Volkswagen Polo

Polo, şimdi 85.750 TL’den başlayan fiyatlarla Volkswagen Yetkili Satıcısı Avek'te!

Tekstilkent: 0212 4402525
Ümraniye: 0216 4402525
Çanakkale: 0286 4402525

Daha büyük, daha eğlenceli.

Polo; büyüdü, değişti ve yepyeni bir görünüm kazandı. Genişleyen iç mekânı, 71 lt büyüyen bagaj hacmi ve tamamen yenilenen teknolojisiyle gelmiş geçmiş en büyük Polo ile tanışın. İsteğe bağlı olarak sunulan 3 farklı dekor seçeneğiyle aracınızın içini Tropik Turuncu, Resif Mavi ya da İpek Gümüş ile renklendirebilirsiniz. 14 farklı dış renk seçeneği ve etkileyici jantlarıyla tarzınızın yansımasını göreceksiniz. Polo; Olması gerektiği gibi değil, olmasını istediğiniz gibi…

Volkswagen Polo öylesine iyi tanınıyor ki bir tanıtıma ihtiyacı olmaz. Bir Ford Fiesta, Audi A1, Peugeot 208 gibi bir konuda başka bir süper mini için araştırma yapıyorsanız, en azından bir Volswagen Polo’ya da bir şans vermeniz düşünmeniz şarttır.

Yeni Volswagen Polo, selefinden daha büyük ve teknolojik olarak daha sofistike bir görüntüyle karşımızda… Ön bölüm öncekinden % 25 daha büyük, örneğin VW’nin isteğe bağlı ‘Aktif Bilgi Ekranı’  dijital bir gösterge panosu süper mini için bir ilk ve alıcıları etkiliyor. Uyarlanabilir hız sabitleyici sistemi, kendi kendine park etme sistemi ve panoramik cam tavan, yukarıdaki sınıftan sistemler ve özellikler getiren seçenekler arasındadır. Yine de bir Volswagen Polo olarak tanımlanabiliyor ve neredeyse radikal bir estetik ayrılma olsa da, yeni araba selefinden belirgin bir şekilde farklı görünüyor, karmaşık far tasarımı ve geometrik arka planı ile daha büyük, daha yumuşak bir Golf'ü akla getiriyor.

Polo’da Motor Üstünlüğü

Volswagen Polo, geniş bir motor yelpazesi ile sunulmaktadır. Mümkünse, 64 ve 79bhp 1.0 litre benzinleri bir kenara bırakın ve mümkünse VW’nin 94bhp 1,0 litre turboşarjlı TSI benzininin çok daha uygun ve daha karakterli bir otomobili deneyin.

Bu motorun 113bhp'lik bir versiyonu da sunulurken, Polo GTI  2.0 litrelik bir turboşarjlı benzin alıyor. Dizelden sonra olanlar 79 veya 94 beygir gücünde motorlar için hazırlanırken, DSG çift kavramalı otomatik şanzıman bu ürün gamının çoğunda bir seçenek olarak sunulmaktadır.

Yeni çıkan Volswagen Polo, sınıflara meydan okuyan imajı ve konforlu deneyimi ile tavsiye edilmesi her zaman kolay bir otomobildi ve yeni model bu güçlü yönlere dayanıyor. Hızla etkileyici bir şekilde sessiz. bir Golf sahasında olduğunuzu düşündüğünüz için affedilirsiniz - yolcu alanı gerçekten güçlü bir nokta olsa da, işletme maliyetleri minimum olmalı ve standart donanım cömert olmalıdır.

Yapı kalitesi, örneğin üstyapı panelleri arasındaki milimetre mükemmel boşluklar ve etkileyici bir sağlamlık hissiyle birlikte, hakaretin üstündedir. Daha başka malzemelerden yapılabilecek bir veya iki gösterge paneli yüzeyi olsa da, bunun titiz standartlara göre yapılmış olmasına rağmen, bir süpermini olduğunu akılda tutmak önemlidir.

351 litrelik bagaj kapasitesi, aynı sınıftan bazı rakipleri geçerken arkadaki oturma kapasitesi genel olarak yetişkinler için yeterli ve bir süper mini için gerçekten etkileyici. Polo bu konuda Fiesta'yı kolayca yener.

Polo’nun direksiyon sistemi biraz hafif bu yüzden sürüş deneyimi oldukça keyifli ve eğlenceli bir hal alıyor. Otoyolda hız yapıldığında; rüzgar, yol ya da motor gürültüsünün yanında kabin içerisinde çoğu döşeme seviyesinde ses çıkarmaz. Şehir yollarında da etkileyicidir; keskin direksiyon hakimiyeti, minimum vücut ağırlığı ve iyi düşünülmüş süspansiyon sayesinde rahatlık üst düzeydedir.

Volswagen Polo Güvenliği

Tüm otomobillerde, otonom acil durum frenlemesi ve LED'li farlar ve 25 cm’lik bir bilgi-eğlence ekranı bulunur. Yeni Volswagen Polo’ya gençlik odaklı bir Beats trimi daha keskin bir stereo ve birkaç estetik garnitür eklenmiş durumdadır.  94 bhp 1.0 litrelik TSI benzinli Beats trim'de manuel şanzıman bulunur. Güçlü standart güvenlik ekipmanları Polo'nun beş yıldızlı bir Euro NCAP çarpışma güvenliği derecesi elde etmesine yardımcı olmuştur. Bu yüzden de birçok Volswagen Polo sahibi markaya sadık kalma eğilimindedir. Ülkemizdeki birçok Volswagen kullanıcısı bir sonraki tercihini yine aynı şekilde Volswagen’den yana kullanmaktadır.

Volswagen Polo Seçenekler

Seçenekler için para harcamanıza gerek yok, ancak isterseniz, Volswagen Polo daha önce daha büyük ve daha pahalı arabalar için ayrılmış özellikler içeriyor. Örneğin adaptif cruise control sistemi hızınızı öndeki arabaya göre ayarlayacaktır ve DSG vites kutusunu seçerseniz, trafik sıkışıklığına otomatik olarak devam etmenizi sağlar. LED farlar, panoramik sunroof, kör nokta algılaması ve kendi kendine park sistemi de sunulmaktadır.

Donanım ve Modeller

polo_trendline.jpg

Trendline

 • Composition Colour Radyo, MP3 çalar
 • Çok fonksiyonlu direksiyon
 • Ön kol desteği
 • Otomatik yanan kısa farlar ve LED gündüz sürüş farları
 • Start/Stop sistemi
polo_confortline.jpg

Comfortline

 • Park mesafe sensörleri (Ön/Arka) ve görsel park desteği
 • Otomatik yanan kısa farlar ve LED gündüz sürüş farları
 • 15'' Sassari alüminyum alaşım jantlar , 185/65 R15 lastikler
 • Elektronik Stabilizasyon Programı (ESP)
 • İkincil çarpışma freni
polo_highline.jpg

Highline

 • Composition Media Radyo, MP3 çalar, Bluetooth cep telefonu bağlantısı
 • Klimatronik (Çift bölgeli tam otomatik klima)
 • LED stop lambaları
 • 16'' Las Minas alüminyum alaşım jantlar , 195/55 R16 lastikler
 • Ön sis farları ve entegre statik dönüş farları

Formu Doldurun, Sizi Arayalım

TİCARİ İLETİŞİM VE TİCARİ ELEKTRONİK İLETİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun gereğince, ticari elektronik ileti; telefon, çağrı merkezleri, faks, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda gerçekleştirilen ve ticari amaçlarla gönderilen veri, ses ve görüntü içerikli iletileri, ifade eder. Ticari elektronik iletiler, alıcılara ancak önceden onayları alınmak kaydıyla gönderilebilir. Bu onay, yazılı olarak veya her türlü elektronik iletişim araçlarıyla alınabilir. Alıcılar diledikleri zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik iletileri almayı reddedebilir. Bu kapsamda ticari elektronik ileti gönderimine dair onay verseniz dahi dilediğiniz zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik iletileri almayı gönderide yer alan linke girerek her zaman reddedebilirsiniz.

TİCARİ ELEKTRONİK İLETİ GÖNDERİMİNE DAİR AÇIK ONAY

Bu formun onaylanması ile 6563 Sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve 15 Temmuz 2015 tarihli 29417 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanan Ticari İletişim ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik kapsamında AVEK OTOMOTİV SERVİS SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ (“AVEK”) tarafından veya bir aracı firma vasıtasıyla tarafıma Kanunlara uygun şekilde, her türlü ürün ve hizmetlere ilişkin çeşitli tanıtım, reklam, promosyon, satış ve pazarlama, kutlama, temenni amacıyla, Şirketiniz veya şirketinizin dahil olduğu şirketler topluluğu şirketlerinin tarafıma eposta, SMS/kısa mesaj, anlık bildirim, sosyal medya ve diğer online reklam ağları, otomatik arama, bilgisayar, telefon, faks, e-posta/mail, bluetooth-diğer kablosuz ağlar ve diğer elektronik iletişim araçları ile ticari elektronik iletiler ve diğer iletiler göndermesine, dilediğim zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik iletileri almayı her zaman reddedebileceğime tereddüde yer vermeyecek şekilde bilgi sahibi olarak, aydınlatılmış açık rızam ile onay veriyorum. Yukarıdaki yer alan bilgilendirmeler kapsamında belirtilen izinleri/onayları veriyorsanız, bu hususlardaki kabul, rıza ve onayınızı belirtmek üzere şimdi lütfen “Elektronik İleti Gönderimi Hakkında Bilgilendirme ve Onay Formunu” okudum, onaylıyorum ibareleri yanındaki kutucuk/kutucukları işaretleyerek onayınızı elektronik olarak verebilirsiniz.