Avek Otomotiv

Menü

Ekibimiz

  • Ayberk Kıyıcıoğlu

    Ayberk Kıyıcıoğlu

    Filo Satış Direktörü
    E-posta : akiyicioglu@avek.com.tr
    Tel : 0 (212) 440 25 25 Dh.604

     

  • Ender Karakaya

    Ender Karakaya

    Satış Müdürü
    E-posta : ekarakaya@avek.com.tr
    Tel : 0 (0212) 440 25 77

     

  • Süleyman Yalçınkaya

    Süleyman Yalçınkaya

    Satış Müdürü
    E-posta : syalcinkaya@avek.com.tr
    Tel : 0 (212) 440 25 16

     

  • Orhan Kılıç

    Orhan Kılıç

    Audi Servis Müdürü
    E-posta : okilic@avek.com.tr
    Tel : 0 (212) 440 25 85

     

  • Murat Üzüm

    Murat Üzüm

    VW Satış Müdürü
    E-posta : muzum@avek.com.tr
    Tel : 0 (0212) 440 25 18

     

  • Murat Dalkıran

    Murat Dalkıran

    DOD Yetkilisi
    E-posta : mdalkiran@avek.com.tr
    Tel : 0 (212) 440 25 41

     

  • Sinan Ağırgöl

    Sinan Ağırgöl

    Seat Servis Müdürü
    E-posta : sagirgol@avek.com.tr
    Tel : 0 (212) 440 25 34

     

  • Sinan Ağırgöl

    Sinan Ağırgöl

    Skoda Servis Müdürü
    E-posta : sagirgol@avek.com.tr
    Tel : 0 (212) 440 25 34

     

  • Osman Koçak

    Osman Koçak

    Filo Servis Yetkilisi
    E-posta : okocak@avek.com.tr
    Tel : 0 (212) 440 25 14

     

  • Filiz Aldemir

    Filiz Aldemir

    Müşteri Danışmanı
    E-posta : faldemir@avek.com.tr
    Tel : 0 (212) 440 25 60

     

  • Şevket Erdoğan

    Şevket Erdoğan

    Satış Danışmanı
    E-posta : serdogan@avek.com.tr
    Tel : 0 (212) 440 25 63

     

  • Orhan Günay

    Orhan Günay

    Satış Danışmanı
    E-posta : ogunay@avek.com.tr
    Tel : 0 (212) 440 25 72

     

  • Arda Ersoy

    Arda Ersoy

    Servis Kabul Yetkilisi
    E-posta : aersoy@avek.com.tr
    Tel : 0 (212) 440 25 08

     

  • Levent Gezek

    Levent Gezek

    Filo Satış Müdürü
    E-posta : lgezek@avek.com.tr
    Tel : 0 (212) 440 25 25 Dh.403

     

  • Çetin Gülerce

    Çetin Gülerce

    Hasar Kabul Yetkilisi

    E-posta : cgulerce@avek.com.tr
    Tel : 0 (212) 440 25 25 Dh.435

     

  • Ersin Akçay

    Ersin Akçay

    Servis Danışmanı
    E-posta : erakcay@avek.com.tr
    Tel : 0 (212) 440 25 68

     

  • Ersin Akçay

    Ersin Akçay

    Satış Danışmanı
    E-posta : eakcay@avek.com.tr
    Tel : 0 (212) 440 25 32

     

  • Ali Rıza Öcal

    Ali Rıza Öcal

    Servis Danışmanı
    E-posta : aocal@avek.com.tr
    Tel : 0 (212) 440 25 12

     

  • Murat Abacı

    Murat Abacı

    Satış Danışmanı
    E-posta : mabaci@avek.com.tr
    Tel : 0 (212) 440 25 74

     

  • Esra Paşalı

    Esra Paşalı

    Filo Satış Danışmanı
    E-posta : epasali@avek.com.tr
    Tel : 0 (212) 440 25 04

     

  • Semra İyibekler

    Semra İyibekler

    Satış Danışmanı
    E-posta : siyibekler@avek.com.tr
    Tel : 0 (212) 440 25 71

     

  • Zafer Küçük

    Zafer Küçük

    Filo Satış Danışmanı
    E-posta : zkucuk@avek.com.tr
    Tel : 0 (212) 440 25 25 Dh.405

     

  • Turan Karadede

    Turan Karadede

    Servis Resepsiyonist
    E-posta : tkaradede@avek.com.tr
    Tel : 0 (212) 440 25 09

     

  • Rahşan Gürbüz

    Rahşan Gürbüz

    Satış Danışmanı
    E-posta : rgurbuz@avek.com.tr
    Tel : 0 (212) 440 25 53

     

  • Murat Kıraylar

    Murat Kıraylar

    Filo Satış Danışmanı
    E-posta : mkiraylar@avek.com.tr
    Tel : 0 (212) 440 25 05

     

  • Gökhan Kayacan

    Gökhan Kayacan

    Satış Danışmanı
    E-posta : gkayacan@avek.com.tr
    Tel : 0 (212) 440 25 92

     

  • Hayrettin Payza

    Hayrettin Payza

    Satış Danışmanı
    E-posta : hpayza@avek.com.tr
    Tel : 0 (212) 440 25 25 Dh.663

     

  • Cihan Sahil

    Cihan Sahil

    Binek Araç Satış Danışmanı
    E-posta : csahil@avek.com.tr
    Tel : 0 (212) 440 25 21

     

  • Erdem Gündüz

    Erdem Gündüz

    Servis Danışmanı
    E-posta : egunduz@avek.com.tr
    Tel : 0 (212) 440 25 10

     

  • Rukiye Kortağ

    Rukiye Kortağ

    Binek Araç Satış Danışmanı
    E-posta : rkortag@avek.com.tr
    Tel : 0 (212) 440 25 20

     

  • Aykut Zengin

    Aykut Zengin

    Servis Danışmanı
    E-posta : azengin@avek.com.tr
    Tel : 0 (212) 440 25 67

     

  • Sevda Taşoğlu

    Sevda Taşoğlu

    Satış Danışmanı 
    E-posta : stasoglu@avek.com.tr
    Tel : 0 (212) 440 25 82

     

  • İlker Dıravacı

    İlker Dıravacı

    Servis Danışmanı
    E-posta : idiravaci@avek.com.tr
    Tel : 0 (212) 440 25 86

     

  • Suat Toker

    Suat Toker

    Binek Araç Satış Danışmanı
    E-posta : stoker@avek.com.tr
    Tel : 0 (212) 440 25 91

     

  • Ercan Görgülü

    Ercan Görgülü

    Satış Danışmanı
    E-posta : egorgulu@avek.com.tr
    Tel : 0 (212) 440 25 84

     

  • Nurdan İçmen

    Nurdan İçmen

    Binek Araç Satış Danışmanı
    E-posta : nicmen@avek.com.tr
    Tel : 0 (212) 440 25 19

     

  • Dilay Sarıtaş

    Dilay Sarıtaş

    Satış Danışmanı
    E-posta : dsaritas@avek.com.tr
    Tel : 0 (212) 440 25 52

     

  • Kenan Aksu

    Kenan Aksu

    Servis Danışmanı
    E-posta : kaksu@avek.com.tr
    Tel : 0 (212) 440 25 75

     

  • Eren Güven

    Eren Güven

    Satış Danışmanı
    E-posta : eguven@avek.com.tr
    Tel : 0 (212) 440 25 25 Dh.682

     

  • Özcan Öveç

    Özcan Öveç

    Binek Araç Satış Danışmanı
    E-posta : oovec@avek.com.tr
    Tel : 0 (212) 440 25 96

     

  • Ahmet Zora

    Ahmet Zora

    Binek Araç Satış Danışmanı
    E-posta : azora@avek.com.tr
    Tel : 0 (212) 440 25 98

     

  • İsmail Özcan

    İsmail Özcan

    Servis Danışmanı
    E-posta : iozcan@avek.com.tr
    Tel : 0 (212) 440 25 49

     

  • Erkan Ellici

    Erkan Ellici

    Servis Danışmanı
    E-posta : eellici@avek.com.tr
    Tel : 0 (212) 440 25 55

     

  • Oğuz İşler

    Oğuz İşler

    Binek Araç Satış Danışmanı
    E-posta : oisler@avek.com.tr
    Tel : 0 (212) 440 25 25 Dh.730

     

  • Funda Otman

    Funda Otman

    Ticari Araç Satış Danışmanı
    E-posta : fotman@avek.com.tr
    Tel : 0(212)440 25 26

     

  • Sevinç Sayın

    Sevinç Sayın

    Hasar Resepsiyonist
    E-posta : ssayin@avek.com.tr
    Tel : 0 (212) 440 25 25 Dh.709

     

  • Deniz Kray

    Deniz Kray

    Satış Danışmanı
    E-posta : dkray@avek.com.tr
    Tel : 0 (212) 440 25 95

     

  • Emrullah Evkaya

    Emrullah Evkaya

    Servis Danışmanı
    E-posta : eevkaya@avek.com.tr
    Tel : 0 (212) 440 25 25 Dh.:473

     

  • Eray Karabıçak

    Eray Karabıçak

    Ticari Araç Satış Danışmanı
    E-posta : ekarabicak@avek.com.tr
    Tel : 0(212)440 25 23

     

  • İsmail Mavi

    İsmail Mavi

    Ticari Araç Satış Danışmanı
    E-posta : imavi@avek.com.tr
    Tel : 0 (212) 440 25 59

     

  • İbrahim Aydoğan

    İbrahim Aydoğan

    Hasar Danışmanı
    E-posta : iaydogan@avek.com.tr
    Tel : 0 (212) 440 25 48

     

  • M.Hüseyin Aparı

    M.Hüseyin Aparı

    Ticari Araç Satış Danışmanı
    E-posta : hapari@avek.com.tr
    Tel : 0 (212) 440 25 28

     

  • Barış Demircan

    Barış Demircan

    Hasar Danışmanı
    E-posta : bdemircan@avek.com.tr
    Tel : 0 (212) 440 25 13