Periyodik Araç Muayenesi Öncesi Ücretsiz Check-up Avek’ te!

Periyodik Araç Muayenesi Öncesi Ücretsiz Check-up Avek’ te!

Periyodik Araç Muayenesi Öncesi Ücretsiz Check-up Avek’ te!

Müşteri istek ve beklentilerine önem veren bakış açısı ile satış sonrası gerçekleştirdiği çalışmalar sunduğu çözümlerle, müşteri beklentilerini en üst düzeyde karşılayan Avek Otomotiv; Volkswagen Binek, Volkswagen Ticari, Audi, SEAT ve SKODA marka araç sahibi müşterilerine, araç muayenesi öncesi ücretsiz check-up hizmeti sunuyor.

Avek Otomotiv Yetkili Servislerinde yapılan kontroller muayeneden geçmeyi kolaylaştırıyor.

Araç muayeesi öncesi ücretsiz check-up hizmetiyle Volkswagen Binek, Volkswagen Ticari, Audi, SEAT ve SKODA kullanıcıları, araçlarından emin bir şekilde muayene istasyonlarına gidiyorlar.

Muayene sırasında dikkat edilen aracın direksiyon, fren, aydınlatma sistemleri, jant, aks, lastik ve süspansiyon sistemleri, şase ve bağlantı parçaları gibi bölümleri için muayene öncesi Avek Yetkili Servislerinde yapılan kontroller araç kullanıcılarına avantaj sağlamaktadır. Check-up sırasında herhangi bir sorun tespit edilmediği taktirde en kısa sürede bilgilendirilir ve aracınızı teslim alabilirsiniz. Değiştirilmesi veya onarılması gereken parçalar bilgilerinize sunulur.

Değiştirilmesi veya onarılması için oluşturacağınız talepler doğrultusunda en kısa sürede gerekli işlemler yapılır. Ayrıca yine muayene sırasında incelenen emniyet kemerlerinin işlevi, araçta bulunması gereken trafik güvenliği ile ilgili ekipmanlar gibi özelliklerinde yapıldığı uygulama neticesinde Volkswagen Binek, Volkswagen Ticari, Audi, SEAT ve SKODA marka araçların muayeneden geçmesi kolaylaşır.

İstanbul - Tekstilkent: 0212 440 2525

İstanbul - Ümraniye: 0216 440 2525

Çanakkale: 0286 440 2525

Servis randevusu için tıklayın.

Bununla beraber WhatsApp hattımız da hizmetinizdedir.