SEAT AutoCredit Kampanyası

SEAT AutoCredit Kampanyası

SEAT AutoCredit'in cazip koşullarıyla yeni bir SEAT sahibi olmak şimdi çok kolay.

Yeni Ibiza’nızı  2.149 TL'den, Arona’nızı 2.365 TL'den başlayan aylık ödemelerle hemen kullanmaya başlayın*.

Autocredit ile yeni arabanızı çok uygun koşullarla 36 ay vade ile finanse edebilirsiniz. Peşinatın ardından 35 ay çok düşük taksitler ile eşit aylık ödemeden yararlanabileceksiniz. Araç bedelinin %60’ı veya daha fazlasını toplu ödeme olarak gerçekleştirebileceğiniz 36. ayda ise sizi 3 seçenek bekliyor:

1 - Vdf’nin sunduğu geri alım garantisiyle aracınızı vdf’ye vererek ya da kendiniz satarak kredinizi kapatabilir ve yepyeni bir SEAT seçebilirsiniz.

2 - Toplu ödemenizi 12 ay yeniden taksitlendirebilirsiniz.

3 - Toplu ödemeyi yaparak SEAT'ınıza tamamen sahip olabilirsiniz.

Üstelik bu kampanyayla tüm bu fırsatlara ek olarak aracınızın mevcut fabrika  garantisini 2 yıl daha uzatan, garanti kapsamı içindeki tüm onarımları, orijinal parça ve işçilik güvencesiyle SEAT Yetkili Servis'i Avek'te ücretsiz olarak yaptırabileceğiniz Garanti Plus Paketine ve SEAT sahibi olmanın ayrıcalığını, her zaman hissetmenizi sağlayacak tam kapsamlı 1 yıllık SEAT Kasko Paketine de sahip olabilirsiniz.

*Kampanya, tüm SEAT modellerinde geçerlidir.

** Bireysel müşterilerin belirleyeceği peşinat tutarı BDDK kuralı sınırları dahilinde olmalıdır. Tüzel müşteriler ise minimum %10 peşinat vermek durumundadır.

İstanbul - Tekstilkent: 0212 440 2525

Çanakkale: 0286 440 2525