadır. Çapı 79,5 * 80,5 milimetredir. Maksimum gücü 88 (120) / 3600 – 4000 Kw (PS) / dev/dak, maksimum torku ise 250 / 1500 – 3250 Nm / dev/dak olmaktadır.

Şehir içinde 100 kilometre için 4.7 litre yakıt tüketmektedir. Bu rakam şehirlerarası yolculuklarda 100 kilometre için 3.9 litre olmaktadır. Ortalama yakıt tüketimi 4.2 litredir. CO2 emisyonu ise yapılan testler sonucunda 110 g / km olarak belirlenmiştir. Bu rakam kişiden kişiye farklılık gösterebilmektedir.

Saatte maksimum hızı 205 kilometreye çıkmaktadır. İvmelenme ise 0 kilometreden 100 kilometreye saatte 11.1 saniyedir.

 

1.5 TSI ACT 150 PS DSG

Saatte maksimum hızı 219 kilometreye çıkmaktadır. İvmelenme ise 0 kilometreden 100 kilometreye saatte 9.2 saniyedir.

Şehir içinde 100 kilometre için 6.7 litre yakıt tüketmektedir. Bu rakam şehirlerarası yolculuklarda 100 kilometre için 4.4 litre olmaktadır. Ortalama yakıt tüketimi 5.2 litredir. CO2 emisyonu ise yapılan testler sonucunda 120 g / km olarak belirlenmiştir. Bu rakam kişiden kişiye farklılık gösterebilmektedir.

Şehir içinde 100 kilometre için 6.8 litre yakıt tüketmektedir. Bu rakam şehirlerarası yolculuklarda 100 kilometre için 4.6 litre olmaktadır. Ortalama yakıt tüketimi 5.4 litredir. CO2 emisyonu ise yapılan testler sonucunda 123 g / km olarak belirlenmiştir. Bu rakam kişiden kişiye farklılık gösterebilmektedir.

Yakıt tüketimi

Yakıt tüketimi Yeni Skoda Superb modelinde her motor için farklıdır bu nedenle ayrı ele almak daha doğru olacaktır.

 

Performans

Performans olarak da motoruna göre Yeni Skoda Superb özellikleri farklıdır.

Yeni Skoda Superb otomobilin uzunluğu 4869 milimetrre, genişliği 1864 milimetre ve yüksekliği ise 1469 milimetredir. Aracın dingil mesafesi 2841 milimetredir. Yeni Skoda Superb bagaj hacmi 595 / 1730 dm3 olmaktadır. Lastikleri 215 / 60 R16 olan otomobilin ağırlığı ise 1455 kilogramdır. Lastik ve ağırlık motor çeşidine göre değişmektedir. Bu rakama sürücü kilogramı da dahildir.

 

Garanti süresi

Yeni Skoda Superb otomobilin mekanik olarak 2 yıl sınırsız kilometrede, korozyon olarak ise 12 yıl garantisi bulunmaktadır.

 

Güvenlik

Yeni Skoda Superb modelinde sürücü ve ön yolcu için hem hava yastığı hem de ön emniyet kemeri bulunmaktadır. Ön yolcu hava yastığı iptal edilebilmektedir. Arka koltukta üç yolcu için de emniyet kemeri bulunmaktadır. Eletronik stabilite kontrol sistemi, anti blokaj fren sistemi, hidrolik fren asistanı, motor çekiş kontrol sistemi, elektronik patinaj önleme sistemi, elektronik diferansiyel kilidi, elektronik stabilite frenleme sistemi, direksiyon yönlendirme tavsiyesi, elektronik diferansiyel dağıtıcısı, çoklu çarpışma freni, sürücü yorgunluk tespit sistemi, elektronik park freni, autohold fonskiyonu, WOKS özellikli aktif ön kafalıklar, ön sis farları, lastik basınç kontrol sistemi, ön koltuklar için emniyet kemeri uyarı lambası ve çocuk koltuğu sabitleme özelliği bulunmaktadır.

 

Konfor ve Teknoloji

Yeni Skoda Superb 3 kollu ve çok fonksiyonlu deri kaplı direksiyon bulunmaktadır. maxi DOT bilgi ekranı, radyo bolero 8 inç dokunmatik ekran, smartlink apple ve android için, araç içi iletişim sistemi, bluetooth, arka park sensörü radyoya entegre sistemi, anahtarsız çalıştırma sistemi, yağmur sensörü, manuel klima, far sensörü, otomatik kararan dikiz aynası, USB giriş noktası, arka havalandırma, deri kaplı vites topuzu bulunmaktadır.

 

Donanım ve Modeller

 

Donanım ve Modeller

Formu Doldurun, Sizi Arayalım

TİCARİ İLETİŞİM VE TİCARİ ELEKTRONİK İLETİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun gereğince, ticari elektronik ileti; telefon, çağrı merkezleri, faks, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda gerçekleştirilen ve ticari amaçlarla gönderilen veri, ses ve görüntü içerikli iletileri, ifade eder. Ticari elektronik iletiler, alıcılara ancak önceden onayları alınmak kaydıyla gönderilebilir. Bu onay, yazılı olarak veya her türlü elektronik iletişim araçlarıyla alınabilir. Alıcılar diledikleri zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik iletileri almayı reddedebilir. Bu kapsamda ticari elektronik ileti gönderimine dair onay verseniz dahi dilediğiniz zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik iletileri almayı gönderide yer alan linke girerek her zaman reddedebilirsiniz.

TİCARİ ELEKTRONİK İLETİ GÖNDERİMİNE DAİR AÇIK ONAY

Bu formun onaylanması ile 6563 Sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve 15 Temmuz 2015 tarihli 29417 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanan Ticari İletişim ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik kapsamında AVEK OTOMOTİV SERVİS SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ (“AVEK”) tarafından veya bir aracı firma vasıtasıyla tarafıma Kanunlara uygun şekilde, her türlü ürün ve hizmetlere ilişkin çeşitli tanıtım, reklam, promosyon, satış ve pazarlama, kutlama, temenni amacıyla, Şirketiniz veya şirketinizin dahil olduğu şirketler topluluğu şirketlerinin tarafıma eposta, SMS/kısa mesaj, anlık bildirim, sosyal medya ve diğer online reklam ağları, otomatik arama, bilgisayar, telefon, faks, e-posta/mail, bluetooth-diğer kablosuz ağlar ve diğer elektronik iletişim araçları ile ticari elektronik iletiler ve diğer iletiler göndermesine, dilediğim zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik iletileri almayı her zaman reddedebileceğime tereddüde yer vermeyecek şekilde bilgi sahibi olarak, aydınlatılmış açık rızam ile onay veriyorum. Yukarıdaki yer alan bilgilendirmeler kapsamında belirtilen izinleri/onayları veriyorsanız, bu hususlardaki kabul, rıza ve onayınızı belirtmek üzere şimdi lütfen “Elektronik İleti Gönderimi Hakkında Bilgilendirme ve Onay Formunu” okudum, onaylıyorum ibareleri yanındaki kutucuk/kutucukları işaretleyerek onayınızı elektronik olarak verebilirsiniz.