Volkswagen Caddy

Tüm Caddy modellerinde 48 Aya kadar 1,29 faiz fırsatı!

Caddy Comfortline’da benzersiz bir sürüş konforu sizi bekliyor. Caddy Comfortline’ın gücü tüm yollarda sizinle. Yeni güvenlik özellikleri sayesinde Caddy Comfortline’la çıktığınız her yol güven dolu. Caddy Comfortline’da her şey güvenliğiniz için düşünüldü.

Formu doldurun sizi arayalım.

Tekstilkent: 0212 4402525
Çanakkale: 0286 4402525
Ümraniye: 0216 4402525

Volkswagen Caddy

Volkswagen Caddy çeşitli modelleri bulunmaktadır. Bunlar; Alltrack, Exclusive, Comfortline, Trendline ve 1.4 TESI olmaktadır. Konfor sevenler ve güvenli bir şekilde yolculuk yapmak isteyenler tercihini bu araçtan yana kullanmaktadır. Bu araç ticari araç kategorisinde yer almaktadır. Geniş olması sebebi ile hem iş için hem de geniş aileler için en ideal modellerden bir tanesidir.

Volkswagen Caddy Güvenlik

Perde hava yastığı, üçüncü stop lambası, kilitlenmeti önleyici fren sistemi, arka sıra, dış koltuklar için çocuk koltuğu sabitleyici, anti patinaj sistemi, fren yardımcısı, çarpışma anında katlanabilen teleskopik direksiyon, fren pedalları, debriyaj, dört tekerlekte disk fren, motor  fren kontrol sistemi, viraj dengeleme sistemi, yokuş yukarı kalkış yardımı, ikincil çarpışma önleme asistanı, kayar kapılarda çocuk kilidi, lastik basınç göstergesi, ön ve arka viraj denge çubukları, ön yolcu hava yastığı, sürüc emniyet kemeri uyarısı, sürücü hava yastığı ve yorgunluk tespit sistemi bulunmaktadır.

Volkswagen Caddy Konfor

5 inç renkli ve dokunmatik ekran, 6,3 inç dokunmatik renkli radyo, compositin audio radio, elektronik ses güçlendirici, geri görüş kamerası, hız sınırlayıcı, klimatronik klima, koltuk arasında servis masalaır, krom paket, orta konsolda yükseklik ve konum ayarı, orta konsolda 4 bardaklık, otomatik vites, sürücü ve ön yolcu koltuk ısıtma, yüksekliği ayarlanabilir ön yolcu koltuğu, katlanan sökülen parçalı arka koltuk, 6 hoparlör, arka park mesafe sensörü, arka yolcu için eşya gözü, bluetooth, deri el freni, deri vites topuzu, halı taban kaplaması, saklama gözlü orta konsol bulunmaktadır.

Volkswagen Caddy 1.4 TSI 125 PS Motor Teknik Özellikler

Motor cinsi, dizel Euro 6, motor hacmi 1395 cc, silindir sayısı 4, azami güç 125 PS (92 kW) 5000 – 6000 dv / dk, azami tork 220 Nm 1500 – 3500 dv / dk olmaktadır. Çap 74,5 milimetre *80 milimetredir. Sıkıştırma oranı 10,5 : 1; hava besleme ise turbo, intercooler olmaktadır.

Çekiş tipi önden çekiş seçilebilirdir. Vites kutusu; 7 ileri otomatiktir.

Ön süspansiyon; Macpherson bağımsız süspansiyon, viraj denge çubuklu; arka süspansiyon yaprak yay süspansiyon ve rijit aksdır. Direksiyonu yükseklik ve derinlik ayarı yapılabilen, teleskopik ve servotroniktir. Jantlar 16 inç alüminyum alaşımlı, lastikler ise 205 / 55 R16 olmaktadır.

Azami hız 183 kilometredir. 0 kilometreden 100 kilometreye çıkış hızı 10,9 saniyedir. Şehir içi 100 kilometre için 6,9 litre, şehir dışı 5,5 litre, birleşik ise 6,0 litre yakıt tüketmektedir.

Yolcu kapasitesi 4+1, azami yüklü ağırlık 2196 kilogram, boş ağırlık 1339 kilogram ile 1501 kilogram arası, taşıma kapasitesi 701 kilogram ile 857 kilogram arası, treyler ağırlığı frenli 1500, frensiz 700 kilogram, azami çekme ağırlığı ise 3650 kilogramdır.

Volkswagen Caddy 2.0 TDI 102 PS Motor Teknik Özellikler

Motor cinsi, dizel Euro 6, motor hacmi 1968 cc, silindir sayısı 4, azami güç 102 PS (75 kW) 2900 – 4000 dv / dk, azami tork 250 Nm 1300 – 2800 dv / dk olmaktadır. Çap 81 milimetre * 95,5 milimetredir. Sıkıştırma oranı 16,2 : 1; hava besleme ise değişken geometrili turbo olmaktadır.

Çekiş tipi önden çekiş seçilebilirdir. Vites kutusu; 6 ileri DSG otomatik ya da 5 ileri manueldir.

Ön süspansiyon; Macpherson bağımsız süspansiyon, viraj denge çubuklu; arka süspansiyon yaprak yay süspansiyon ve rijit aksdur. Direksiyonu yükseklik ve derinlik ayarı yapılabilen, teleskopik ve servotroniktir. 15 inç jantları ve 195 / 65R 15 lastikleri bulunmaktadır.

Azami hız 170 kilometredir. 0 kilometreden 100 kilometreye çıkış hızı 13,0 saniyedir. Şehir içi 100 kilometre için 5,9 litre, şehir dışı 4,8 litre, birleşik ise 5,2 litre yakıt tüketmektedir.

Yolcu kapasitesi 4+1, azami yüklü ağırlık 2280 kilogram, boş ağırlık 1417 kilogram ile 1579 kilogram arası, taşıma kapasitesi 701 kilogram ile 863 kilogram arası, treyler ağırlığı frenli 1500, frensiz 740 kilogram, azami çekme ağırlığı ise 3780 kilogramdır.

Volkswagen Caddy Renk Seçenekleri

Akapulko mavisi metalik, şeker beyazı opak, vişne kırmızısı opak, refleks gümüş metalik, böğürtlen moru metalik, kestane kahverengi metalik, fıstık yeşili metalik ve bambu yeşil metalik renkleri bulunmaktadır.

Donanım ve Modeller

Formu Doldurun, Sizi Arayalım

TİCARİ İLETİŞİM VE TİCARİ ELEKTRONİK İLETİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun gereğince, ticari elektronik ileti; telefon, çağrı merkezleri, faks, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda gerçekleştirilen ve ticari amaçlarla gönderilen veri, ses ve görüntü içerikli iletileri, ifade eder. Ticari elektronik iletiler, alıcılara ancak önceden onayları alınmak kaydıyla gönderilebilir. Bu onay, yazılı olarak veya her türlü elektronik iletişim araçlarıyla alınabilir. Alıcılar diledikleri zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik iletileri almayı reddedebilir. Bu kapsamda ticari elektronik ileti gönderimine dair onay verseniz dahi dilediğiniz zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik iletileri almayı gönderide yer alan linke girerek her zaman reddedebilirsiniz.

TİCARİ ELEKTRONİK İLETİ GÖNDERİMİNE DAİR AÇIK ONAY

Bu formun onaylanması ile 6563 Sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve 15 Temmuz 2015 tarihli 29417 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanan Ticari İletişim ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik kapsamında AVEK OTOMOTİV SERVİS SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ (“AVEK”) tarafından veya bir aracı firma vasıtasıyla tarafıma Kanunlara uygun şekilde, her türlü ürün ve hizmetlere ilişkin çeşitli tanıtım, reklam, promosyon, satış ve pazarlama, kutlama, temenni amacıyla, Şirketiniz veya şirketinizin dahil olduğu şirketler topluluğu şirketlerinin tarafıma eposta, SMS/kısa mesaj, anlık bildirim, sosyal medya ve diğer online reklam ağları, otomatik arama, bilgisayar, telefon, faks, e-posta/mail, bluetooth-diğer kablosuz ağlar ve diğer elektronik iletişim araçları ile ticari elektronik iletiler ve diğer iletiler göndermesine, dilediğim zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik iletileri almayı her zaman reddedebileceğime tereddüde yer vermeyecek şekilde bilgi sahibi olarak, aydınlatılmış açık rızam ile onay veriyorum. Yukarıdaki yer alan bilgilendirmeler kapsamında belirtilen izinleri/onayları veriyorsanız, bu hususlardaki kabul, rıza ve onayınızı belirtmek üzere şimdi lütfen “Elektronik İleti Gönderimi Hakkında Bilgilendirme ve Onay Formunu” okudum, onaylıyorum ibareleri yanındaki kutucuk/kutucukları işaretleyerek onayınızı elektronik olarak verebilirsiniz.