Volkswagen Yeni Passat

O kendini anlatır.

Beklemek, bir zaman kaybı değildir. Bunu en iyi; doğru zamanı bekleyip, başarıyı elde edenler bilir. Yeni Passat, başarıya giden yolda sadece ondan beklediklerinizi değil, beklentilerinizin de ötesini karşılamaya hazır. Premium malzemeleriyle kaliteyi, seçkin ruhundan gelen zarafeti ve hem güçlü hem de verimli motor seçenekleriyle performansı hissedin! Seçkin, zarif, etkileyici, güçlü, verimli, güvenilir… Onu anlatmak için birçok kelimeye ihtiyacınız olabilir. Siz, şimdi bunların hepsini bir kenara bırakın ve sadece onu yaşayın.

Volkswagen Passat çok yönlü bir otomobildir. Zarif, rahat ve lüks bir iç tasarıma sahip, aynı zamanda son derece pratik olmayı da başarıyor.

Dört kapılı Volkswagen Passat, satın alabileceğiniz en klasik orta boy otomobiller arasında yer alıyor ve biraz daha fazla yük taşıma esnekliği istiyorsanız, ideal. Üstün imajı, Passat ‘ı büyük satış yapan Ford Mondeo ve Vauxhall Insignia Sports Tourer otomobilleri ile Hyundai i40 Tourer arasında kalabilir.

Volkswagen Yeni Passat'ı bariz Alman salon rakipleri lehine göz ardı etmek kolaydır, ancak büyük alanı ile oldukça göz doldurmaktadır.

Volkswagen Yeni Passat Genel Bakış

Arzu edilebilirlik söz konusu olduğunda, Volkswagen Yeni Passat, Audi A4, BMW 3 Serisi ve Mercedes C Sınıfı olan yönetici salonları üçlüsünün yanındaki “Premier League” in her zaman yanında küçük bir “Şampiyonluk” olmuştur. Gerçek şu ki, VW'nin daha düşük bir fiyat için - sadece rozet değil - daha fazla yer ve konforun yanı sıra benzer bir teknoloji seviyesi sunması.

Tavus kuşlarının arasında bulunan bir güvercin gibi, Volkswagen Yeni Passat da geleneksel olarak bu otomobillerle karşılaştırıldığında muhafazakar olmuştur. Volkswagen Passat da yeni bir ızgara tasarımı, ön ve arka tamponlar, seri boyunca LED farlar, yeni renkler ve alaşım jantlar ve siyah jantlar ve dış kaplama ile sportif bir R-Line döşeme var. İçindeki aksesuarlar değişmedi, bu yüzden Passat hala hem tasarım hem de malzeme açısından güven verici bir şekilde sağlam görünüyor ve hissettiriyor. Yeni kaplamalar ve kumaşlar, yeniden tasarlanmış kapılar ve ortam aydınlatması varken, VW şimdi nerede olduğunuzu unutmanız durumunda panoya büyük harflerle Yeni Passat yazdı. Ayrıca içeride üçüncü nesil Volkswagen’in dokunmatik ekran bilgi eğlencesi var, Passat da VW’nin dijital aramalarının en son sürümünü alıyor. VW henüz kesin özellikleri onaylamamıştır ancak gösterge panosu Apple CarPlay ve Android Auto ile üç boyutta (6.5, 8.0 ve 9.2 inç) olacak ve şimdi isteğe bağlı olarak çeşitli servisler açacak şekilde çevrimiçi servislere bağlı olacak , Akıllı telefonunuz üzerinden işlevleri kontrol etme yeteneği de dahil olmak üzere.

Parlak, dokunmaya duyarlı, yakınlaştırmaya duyarlı ve en geniş ekranlı sistemi  Volkswagen Yeni Passat, mevcut en iyi dokunmatik ekran sistemlerinden biri haline getirdi. VW’nin 11.7 inç dijital kadranlarının benzer şekilde kolayca anlaşılması kolaydır ve bilgilerinizin görüntülenmesini nasıl istediğinize bağlı olarak üç görünüm düzeni arasında geçiş yapabilirsiniz.

Audi, BMW ve Mercedes’te ciddi bir cenaze merakı var, ama bu Volkswagen Yeni Passat oldukça güçlü bir otomobildir.

Volkswagen Yeni Passat Stili

Volkswagen Passat’ın ön koltukları, uzun bir sürüş mesafesindeki kilometrelerce geri çekilmek için çok rahat bir mekandır. Arkadaki alan Skoda Superb'deki kadar cömert değil, ancak VW’nin daha yumuşak merkezi koltuğu, üç yetişkini yan yana taşımayı daha iyi hale getiriyor. 586 litrelik botu, Skoda’nınki kadar büyük değil, ama yine de oldukça kullanışlıdır. Passat'ınız için sekizden fazla motor seçeneği olmayacak. Bunlar, dört dizel, üç benzin ve bir GTE eklenti hibrid olarak tasarlandı. Ayrıca, modele bağlı olarak dört tekerlekten çekiş ve otomatik şanzıman seçimini de yapabilirsiniz. Çok fazla yol yapıyorsanız, VW'nin 150hp'lik 1,5 litrelik benzininde en iyi güç ve ekonomi dengesi var, ya da çok sayıda otoyol kilometresini koruyacaksanız, 150hp 2.0 litrelik daha makul bir seçim yapacaktır.

Ancak,herkes özellikle işletmeler hem özel hem de şirket aracı GTE'yi göz önünde bulundurmalıdır. 1.4 litrelik benzin, 13kWh pil ve elektrikli motorları birleştirir, yani tam olarak şarj olması, yalnızca 80 mil / saate kadar olan elektrikle yaklaşık 34 mil yol kat edebilir. Bu yapıldığında, motor devralacak veya sportif GTE sürüş modunda, ikisi de keskin performans sağlamak için birlikte çalışacak.

Yumuşak süspansiyonu ve oldukça yavaş yönlendirilmesi, VW'nin isteğe bağlı Seyahat Yardımı ile bir düğmeye basıldığında sizi hızlandıracak, frenleyecek ve yönlendirecek bir sürüşle daha rahat hale getirecek şekilde, otoyolu rahatça ve sessizce silmeyi daha uygun kılar.Tamamen tavsiye edilen bir executive salona ek olarak, şehir içinde gitmek kadar rahat ve kolaydır.

Donanım ve Modeller

passat_trendline.jpg

İmpression

passat_imperesion.jpg

Business

passat_comfortline.jpg

Elegance

Formu Doldurun, Sizi Arayalım

TİCARİ İLETİŞİM VE TİCARİ ELEKTRONİK İLETİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun gereğince, ticari elektronik ileti; telefon, çağrı merkezleri, faks, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda gerçekleştirilen ve ticari amaçlarla gönderilen veri, ses ve görüntü içerikli iletileri, ifade eder. Ticari elektronik iletiler, alıcılara ancak önceden onayları alınmak kaydıyla gönderilebilir. Bu onay, yazılı olarak veya her türlü elektronik iletişim araçlarıyla alınabilir. Alıcılar diledikleri zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik iletileri almayı reddedebilir. Bu kapsamda ticari elektronik ileti gönderimine dair onay verseniz dahi dilediğiniz zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik iletileri almayı gönderide yer alan linke girerek her zaman reddedebilirsiniz.

TİCARİ ELEKTRONİK İLETİ GÖNDERİMİNE DAİR AÇIK ONAY

Bu formun onaylanması ile 6563 Sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve 15 Temmuz 2015 tarihli 29417 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanan Ticari İletişim ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik kapsamında AVEK OTOMOTİV SERVİS SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ (“AVEK”) tarafından veya bir aracı firma vasıtasıyla tarafıma Kanunlara uygun şekilde, her türlü ürün ve hizmetlere ilişkin çeşitli tanıtım, reklam, promosyon, satış ve pazarlama, kutlama, temenni amacıyla, Şirketiniz veya şirketinizin dahil olduğu şirketler topluluğu şirketlerinin tarafıma eposta, SMS/kısa mesaj, anlık bildirim, sosyal medya ve diğer online reklam ağları, otomatik arama, bilgisayar, telefon, faks, e-posta/mail, bluetooth-diğer kablosuz ağlar ve diğer elektronik iletişim araçları ile ticari elektronik iletiler ve diğer iletiler göndermesine, dilediğim zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik iletileri almayı her zaman reddedebileceğime tereddüde yer vermeyecek şekilde bilgi sahibi olarak, aydınlatılmış açık rızam ile onay veriyorum. Yukarıdaki yer alan bilgilendirmeler kapsamında belirtilen izinleri/onayları veriyorsanız, bu hususlardaki kabul, rıza ve onayınızı belirtmek üzere şimdi lütfen “Elektronik İleti Gönderimi Hakkında Bilgilendirme ve Onay Formunu” okudum, onaylıyorum ibareleri yanındaki kutucuk/kutucukları işaretleyerek onayınızı elektronik olarak verebilirsiniz.