Volkswagen Yeni Caravelle

Yeni Caravelle Team, tasarımıyla geçmişine saygı duruşunda bulunuyor, teknolojisiyle zamanının ötesinde bir deneyim sunuyor. Efsane Volkswagen Transporter’ın çift renkli tasarımından ilham alınarak yaratılan bu tasarım, gittiği her yerde bakışları üzerine toplayacak.

Volkswagen Caravelle

Volkswagen Caravelle çeşitli modelleri bulunmaktadır. Bunlar; Trendline, comfortline ve Highline modelleridir. Araç ticari araç olarak geçmektedir.

Volkswagen Caravelle Güvenlik

Elektronik dengeleme programı, kilitlenmeyi önleyici fren sistemi, anti patinah sistemi, motor patinaj kontrol sistemi, elektronik diferansiyel kilidi, fren yardımcısı, yüke duyarlı devrilme koruması, elektronik fren güç dağılımı, frenleme desteği, frenleme hazırlığı, yokuş yukarı kalkış yardımı, yağmurda fren desteği, yorgunluk tespit sistemi, ikincil çarpışma önleme asistanı, lastik basınç göstergesi, sürücü emniyet kemeri uyarısı, hava yastıkları, denge çubukları, üçüncü stop lambasu, sis farları, tüm koltuklarda gergili emniyet kemeri bulunmaktadır.

Volkswagen Caravelle İç Donanım

Standart ön konsol, stor perdeler, makyaj aynaları, halı taban kaplaması, sökülebilen arka koltuklar, aydınlatma, kayar kapıda basamak aydınlatması bulunmaktadır.

Volkswagen Caravelle Dış Donanım

Otomatik sağ kayar kapı, gövde rengi tamponlar, gövde rengi yan aynalar ve kapı kolları, ön ızgara, LED farlar, LED arka stop lambaları, karartılmış arka camlar, sol aynaya entegre anten, yolcu bölümünde sol kayar cam, ön ve arka paçacıklar bulunmaktadır.

Volkswagen Caravelle 2.0 TDI 150 PS Motor Teknik Özellikler

Motor cinsi, dizel Euro 6, motor hacmi 1968 cc, silindir sayısı 4, azami güç 150 PS (110 kW) 3250 – 3750 dv / dk, azami tork 340 Nm 1500 – 3000 dv / dk olmaktadır. Çap 81 milimetre * 95,5 milimetredir. Sıkıştırma oranı 15,5 : 1; hava besleme ise değişken geometrili turbo olmaktadır.

Çekiş tipi önden çekişlidir. Vites kutusu; 6 ileri manuel ya da 7 ileri DSG otomatiktir.

Ön süspansiyon; Macpherson bağımsız süspansiyon, viraj denge çubuklu; arka süspansiyon yaprak yay süspansiyon ve rijit aksdur. Direksiyonu yükseklik ve derinlik ayarı yapılabilen, teleskopik ve servotroniktir. Jantlar 16 inç alüminyum alaşımlı, lastikler ise 215 / 65 R 16 olmaktadır.

Azami hız 182 - 181 kilometredir. 0 kilometreden 100 kilometreye çıkış hızı 11,9 – 12,0 saniyedir. Şehir içi 100 kilometre için 8,6 – 7,2 litre, şehir dışı 6,1 – 5,9 litre, birleşik ise 7,0 – 6,4 litre yakıt tüketmektedir.

Yolcu kapasitesi 8+1, azami yüklü ağırlık 3080 kilogram, boş ağırlık 1855 kilogram ile 1879 kilogram arası, treyler ağırlığı frenli 2500, frensiz 750 kilogram, azami çekme ağırlığı ise 5200 - 5300 kilogramdır.

Volkswagen Caravelle 2.0 TDI 199 PS Motor Teknik Özellikler

Motor cinsi, dizel Euro 6, motor hacmi 1968 cc, silindir sayısı 4, azami güç 199 PS (146 kW) 3800 – 4000 dv / dk, azami tork 450 Nm 1400 – 2400 dv / dk olmaktadır. Çap 81 milimetre * 95,5 milimetredir. Sıkıştırma oranı 15,5 : 1; hava besleme ise değişken geometrili turbo olmaktadır.

Çekiş tipi önden çekişlidir. Vites kutusu; 7 ileri DSG otomatiktir.

Ön süspansiyon; Macpherson bağımsız süspansiyon, viraj denge çubuklu; arka süspansiyon yaprak yay süspansiyon ve rijit aksdur. Direksiyonu yükseklik ve derinlik ayarı yapılabilen, teleskopik ve servotroniktir. Jantlar 17 inç alüminyum alaşımlı, lastikler ise 235 / 55 R 17 olmaktadır.

Azami hız 203 kilometredir. 0 kilometreden 100 kilometreye çıkış hızı 9,1 saniyedir. Şehir içi 100 kilometre için 8,1 litre, şehir dışı 6,3 litre, birleşik ise 6,9 litre yakıt tüketmektedir.

Yolcu kapasitesi 8+1, azami yüklü ağırlık 3080 kilogram, boş ağırlık 1927 kilogram, treyler ağırlığı frenli 2500, frensiz 750 kilogram, azami çekme ağırlığı ise 5300 kilogramdır.

Donanım ve Modeller

Formu Doldurun, Sizi Arayalım

TİCARİ İLETİŞİM VE TİCARİ ELEKTRONİK İLETİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun gereğince, ticari elektronik ileti; telefon, çağrı merkezleri, faks, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda gerçekleştirilen ve ticari amaçlarla gönderilen veri, ses ve görüntü içerikli iletileri, ifade eder. Ticari elektronik iletiler, alıcılara ancak önceden onayları alınmak kaydıyla gönderilebilir. Bu onay, yazılı olarak veya her türlü elektronik iletişim araçlarıyla alınabilir. Alıcılar diledikleri zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik iletileri almayı reddedebilir. Bu kapsamda ticari elektronik ileti gönderimine dair onay verseniz dahi dilediğiniz zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik iletileri almayı gönderide yer alan linke girerek her zaman reddedebilirsiniz.

TİCARİ ELEKTRONİK İLETİ GÖNDERİMİNE DAİR AÇIK ONAY

Bu formun onaylanması ile 6563 Sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve 15 Temmuz 2015 tarihli 29417 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanan Ticari İletişim ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik kapsamında AVEK OTOMOTİV SERVİS SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ (“AVEK”) tarafından veya bir aracı firma vasıtasıyla tarafıma Kanunlara uygun şekilde, her türlü ürün ve hizmetlere ilişkin çeşitli tanıtım, reklam, promosyon, satış ve pazarlama, kutlama, temenni amacıyla, Şirketiniz veya şirketinizin dahil olduğu şirketler topluluğu şirketlerinin tarafıma eposta, SMS/kısa mesaj, anlık bildirim, sosyal medya ve diğer online reklam ağları, otomatik arama, bilgisayar, telefon, faks, e-posta/mail, bluetooth-diğer kablosuz ağlar ve diğer elektronik iletişim araçları ile ticari elektronik iletiler ve diğer iletiler göndermesine, dilediğim zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik iletileri almayı her zaman reddedebileceğime tereddüde yer vermeyecek şekilde bilgi sahibi olarak, aydınlatılmış açık rızam ile onay veriyorum. Yukarıdaki yer alan bilgilendirmeler kapsamında belirtilen izinleri/onayları veriyorsanız, bu hususlardaki kabul, rıza ve onayınızı belirtmek üzere şimdi lütfen “Elektronik İleti Gönderimi Hakkında Bilgilendirme ve Onay Formunu” okudum, onaylıyorum ibareleri yanındaki kutucuk/kutucukları işaretleyerek onayınızı elektronik olarak verebilirsiniz.