Volkswagen Tiguan Allspace

Hayalleriniz kadar geniş.

Tiguan Allspace’in, Tiguan’dan 21 cm daha uzun gövdesi ona yalnızca güçlü ve ağırbaşlı bir görünüm kazandırmakla kalmıyor, rahat ve keyifli yolculukların yanı sıra geniş bir bagaj hacmini de beraberinde getiriyor. İsteğe bağlı olarak sunulan 3. koltuk sırası, 7 kişiye kadar geniş aileler için oldukça kullanışlı. Tiguan Allspace’te herkesin hayaline bir yer var.

Volkswagen Tiguan Allspace, Tiguan'ın daha büyük, yedi kişilik bir versiyonudur. Çok sayıda yüksek teknoloji ürünü konforu ve arka tarafta birçok oda elde edersiniz, ancak alternatifler çok daha ucuzdur.

Volkswagen Tiguan Allspace Genel Bakış

Caddede, yüksek teknoloji dokunuşlarına sahip yedi koltuklu pratik bir aile otomobili arıyorsanız, o zaman seçiminiz Volkswagen Tiguan Allspace olabilir. Beş kişilik Tiguan'dan daha uzundur ve yedi kişilik Skoda Kodiaq ve Nissan X-Trail'in beğenisine daha lüks bir alternatiftir.

Çok daha heyecan verici olanı, standart olarak aldığınız sekiz inçlik dokunmatik ekran bilgi eğlence sistemi ve giriş seviyesi SE Navigasyon arabaları dışında kullandığınız 12,3 inçlik dijital sürücü ekranıdır.

Yedi kişiyi çekmesi gereken Avrupalı ​​alıcılar yakında Volkswagen Tiguan Allspace'i alışveriş listesine ekleyebilecekler. VW CUV'nin uzun dingil mesafesi sürümü, Çin ve Kuzey Amerika'da prömiyerlere sahip olduktan sonra gelecek hafta Geneva Otomobil Fuarı'na büyük bir giriş yaptı. Standart Tiguan'ı büyüterek, Alman markası standart modelden daha büyük ancak yine de Touareg'den 3,7 inç (94 milimetre) daha kısa bir ürün alıyor.

Volkswagen Tiguan Allspace dış görünüşü  küçük kardeşlerine çok benziyor, ancak küçük değişiklikler yardımcı programa yardımcı oluyor. Örneğin, isteğe bağlı üçüncü koltuk sırasına girişi kolaylaştırmak için arka kapılar daha uzundur. Tasarımcılar, modelin daha büyük oranlarını dengelemek için daha uzun bir başlık da kullanıyorlar. Daha sağlam alıcılar, gövde altı koruması ve daha iyi bir yaklaşım açısı ile ön ucun isteğe bağlı bir arazi versiyonunu belirleyebilir.

Standart dingil mesafesi ikinci nesil Tiguan ile karşılaştırıldığında, Allspace 109 milimetre (4,3 inç) uzunluğunda bir dingil açıklığına dayanıyor ve 215 mm'dir (toplam 8,5 inç daha uzun). Ekstra oda, maksimum kullanım kapasitesini yedi kişiye çıkarmak için VW'nin arka tarafındaki ekstra koltuk sırasına oturmasını sağlar. Ayrıca tüm arka koltuklar katlanmış durumdayken, müşteriler sırtını 1.920 litrelik (67.8 fit küp) bir mağaraya kadar doldurabilirler.

Volkswagen Tiguan Allspace Farklılıkları

Volkswagen kullanmayı seviyorsanız, 237 beygir gücüne (176 kilovat) kadar altı motorla Volkswagen Tiguan Allspace  alabilirsiniz. Baz değirmenleri, her ikisi de 148 hp (110kW) yapan, benzinle çalışan 1.4 litrelik bir turboşarjlı dört silindirli veya 2.0 litrelik bir turbo dizeldir. Bu değirmenlerde önden çekişli tahrik bulunur, ancak diğer tüm güç aktarıcılar çift kavramalı şanzıman ve 4Motion dört tekerlekten çekişli standart olarak gelir. Tiguan Allspace birçok olanakla birlikte geliyor. Baz modeller bile şehir acil frenleme ve şerit yardımı gibi güvenlik özelliklerine sahiptir. Orta seviye Comfortline döşeme, elektrikle açılan bir arka kapak gibi lüksleri içerir ve üst Highline modelinde tam LED ışıklar ve üç bölgeli iklim kontrolü bulunur.

Sadece beş kişilik Tiguan gibi, Allspace VW’nin esnek MQB platformunda kullanacak ve ön aksa veya isteğe bağlı bir 4Motion kurulumuna güç gönderen turboşarjlı benzin ve dizel dört silindirli motorlar ile sunuluyor. Motor seçimine bağlı olarak, VW altı vitesli bir manuel şanzıman ve çift kavramalı şanzıman ile satılıyor.

Bu boyutlar, VW'nin - şaşırtıcı olmayan bir şekilde  Skoda Kodiaq ikiziyle aynı boyutta olduğu ve yaklaşık olarak Mitsubishi Outlander ile aynı olduğu anlamına gelir. Ve yeni Hyundai Santa Fe'den 70 mm daha kısa olmasına rağmen, dingil mesafesi 25 mm daha uzundur ve bir Toyota Kluger’a eşittir.

Tanınmış bir Tiguan olmasına rağmen, arabaya daha mavi ve daha hoş bir görünüm veren daha dik bir kaput tasarımı var. VW’nin tasarımcıları uzatılmış yan profilde iyi bir iş çıkardılar, ancak oranları temel sınıfın küçük alaşımlı jantları ile biraz 'kapalı' görünüyor.

Donanım ve Modeller

tiguain_Allspace_comfortline.png

Comfortline

  • Composition Media Bilgi Eğlence sistemi
  • Halojen farlar ve LED gündüz sürüş farları
  • Renkli yol bilgisayarı
  • 17'' Tulsa alüminyum alaşım jantlar, 215/65 R17 lastikler
  • Elektrikli açılır bagaj kapağı
tiguain_Allspace_highline.png

Highline

  • Dijital gösterge paneli
  • 18'' Kingston alüminyum alaşım jantlar , 235/55 R18 lastikler
  • Geri görüş kamerası "Rear Assist" ve Park Asistanı "Park Assist"
  • LED "Mid" ön farlar
  • Kolay açılır/kapanır bagaj kapağı "Easy Open/Close"

Formu Doldurun, Sizi Arayalım

TİCARİ İLETİŞİM VE TİCARİ ELEKTRONİK İLETİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun gereğince, ticari elektronik ileti; telefon, çağrı merkezleri, faks, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda gerçekleştirilen ve ticari amaçlarla gönderilen veri, ses ve görüntü içerikli iletileri, ifade eder. Ticari elektronik iletiler, alıcılara ancak önceden onayları alınmak kaydıyla gönderilebilir. Bu onay, yazılı olarak veya her türlü elektronik iletişim araçlarıyla alınabilir. Alıcılar diledikleri zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik iletileri almayı reddedebilir. Bu kapsamda ticari elektronik ileti gönderimine dair onay verseniz dahi dilediğiniz zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik iletileri almayı gönderide yer alan linke girerek her zaman reddedebilirsiniz.

TİCARİ ELEKTRONİK İLETİ GÖNDERİMİNE DAİR AÇIK ONAY

Bu formun onaylanması ile 6563 Sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve 15 Temmuz 2015 tarihli 29417 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanan Ticari İletişim ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik kapsamında AVEK OTOMOTİV SERVİS SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ (“AVEK”) tarafından veya bir aracı firma vasıtasıyla tarafıma Kanunlara uygun şekilde, her türlü ürün ve hizmetlere ilişkin çeşitli tanıtım, reklam, promosyon, satış ve pazarlama, kutlama, temenni amacıyla, Şirketiniz veya şirketinizin dahil olduğu şirketler topluluğu şirketlerinin tarafıma eposta, SMS/kısa mesaj, anlık bildirim, sosyal medya ve diğer online reklam ağları, otomatik arama, bilgisayar, telefon, faks, e-posta/mail, bluetooth-diğer kablosuz ağlar ve diğer elektronik iletişim araçları ile ticari elektronik iletiler ve diğer iletiler göndermesine, dilediğim zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik iletileri almayı her zaman reddedebileceğime tereddüde yer vermeyecek şekilde bilgi sahibi olarak, aydınlatılmış açık rızam ile onay veriyorum. Yukarıdaki yer alan bilgilendirmeler kapsamında belirtilen izinleri/onayları veriyorsanız, bu hususlardaki kabul, rıza ve onayınızı belirtmek üzere şimdi lütfen “Elektronik İleti Gönderimi Hakkında Bilgilendirme ve Onay Formunu” okudum, onaylıyorum ibareleri yanındaki kutucuk/kutucukları işaretleyerek onayınızı elektronik olarak verebilirsiniz.