SEAT Servis

SEAT Yetkili Servisi Avek

Servis hizmeti tecrübenizin keyifli ve kolay olmasını istiyoruz. Hedefimiz hızlı, etkili ve yüksek kalitede bir hizmet vermek. Periyodik Bakım, hasar onarım, orijinal yedek parça ve aksesuar gibi ihtiyaçlarınız için araç hakkındaki uzmanlığımız sayesinde üstün kalitede çözümler sunuyoruz. Tüm bu hizmetlerden faydalanırken otomobilinizin iyi ellerde olduğunu bilerek rahatınız ve memnuniyetiniz için sunduğumuz ayrıcalıklı Avek hizmetlerinin tadını çıkarabilirsiniz.

YERİNDEN ALIM-YERİNE TESLİM Yerinden Alım-Yerine Teslim Detaylı Bilgi Al +

Yerinden Alım-Yerine Teslim

SEAT'ınızın bakımı için bizi aramanız yeterli. Biz, aracınızı sizden alıp, bakım sonrası size teslim ediyoruz.

SEAT Yol Yardım Hizmeti SEAT Yol Yardım Hizmeti SEAT Yol Yardım Hizmeti

SEAT Yol Yardım Hizmeti

SEAT Yol Yardım Hizmeti

SEAT’ınızı aldığınız ilk günden itibaren 2 yıl boyunca ücretsiz olarak SEAT Yol Yardım Hizmeti'nden yararlanırsınız.

SEAT Yol Yardım, hiç beklenmedik zorluklar ile karşılaştığınız an 7 gün, 24 saat Türkiye’nin neresinde olursanız olun yardımınıza koşar.

SEAT Garanti Plus SEAT Garanti Plus SEAT Garanti Plus

SEAT Garanti Plus

SEAT Garanti Plus

Aracınızın garantisini 2+2 yıla kadar uzatın, sürüş keyfinizi artırın!

SEAT Garanti Plus’ta aracınızın garanti kapsamındaki arızalardan kaynaklanan tüm kontrol ve onrarımlarını yetkili servislerimizde yaptırabilirsiniz. Tüm işlemleriniz yetkili uzmanlar tarafından, orijinal yedek parça güvencesiyle yapılır.

Üstelik, SEAT Garanti Plus ürününü aracınızı aldıktan sonraki 24 aylık süre içerisinde dilediğiniz zaman yaptırabilir, fırsatlardan yararlanmaya hemen başlayabilirsiniz.

SEAT Garanti Plus’ınızı krediniz ile birleştirerek tek ödeme planında ödeyebilirsiniz.

SEAT Garanti Plus, aracınızı satarken otomatik olarak alıcıya devrolarak aracınızın ikinci elde de değerini artırır, size kazandırmaya devam eder.

SEAT Kasko Poliçesi Avantajları SEAT Kasko SEAT Kasko

SEAT Kasko Poliçesi Avantajları

SEAT Kasko Poliçesi Avantajları

Cam dahil, hasar onarımları anlaşmalı SEAT Yetkili Servisleri'nde, orijinal parça kullanılarak uzmanlar tarafından onarılır ve eksiksiz şekilde ödenir,

Mini onarım işlemleri sigorta şirketlerinin anlaşmalı onarım servislerinde yapılmaktadır. Cam değişimi yılda bir defa hasarsızlık indirimini etkilemeksizin ücretsiz yapılır,

Poliçede belirtilen limitler dahilinde SEAT Yetkili Servis güvencesinde yapılır,

Araç anahtarının çalınması veya kaybı durumunda oluşan hasarlar poliçede belirtilen limitler dahilinde teminat altındadır

Muayene Öncesi Kontrol Muayene Öncesi Kontrol Muayene Öncesi Kontrol

Muayene Öncesi Kontrol

Muayene Öncesi Kontrol

Müşteri odaklı yaklaşım ilkesiyle gerçekleştirdiği çözümler ile müşteri beklentilerini eksiksiz karşılayarak tam memnuniyet sağlayan SEAT, Satış Sonrası Hizmetler alanındaki çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışımızı ortaya koymak için yapılan bir diğer Satış Sonrası Hizmeti'miz, TÜVTÜRK araç muayene öncesi araç kontrol prosedürü. Tüm SEAT Yetkili Servisleri’nde yürürlükte olan bu hizmetimizde, müşterilerimiz araç muayeneleri öncesinde Yetkili Servisleri'mizden randevu alıyor, muayene öncesi araçlarının kontrollerini yaptırarak muayeneye girişlerini garantileyebiliyor.

Geçici Araç Hizmeti Geçici Araç Hizmeti Geçici Araç Hizmeti

Geçici Araç Hizmeti

Geçici Araç Hizmeti

SEAT'ınızla ilgili bir problem çıktığında, geniş servis ağı ve model seçeneklerimiz arasından size hızla sunduğumuz geçici SEAT araç sayesinde, her zaman ve istediğiniz yerde yanınızdayız.

Gecikme veya sıkıntı yok, çünkü bize en çok ihtiyaç duyduğunuz anda oradayız.

Uzman kadromuz SEAT'ınızı çok uygun bir fiyata onarırken, siz başka bir SEAT kullanabilirsiniz.

Garanti Garanti Detaylı Bilgi Al +

Garanti

Müşterilerimize satın aldıkları araçların malzeme ve işçilik açısından günümüz teknolojisine uygun ve hatasız olarak üretildiğinin garantisi verilmektedir. Tüm SEAT Yetkili Satıcıları, aracın hangi yetkili satıcı tarafından satıldığına bakmaksızın, garanti işlemi yapmakla yükümlüdür. Uygulanacak garanti koşulları aşağıdaki gibidir: Garanti koşulları SEAT Yetkili Satıcısı ile müşteri arasında gerçekleşen satın alma anlaşmasının bir parçasıdır. Müşteri, imzasını atarak garanti şartlarını kabul etmiş olur. Aracın teslimi esnasında müşteriye araç cüzdanı ile birlikte içerisinde bakım periyodları ve servis programının da bulunduğu garanti belgesi verilir. Garanti işlemi yapılabilmesi için müşterinin bu belgeyi ibraz etmesi gerekir. Fabrikasyon hatalarda, araç üzerindeki tüm parçalar teslim tarihinden itibaren 24 ay süreyle garanti kapsamındadır. Garanti kapsamındaki arızalar teknik açıdan kusursuz bir şekilde onarılarak giderilebiliyorsa, garanti uygulamasındaki yükümlülükler hem tamiratı hem de değiştirmeyi içerdiğinden, parça komple değiştirilmeden de onarım yapılabilir. Garanti kapsamında değiştirilen parçanın ve buna ait işçiliğin ücreti müşteriden talep edilmez. Yolda kalan aracın servise çekilmesi ve gezici servis aracı ücreti garantiden karşılanır. Taksi, kiralık araç gibi ulaşım aracı masrafları ve otel, konaklama, ticari kayıplar gibi diğer endirekt masraflar garanti kapsamında değildir.

Aşağıdaki durumlarda garanti geçerli değildir:

  • Periyodik bakımlar zamanında, düzenli olarak ve yetkili servisler tarafından yapılmamışsa
  • Kullanım kılavuzuna uyulmamışsa
  • Araç uygun olmayan şartlarda ya da aşırı yük altında kullanılmışsa (Örneğin yarış aracı olarak)
  • Daha önce yetkili olmayan servislerden birinde tamir edilmişse
  • Araca üretici şirket tarafından onaylanmamış bir parça takılmışsa ya da araçta üretici tarafından onaylanmayan bir değişiklik yapılmışsa

Uzun süreli kullanımlar sonucu ve malzemenin doğası gereği parçalarda meydana gelen aşınma ve yıpranmalar garanti kapsamında değildir. Aşınmaya maruz olan bu parçalara V kayışları, ampuller, fren ve debriyaj balataları, fren pabuçları, filtreler, lastikler, sigortalar, bujiler ve silecek lastikleri örnek olarak gösterilebilir. Fakat bu parçalarda malzeme, işçilik ve montaj hatası söz konusu ise, parçalar yine garanti kapsamındadır. Araç üzerinde değişiklik ya da modifikasyon yapılmışsa, bunlarla ilgili olarak arıza meydana geldiğinde garanti geçerli sayılmaz. Örneğin, aracın şanzımanında meydana gelen bir arızada, araca geniş tabanlı lastik takılmış olması nedeniyle garanti kapsamı dışında kalınabilir.

Bazı ayarlama ve ölçümler garanti kapsamında değildir. Bunlar:

  • Bagaj kapaklarının ve kapıların ayarlanması, lastik balans ayarı, rot ayarı, yakıt tüketimi ölçümü ve motor ayarlarının düzeltilmesi vb.

Araç üzerindeki lastiklerin garanti hizmetleri üretici firma tarafından verilir. Dizel araçlardaki yakıt pompalarının garanti hizmetleri üretici firma servislerince verilmektedir. Orijinal SEAT yedek parçaları da 24 ay/sınırsız kilometre garanti kapsamındadır. Garanti kapsamında değişen parçanın garanti süresi, aracın garanti süresinin bitmesi ile son bulur. Yedek parça garantisi söz konusu olduğunda, parçanın yetkili satıcılarca satılıp monte edildiğinin kanıtlanması ve müşteri tarafından faturasının ib

SEAT Orijinal Parçalar SEAT Orijinal Parçalar Detaylı Bilgi Al +

SEAT Orijinal Parçalar

Biliyorsunuz ki, aracınızdaki her parçanın ayrı bir önemi, ayrı bir değeri, ayrı bir işlevi var. SEAT'da her parça yüksek standartlardaki mühendislik sonucu, maksimum performans için uyum içinde üretilir.Tıpkı sizinle aracınız arasındaki eşsiz uyum gibi... SEAT'ınızı en iyi korumanızın yolu SEAT Yetkili Servislerinde, SEAT tarafından üretilmiş olan orijinal parçaları kullanmanızdır. Modellerin orijinal aksesuarlarını görmek için ilgili modele tıklayınız. Yetkili servislerimizde kullanılacak olan orijinal SEAT parçaları aracınızın güvenle onarımı için hayati önem taşımaktadır. Bu parçalar da aracınız gibi yüksek standartlardaki mühendislik sonucu üretilmiştir. SEAT Yetkili Servislerinde aracınız için kullanılan bütün orijinal parçaların 2 yıl parça garantisi bulunmaktadır. Ayrıca aracınızı kişiselleştirmek istiyorsanız yine yüksek standartlarda geliştirilmiş orijinal SEAT Aksesuarlarını kullanabilirsiniz. Bu aksesuarları SEAT Yetkili Servislerinden temin edebilirsiniz.