Audi A6

Cazibenin pek çok yüzü vardır. Audi A6 Sedan.

Yenilikçi teknolojiler, ilerici tasarım ve heyecan verici çeşitliliğe sahip donanım özellikleri: Audi A6 bu değerleri, olağanüstü sportif şıklığa sahip bir üründe birleştiriyor. Aynı zamanda seçkin ve ilerici olan bu aracın çok yönlülüğü ve konforu, yeni bir mobilite tarzına çıkış kapısıdır.

Audi A6 sedan ve avant modeli bulunmaktadır. Her ikisi de farklı teknolojiye ve donanıma sahiptir. Audi A6 iki modeli de oldukça tercih edilmektedir.

Audi A6 Sedan

Audi A6 sportif bir model olmasının yanı sıra verimlilik açısından üst seviyede performans göstermektedir. Teknik verileri ise şu şekildedir.

Motor Gücü

1968 cc3 silindire sahip olan Audi 6 Sedan, azami güç olarak ise hp / dd cinsinden 3750 – 4200 hp / dd olmaktadır. Azami tork ise Nm / dd cinsinden 400 / 1750 – 3000 Nm  / dd’dir.

Ağırlık

Araç 1720 kilogramdır. Tavan yük kapasitesi ise 90 / 95 kilogram olmaktadır. Römork ağırlığı 750 kilogram olan aracın bu ağırlığı % 12 eğimde 2000 kilogram olmaktadır.

Hacimler

73 litre depo hacmi bulunmaktadır.

Teknik Veriler

Azami hızı saatte 246 kilometredir. Hızlanması ise saatte 0 kilometre ile 100 kilometre arasında 8,1 saniyedir.

Yakıt Tüketimi

Yakıt tipi diesel scwefelfrei’dir. Yakıt tüketimi ise şehir içinde 100 kilometre için 5,2 – 4, 8 litre arasındadır. Bu rakamlar şehir dışında 100 kilometre için 4,4 – 4,0 litre arasında olmaktadır. Ortalama yakıt tüketimi ise 4,7 ile 4,3 litre arasındadır. Bu rakam 100 kilometre içindir. CO2 emisyon hacmi 124 – 112 g / km olan aracın emisyon sınıfı ise Euro 6d – TEMP – EVAP – ISC olmaktadır. Yakıt tüketimi WLTP testinden sonra 100 kilometrede ortalama 6,2 ile 5,5 litre arasında değişmektedir. CO2 emisyonu ise 162 – 145 g / km arasındadır.

Audi A6 Avant

Motor Gücü

1968 cc3 silindire sahip olan Audi 6 Sedan, azami güç olarak ise hp / dd cinsinden 3750 – 4200 hp / dd olmaktadır. Azami tork ise Nm / dd cinsinden 400 / 1750 – 3000 Nm  / dd’dir

Ağırlık

Araç 1845 kilogramdır. Tavan yük kapasitesi ise 100 / 95 kilogram olmaktadır. Römork ağırlığı 750 kilogram olan aracın bu ağırlığı % 12 eğimde 2000 kilogram olmaktadır.

Hacimler

Bagaj yük kapasitesi 565 litre olurken, depo hacmi ise 73 litre olmaktadır.

Teknik Veriler

Azami hızı saatte 241 kilometredir. Hızlanması ise saatte 0 kilometre ile 100 kilometre arasında 7,8 saniyedir.

Yakıt Tüketimi

Yakıt tipi diesel scwefelfrei’dir. Yakıt tüketimi ise şehir içinde 100 kilometre için 5,0 – 4, 8 litre arasındadır. Bu rakamlar şehir dışında 100 kilometre için 4,5 – 4,2 litre arasında olmaktadır. Ortalama yakıt tüketimi ise 4,7 ile 4,4 litre arasındadır. Bu rakam 100 kilometre içindir. CO2 emisyon hacmi 123 – 116 g / km olan aracın emisyon sınıfı ise Euro 6d – TEMP – EVAP – ISC olmaktadır. Yakıt tüketimi WLTP testinden sonra 100 kilometrede ortalama 6,5 ile 6,0 litre arasında değişmektedir. CO2 emisyonu ise 171 – 156 g / km arasındadır.

Audi A6 Donanım

Jantlar

Jantlar alüminyum alaşımlıdır. 5 kol tasarımı ile üretilmiştir. Lastikleri 225 / 55 R18 102Y xl modellidir. Yedek lastik mevcuttur. Kilitli bijon ve gevşek bijon için uyarı verilmektedir. Lastik basınç sensörü bulunmaktadır. Kriko ve tamir kiti araç içinde mevcuttur.

Farlar

Arka farkları led olmaktadır. Gündüz farı özelliği de bulunmaktadır.

Dış Tasarımı

Yan aynalar gövde ile aynı renktedir. Parlaklık paketi mevcuttur.

Tavan ve Camları

Panoramik cam tavanı vardır. Sürücü ve ön yolcu için güneşlik mevcuttur. Yan ve arka camlar ısı yalıtımlıdır. Arka cam elektroniktir. Cam perdeleri ise manuel’dir.

Koltuklar

Ön koltuklar spor tasarımlıdır. 4 yönlü elektrikli bel destek ayarı ön koltuklarda mevcuttur. Ön koltukta kol dayama için kolçak vardır. Ön koltuklarda kafalıklar bulunmakta ve ayarlanabilmektedir. Arka koltuklar katlanabilmektedir.

İç Tasarım

Deri paketlidir. Tavan döşemesi kumaştır. İç dekor alüminyumdur. Ön tarafta parlak dekor kullanılmıştır. Kapı eşikleri de alüminyum kaplıdır.

Direksiyon

Direksiyon 3 kolludur ve çok fonksiyonludur. Deri ile kaplıdır. Direksiyonunun yükseklik ve derinlik ayarı bulunmaktadır.

Işık

Ambiyans aydınlatması mevcuttur.

Konfor

Aynalar hafızalı ve ısıtmalıdır. Ayrıca elektriklidir. İç dikiz aynası elektrokrom özelliklidir. Klima bulunmaktadır. Anahtarı akıllı anahtardır. İmmobilizer vardır. Çakmak ve küllük mevcuttur.

Güvenlik

Geri görüş kamerası vardır. Park yardım sistemi bulunmaktadır. Kamerası çok fonksiyonludur. Hız sabitleme sistemi de bulunmaktadır. Ayrıca emniyet kemeri ikazı da vardır.

Donanım ve Modeller

a6_.png

A6

Formu Doldurun, Sizi Arayalım

TİCARİ İLETİŞİM VE TİCARİ ELEKTRONİK İLETİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun gereğince, ticari elektronik ileti; telefon, çağrı merkezleri, faks, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda gerçekleştirilen ve ticari amaçlarla gönderilen veri, ses ve görüntü içerikli iletileri, ifade eder. Ticari elektronik iletiler, alıcılara ancak önceden onayları alınmak kaydıyla gönderilebilir. Bu onay, yazılı olarak veya her türlü elektronik iletişim araçlarıyla alınabilir. Alıcılar diledikleri zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik iletileri almayı reddedebilir. Bu kapsamda ticari elektronik ileti gönderimine dair onay verseniz dahi dilediğiniz zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik iletileri almayı gönderide yer alan linke girerek her zaman reddedebilirsiniz.

TİCARİ ELEKTRONİK İLETİ GÖNDERİMİNE DAİR AÇIK ONAY

Bu formun onaylanması ile 6563 Sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve 15 Temmuz 2015 tarihli 29417 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanan Ticari İletişim ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik kapsamında AVEK OTOMOTİV SERVİS SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ (“AVEK”) tarafından veya bir aracı firma vasıtasıyla tarafıma Kanunlara uygun şekilde, her türlü ürün ve hizmetlere ilişkin çeşitli tanıtım, reklam, promosyon, satış ve pazarlama, kutlama, temenni amacıyla, Şirketiniz veya şirketinizin dahil olduğu şirketler topluluğu şirketlerinin tarafıma eposta, SMS/kısa mesaj, anlık bildirim, sosyal medya ve diğer online reklam ağları, otomatik arama, bilgisayar, telefon, faks, e-posta/mail, bluetooth-diğer kablosuz ağlar ve diğer elektronik iletişim araçları ile ticari elektronik iletiler ve diğer iletiler göndermesine, dilediğim zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik iletileri almayı her zaman reddedebileceğime tereddüde yer vermeyecek şekilde bilgi sahibi olarak, aydınlatılmış açık rızam ile onay veriyorum. Yukarıdaki yer alan bilgilendirmeler kapsamında belirtilen izinleri/onayları veriyorsanız, bu hususlardaki kabul, rıza ve onayınızı belirtmek üzere şimdi lütfen “Elektronik İleti Gönderimi Hakkında Bilgilendirme ve Onay Formunu” okudum, onaylıyorum ibareleri yanındaki kutucuk/kutucukları işaretleyerek onayınızı elektronik olarak verebilirsiniz.