Volkswagen Servis

Volkswagen Yetkili Servisi Avek

Bir Volkswagen sahibi olmanın getirdiği ayrıcalıkları Volkswagen Yetkili Servisi Avek’te yaşayın. Eğitimli servis danışmanlarımız, periyodik bakımdan araç muayenesi öncesi check up hizmetine, onarımdan araç ekspertizine kadar ihtiyacınız olabilecek her an yanınızda. Ayrıca Volkswagen Orijinal Aksesuarlar® ile Volkswagen'inizi tüm istek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda tam da hayalini kurduğunuz gibi kişiselleştirebilirsiniz. Ayrıca Yerinden Alım-Yerine Teslim gibi size özel hizmetlerimizle %100 müşteri memnuniyetini hedefliyoruz. Tüm bu hizmetlerden faydalanırken sizin rahatınız ve memnuniyetiniz için bekleme salonumuzda sunduğumuz ayrıcalıklı Avek hizmetlerinden de faydalanabilirsiniz.

ZUBİZU mobil uygulamasını kullanan Volkswagen Binek Araç sahipleri, serviste de kazanıyor! Eğer siz de 2 yaş üzeri bir Volkswagen Binek Araç modeline* sahipseniz, ZUBİZU mobil uygulamasını kullanarak bu indirimlerden faydalanabilirsiniz.

3 ve 4 yaşındaki Volkswagen Binek Araç modellerine, periyodik bakım, mekanik ve elektrik işlerinde kullanılan orijinal parça ve işçilik ile kampanya kapsamında belirlenmiş lastik markalarında** 15% indirim.

4 yaş üstü Volkswagen Binek Araç modellerine, periyodik bakım, mekanik ve elektrik işlerinde kullanılan orijinal parça ve işçilik ile kampanya kapsamında belirlenmiş lastik markalarında** 25%, motor yağlarında %16 indirim.

7 yaş üstü Volkswagen Binek Araç modellerine, periyodik bakım, mekanik ve elektrik işlerinde kullanılan orijinal parça ve işçilik ile kampanya kapsamında belirlenmiş lastik markalarında** 30%, motor yağlarında %16 indirim.

Üstelik, kampanyadan yararlanarak periyodik bakımını Volkswagen Yetkili Servisi Avek'te yaptıran Volkswagen sahiplerine 1 yıllık Mobilite Hizmet Paketi de hediye!***

* Bu kampanya trafiğe çıkış tarihi itibariyle 2 yaş üzeri Volkswagen Binek Araç modelleri için geçerlidir.

** Tavsiye edilen indirim; mekanik ve elektrik tüm Volkswagen Orijinal Parçalar®, mekanik ve elektrik atölye işçiliği, yağ, yağ değişimi ile Continental, Michelin, Goodyear, Bridgestone ve Lassa lastikler için geçerlidir.

*** Mobilite Hizmet Paketi, yalnızca ücretsiz çekici hizmetini kapsamaktadır. Periyodik bakımları düzenli olarak Volkswagen Yetkili Servislerinde yapılmamış olan araçlar için uygulanamaz.

Tekstilkent: 0212 4402525

Ümraniye: 0216 4402525

Çanakkale: 0286 4402525

Volkswagen'ın Tercihi Castrol Volkswagen'ın Tercihi Castrol Detaylı Bilgi Al +

Volkswagen'ın Tercihi Castrol

Pistlerden yollara...

Dünyanın lider madeni yağ üreticilerinden Castrol’ün, yarış pistlerinden ralli parkurlarına uzanan Ar-Ge ortaklığımız sonucu geliştirdiği motor ve dişli yağları, yüksek teknoloji ürünü Volkswagen motorlarını ilk günkü gibi korumanın yanı sıra beklenen performans ve verimin sağlanmasına da yardımcı olur. Üstelik fabrikadan çıkan her Volkswagen’in motorunda bulunan ve araç stok süreleri de dikkate alınarak normal yağlara göre daha uzun ömürlü olması için geliştirilen özel ilk dolum yağı, aynı özelliklerle sadece Volkswagen Yetkili Servislerinden edinilebilir.

Neden Castrol?

Volkswagen için geliştirildi.
Castrol, dünyanın önde gelen madeni yağ üreticilerinden biri olarak her zaman Volkswagen motorunun verimini ve performansını artırmanın yeni yollarını arıyor. Rakipsiz bilgi ve gelişmiş teknolojisi ile Castrol’ün Volkswagen ile birlikte geliştirdiği ve Volkswagen fabrikalarında kullanılan özel ilk dolum yağı, aynı özelliklerle ve sadece Volkswagen Yetkili Servislerinde bulunuyor. Volkswagen’inizin her zaman en yüksek yağlama performansına sahip olması ve hep ilk günkü gibi kalması için siz de Volkswagen Yetkili Servislerini tercih edin.

Castrol EDGE Professional

Castrol Edge Professional Longlife III 5W-30
Titanyum gücünde Castrol EDGE Professional, Castrol'ün şimdiye kadar ürettiği en güçlü ve her sürüş koşuluna uyum sağlayan motor yağıdır. Benzersiz gücü, çeşitli sürüş hızlarında metallerin birbiriyle temasını ve sürtünmeyi azaltır; motorun maksimum performansla çalışmasını sağlar.

EKSPRES SERVİS Ekspres Servis Detaylı Bilgi Al +

Ekspres Servis

Randevusuz bir servis düşünün. Duymak bile güzel!

Volkswagen'in yeni "Ekspres Servis" uygulaması, birçok bakım ve servis işlemi için bekleme zorunluluğunu ortadan kaldırıyor. Tek yapmanız gereken bir Volkswagen Yetkili Servisine gitmek ve araç kabul alanında bulunan "Ekspres Servis" bölümüne başvurmak... Servis Danışmanlarımız, Volkswagen'inize yapılmasını istediğiniz işlemlerin "Ekspres Servis" kapsamına girip girmediğini kontrol edip onayladıktan sonra zamanla yarış başlar. Yapılacak işlemlerin yedek parça gerektirmesi durumunda tedarikte öncelik, ek bir arıza saptanırsa da servisin o anki doluluk oranına göre ilk boşalan lifte aracınızın alınması gibi daha pek çok ayrıcalıkla işlemleriniz tamamlanır. Önemli bir nokta daha: Ekspres Servis ücreti, standart servisle aynı.

Yerinden Alım, Yerine Teslim Yerinden Alım, Yerine Teslim Detaylı Bilgi Al +

Yerinden Alım, Yerine Teslim

Siz zahmet etmiyorsunuz; Volkswagen'inizi neredeyseniz oradan alıyor, sonra istediğiniz yere teslim ediyoruz. Hem de bu hizmeti çok uygun koşullarla sunuyoruz.

Yerinden Alım Yerine Teslim Hizmeti ile ilgili ayrıntılı bilgi için 0 850 460 25 25 no’lu telefonumuzu arayabilirsiniz.

HAVAALANI SERVİSİ Havaalanı Servisi Detaylı Bilgi Al +

Havaalanı Servisi

SSiz check-in yaptırın, biz check-up yapalım.

Volkswagen Yetkili Servisimiz, siz seyahate çıktığınızda aracınızı havaalanından alıyor, bakımını ya da onarımını yapıyor. Seyahatten döndüğünüzde, Volkswagen’iniz bıraktığınız yerde pırıl pırıl sizi bekliyor. Gelin, Volkswagen Havaalanı Servisi’nden nasıl yararlanacağınızı, bu servisin size ve aracınıza neler kazandıracağını birlikte inceleyelim.

Geçici Araç Temini Geçici Araç Temini Detaylı Bilgi Al +

Geçici Araç Temini

Aracınız servisteyken siz Volkswagen’siz kalmayın diye harika bir hizmetimiz var!

Volkswagen’iniz servisten çıkana kadar “Geçici Araç Temini” hizmetimizden yararlanarak, en son model Volkswagenlerden biri ile yolunuza devam edebilirsiniz.

Muayene Öncesi Ücretsiz Kontrol Muayene Öncesi Ücretsiz Kontrol Detaylı Bilgi Al +

Ücretsiz Kontrol

Araç muayenesi öncesi sizin de uykunuz kaçıyor mu?

İçiniz rahat olsun diye, araç muayenesi öncesi ücretsiz Check – Up hizmeti sunuyoruz. Muayene sırasında dikkat edilen fren, direksiyon, aydınlatma sistemleri, aks, jant, lastik ve süspansiyon mimarisi, şasi ve bağlantı parçaları gibi bölümleri detaylı bir şekilde inceliyoruz. Ayrıca yine muayene sırasında incelenen emniyet kemerlerinin işlevi, araçta bulunması gereken trafik güvenliği ile ilgili ekipmanlar gibi önemli hatırlatmaları da unutmuyoruz.

Siz de araç muayenesi öncesi Volkswagen'inizle Yetkili Servisimize uğrayarak bu ücretsiz hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Volkswagen Filo Servisi Volkswagen Filo Servisi Detaylı Bilgi Al +

Volkswagen Filo Servisi

Türkiye’nin ilk ‘Volkswagen Filo Servisi'

10 yılı aşkın süredir İstanbul Tekstilkent’te bulunan tesisinde Volkswagen yetkili servis hizmeti vermeye devam eden Avek Otomotiv, bir ilke imza attı. Şirket, bir yıl önce Türkiye’nin ilk Volkswagen Filo Servisi uygulamasını başlatmıştı.

Filo müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını gözlemledikten sonra böyle bir hizmeti sunmanın gerekliliğini gördüklerini ifade eden Doğuş Otomotiv Yetkili Satıcı ve Servisi Avek Otomotiv Genel Müdürü Engin Yazıcı, bu uygulama sayesinde Filo müşterilerine verilen hizmet hızının ve kalitesinin çok önemli bir oranda yükseldiğine dikkat çekti.

İLERİ TEKNOLOJİ CİHAZLAR

Konu ile ilgili şirketten yapılan açıklamada "Tamamen ayrı bir kapasite ile 5 bin civarında araca konusunda uzmanlaşmış servis danışmanları, eğitimli personeli ve markaya özel ileri teknoloji cihazları ile filo müşterileri için fark yaratan uygulama, ertesi güne periyodik randevu alabilmeyi ve beklemeden en hızlı ve kaliteli servis hizmetini sağlamayı mümkün kılıyor. Tüm bunlara ek olarak yapılan anlaşma içeriklerine göre yerinden alım yerine teslim hizmetini ücretsiz olarak şoför kadrosu ile sunan Avek Otomotiv, uluslararası ve ulusal düzeyde önde gelen filo firmalarının tercihi oluyor" denildi.

Garanti Garanti Detaylı Bilgi Al +

Garanti

Volkswagen Garantisi

Volkswagen'inizi hangi Yetkili Satıcıdan aldığınız hiç önemli değil. Tüm Volkswagen Yetkili Servislerimiz, aracın hangi Yetkili Satıcımız tarafından satıldığına bakmaksızın garanti işlemi yapmakla yükümlüdür.

UYGULANACAK GARANTİ KOŞULLARI

Garanti koşulları, Volkswagen Yetkili Satıcısıyla müşteri arasında gerçekleşen satın alma anlaşmasının bir parçasıdır. Müşteri, imzasıyla garanti şartlarını kabul etmiş olur. Aracın teslimi sırasında müşteriye araç kullanım kılavuzu, bakım kitapçığı ve garanti belgesi verilir. Garanti işlemi yapılabilmesi için müşterinin bu belgeyi ibraz etmesi gereklidir.

Tüm parçaları dahil olmak üzere aracın tamamı, kilometre sınırı olmaksızın 2 yıl süreyle garanti kapsamındadır. Boya ve gövde garantisi birbirinden farklı olup, Volkswagen Binek araçlar için 3 yıl boya, 12 yıl gövde paslanmazlık garantisi sunulmaktadır.

Garantinin başlangıcı aracın teslim tarihidir. Aracın mülkiyeti değiştiğinde garanti süresi etkilenmez.

Garanti kapsamı ürün kaynaklı hatalar için geçerlidir. Bu nedenle, doğal aşınma, fazla yıpranma, usulsüz kullanım veya onaylanmamış değişikliklerden dolayı meydana gelen hasarlar ile dış etkenlerden kaynaklanan durumlar garanti kapsamı dışındadır. Garanti kapsamında değiştirilen parçaların mülkiyeti yetkili satıcıya geçer. Garanti kapsamında ücretsiz değiştirilen parçanın garanti süresi aracın garanti süresi ile sınırlıdır.

Garanti kapsamında değiştirilen parçanın ve buna ait işçiliğin bedeli müşteriden talep edilmez. Yolda kalan aracın servise çekilmesi, acil yardım ücreti, taksi, kiralık araç vb. ulaşım masrafları ve otel, konaklama, ticari kayıplar gibi diğer dolaylı masraflar garanti kapsamında değildir. Müşteri araç ile ilgili kusurları vakit geçirmeden en yakın yetkili satıcıya/servise bildirmekle yükümlüdür.

Aşağıdaki Durumlarda GARANTİ GEÇERSİZDİR.

Aracın bakım ve onarımları zamanında, düzenli olarak, gerekli teknik bilgi ve yetkinliğe sahip servisler tarafından; periyodik bakım ve onarım prosedürlerine uygun şekilde yapılmamışsa,

Aracın güvenli kullanımına engel teşkil edecek ve onarım maliyeti ekonomik olmayacak seviyede hasar görmüşse, Kullanım kılavuzundaki bilgilendirmelere uyulmamışsa,

Araç; amacı dışında, uygun olmayan şartlarda veya aşırı yük altında kullanılmışsa,

Aracın bakım ve onarımları zamanında, düzenli olarak, gerekli teknik bilgi ve yetkinliğe sahip servisler tarafından; periyodik bakım ve onarım prosedürlerine uygun şekilde yapılmamışsa

Satın alınan araçtaki onarım ihtiyacı zamanında bildirilmemişse,

Servis tarafından yapılan uyarılara rağmen, bildirilen süre içinde araç sahibi ya da kullanıcıları onarıma imkân sağlamamışsa,

Normal kullanım sonucu ve malzemenin doğası gereği parçalarda meydana gelen aşınma ve yıpranmalar garanti kapsamında değildir. Aşınmaya maruz olan bu parçalara örnek; ampuller, fren ve debriyaj balataları, filtreler, lastikler, sigortalar, bujiler ve silecek lastikleridir. Fakat söz konusu bu parçalarda malzeme, işçilik ve montaj hatası, yani fabrikasyon hata tespit edilirse parçalar garanti kapsamındadır. Aracın üzerinde yapılan değişiklikler ya da modifikasyonlar söz konusu ise bunlarla ilgili olarak meydana gelen arızalarda garanti geçerli değildir.

Garanti belgesi ile satılması yasal olarak zorunlu olmayan parçalar 6 ay, garanti belgesi ile satılması yasal olarak zorunlu olan parçalar teslim tarihinden itibaren 2 yıl süreyle garanti kapsamındadır. Yedek parça garantisi söz konusu olduğunda, parçanın gerekli teknik bilgi ve yetkinliğe sahip servisler tarafından monte edildiğinin kanıtlanması ve parçanın takılma şeklinin imalatçı tarafından bildirilen teknik özelliklere uyması gerekmektedir.

Volkswagen Garanti Plus® Volkswagen Garanti Plus® Detaylı Bilgi Al +

Volkswagen Garanti Plus®

Volkswagen Garanti Plus® ile aracınızı alırken 2 yıllık fabrika garantisine ek olarak 2 yıla kadar daha fabrika garantisine hak kazanırsınız. Böylece toplam da garanti süreniz 4 yıla kadar çıkmış olur. Tüm periyodik bakımların zamanında ve Yetkili Servislerimizde yapılması kaydıyla, Volkswagen Garanti Plus® 4 yıl boyunca güvence sağlamaya devam eder.

Aracınızın garanti kapsamındaki arızalardan kaynaklanan, tüm kontrol ve onarımları yetkili uzmanlar ve orijinal yedek parça güvencesiyle Yetkili Servislerimizde yapılır.

Volkswagen Garanti Plus®, aracınızı satarken alıcıya devredilebilir. Böylece aracınızın ikinci el değerini de artırmış olursunuz.

Siz de hayatınızı kolaylaştıracak ve standartlarınızı koruyacak bir garantinin kapsamına girin, aracınızı Volkswagen Garanti Plus®’a sahip ayrıcalıklı araçlardan biri yapın.

Volkswagen Kasko® Volkswagen Kasko® Detaylı Bilgi Al +

Volkswagen Kasko®

Volkswagen Kasko® ile başınıza gelebilecek her türlü hasar onarımı Volkswagen Yetkili Servisleri çatısı altında, yalnızca Volkswagen Orijinal Parçalar® kullanılarak, konusunda uzman teknisyenler tarafından yapılır. Ne olursa olsun, Volkswagen Kasko® ile içiniz rahat olsun.

Her türlü hasar onarımı Volkswagen Yetkili Servisleri çatısı altında, yalnızca Volkswagen Orijinal Parçalar® kullanılarak, konusunda uzman teknisyenler tarafından yapılır.

Aracınızın trafiğe ilk çıkış tarihinden itibaren geçecek 1 yıllık süre içinde meydana gelebilecek herhangi bir kazada aracınızın tamir edilemeyecek kadar zarar görmesi ya da çalınması halinde, 0 km araç verilir ya da peşin anahtar teslimi bedeli tamamen karşılanır.

Onarımı Volkswagen Yetkili Servisleri'nde gerçekleştirilecek olan 3.500 TL'ye kadar hasarlarda ekspertize gerek yoktur. Böylece, onarım hızlı bir şekilde tamamlanır.

Kasko poliçesinin geçerlilik süresi boyunca poliçe ekinde belirtilen ölçü ve adet limitleri dahilindeki onarımlar (Volkswagen'inizin kaporta, boya, deri, vinil, kumaş, plastik aksamlarında oluşabilecek hasarlar için) yetkili servis tarafından hasarsızlık indiriminizi etkilemeden yapılır.

Anlaşması olmayan servislerde hasar tazminatının %30'luk kısmı sigortalı tarafından ödenir. Oysa Volkswagen Kasko® anlaşması olan Volkswagen Yetkili Servisleri'nde hasar eksiksiz karşılanır.

Cam kırılmalarında 1 kereye mahsus olmak üzere orijinal parça kullanılarak hasarsızlık indirimi bozulmadan değişim avantajı sunulur.

Volkswagen Yetkili Servisi'ne teslim edildikten 24 saat sonra aracınızın sorunu giderilmemişse geçici araç verilir.

Araç anahtarının kaybı durumunda anahtarınız ücretsiz olarak yenilenir (2.500 TL ye kadar).

Volkswagen Yetkili Servisleri hem acente hem de anlaşmalı servis oldukları için işlemleriniz tek merkezden hızla yapılır.

İçeriğindeki kasko sigortası, ferdi kaza sigortası, ihtiyari mali mesuliyet migortası, hukuksal koruma sigortası ve kasko yardım paketi hizmetiyle her türlü risk güvence altına alınır.

Hasarlar yetkili servis çatısı altında giderildiği için Volkswagen'inizin 2. el değeri korunmuş olur.

Volkswagen Kasko®, 10 yaşına kadar olan Volkswagen'leri kapsar. Bu paket, Volkswagen Yetkili Servisleri, Allianz Sigorta, Anadolu Sigorta, Axa Sigorta ve Eureko Sigorta acenteleri tarafından satılmaktadır. Volkswagen Kasko®, vdf, Allianz Sigorta, Axa Sigorta, Anadolu Sigorta ve Eureko Sigorta iş birliğiyle gerçekleştirilen özel bir hizmettir.

Volkswagen Orijinal Aksesuar® Volkswagen Orijinal Aksesuar® Detaylı Bilgi Al +

Volkswagen Orijinal Aksesuar®

Volkswagen Orijinal Aksesuar®

Hayalinizdeki Volkswagen'e sahipseniz, tüm istek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda Volkswagen Orijinal Aksesuarlar® ile yapacağınız küçük dokunuşlarla aradığınız her şeyi onda bulabilirsiniz. Tamamen kendi zevkinize göre, ona daha sportif bir görünüm mü katmak istiyorsunuz? Yoksa büyük Volkswagen Ailesine küçük bir üye daha mı katılıyor? Peki ya çocuklar bisiklete binmeyi mi seviyor? Zengin aksesuar yelpazemiz içinden kendi aracınıza uygun olanları filtreleyerek inceleyebilir, özellikleri ve fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

VOLKSWAGEN ORJİNAL PARÇALAR Volkswagen Orijinal Parçalar Detaylı Bilgi Al +

Volkswagen Orijinal Parçalar

Servislerimizde kullanılan Volkswagen Orijinal Parçalar® ve aksesuarlarında parça garantisi 2 yıldır. Bir Volkswagen'in tercihi Orijinal Volkswagen Parçalar®dır. Çünkü Volkswagen'in tüm parçaları, Volkswagen kalitesi ve deneyimiyle üretilir. Çünkü güvenliğiniz ve rahatınız, Volkswagen için hep birinci sıradadır.

Pazar günleri de açık Volkswagen servisi! Pazar günleri de açık Volkswagen servisi! Detaylı Bilgi Al +

Pazar günleri açık servis!

2005 yılında Tekstilkent mevkiinde Volkswagen Yetkili Satıcısı ve Servisi olarak hizmet vermeye başlayan Avek Otomotiv, özellikle İstanbul’un yoğun iş temposundan kaynaklanan zaman darlığını göz önüne alarak Volkswagen araçların Periyodik Bakım ihtiyaçları için Pazar günleri servis hizmeti vermeye başladı.

Pazar günleri de açık Volkswagen servisi! Ücretsiz Müşteri Servisi Detaylı Bilgi Al +

Ücretsiz Müşteri Servisi

Aracınız servisimizdeyken Pazartesi Cumartesi günleri arasında her gün 9:30 ve 11:00 saatleri ücretsiz müşteri servislerimizle merkezi yerlere ulaşabilirsiniz.
Tekstilkent:📞 02124402525