2.El Audi Araçlar

2.El Audi Araçlar

 2.El Audi Araçlar için tıklayınız

a_araclar.png

Araç alım - satım süreci, sizin istek ve ihtiyaçlarınızın belirlenip karşılanmasıyla başlayan; satış sonrası hizmetlerle devam eden sorunsuz bir süreçtir. Tamamen "müşteri odaklılık" prensibiyle geliştirilmiş olan süreçlerin her noktasında kurumsal bir muhatap bulur; "beklentilerinin üzerinde hizmet anlayışı" ile DOD ayrıcalığını yaşarsınız. Konforlu ve rahat bir ortamda, zahmetsiz bir şekilde araç alıp satılabilen hizmetler şu şekildedir;

Nakit Alım
Gerekli koşulların sağlanması durumunda aracınız, mutabık kalınan tutardan satın alınmakta ve ödemesi DOD güvencesi ile hızla yapılmaktadır.

Takas
Aracınızın takasa uygun görülmesi durumunda, takasa konu olan araç DOD stoklarında bulunan ya da Yetkili Satıcının hizmet vermekte olduğu sıfır marka araçlarla takas edilebilmektedir.

Emanet
Arzu ettiğiniz takdirde aracınızı satılmak üzere DOD Yetkili Satıcılarına emanet olarak bırakabilirsiniz. Bu şekilde özel sigorta güvencesine alınan aracınızın, DOD'un uzman satış ekipleri tarafından yeni sahipleri bulunmakta; size ise sadece imza atmak kalmaktadır.

Devir, Noter ve Ruhsat İşlemleri Takibi
DOD'da satılan ve alınan tüm araçların devir, noter ve ruhsat işlemleri; uzman personelimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu şekilde siz araç alıp satarken yorucu ve uzun prosedürlerle uğraşmadan kolaylıkla işlemleriniz gerçekleştirilir.