Volkswagen Golf

Tekstilkent: 0212 4402525

Ümraniye: 0216 4402525

Çanakkale: 0286 4402525

Geleceğe hazır

Golf, kendi sınıfına kuşaklar boyu yön veren bir otomobil oldu. Şimdi ise gelecek kuşaklar için yepyeni bir efsane doğuyor. Sahip olduğu ileri teknoloji bilgi ve eğlence sistemlerinin yanı sıra gelişmiş sürüş destek sistemleriyle her koşula hazır. Geleceğin koşullarına bile...

Volkswagen Golf, popüler hatchback'in çok pratik bir sürümüdür. Sınıfındaki en ucuz model değil, ancak en iyilerinden biridir.

Volkswagen Golf, birçok kişinin ihtiyacına tam olarak uysa da, Golf'ün daha büyük olmasını düşünenler çoğunlukta…Volkswagen Golf, Skoda Octavia Estate ve her ikisinin de mekanik parçaları paylaştığı sportif SEAT Leon ST gibi rakiplerine karşı yarışan bir otomobildir.

Volkwagen Golf’ün Güçlü Rakipleri

Ayrıca Volkwagen Golf, Ford Focus Estate ve Toyota Auris Touring Sports ve Kia Cee’s Sportswagon’a karşı bir yarış içinde olduğunun altını çizmek gerekiyor. Hepsinin güçlü noktaları var. Focus Estate'in kullanımı harika ve Kia'nın yedi yıllık bir garantisi var ancak hiçbiri Golf’ün lüks havasıyla uyuşmuyor.

Hatchback ile aynı 2017 güncellemesini alan Golf, kesinlikle istenen imajını destekleme kalitesine sahip. Bir kapıyı kapattığınızda sesten, iklim kontrol düğmelerinin hissine kadar her şey yüksek kaliteli olarak  hissettiriyor. Ve tasarımı Peugeot 308 SW'nin görsel yeteneklerine sahip olmasa da, Golf sportif trim seviyeleri ile anında tanınabilir.

Bazı rakiplerden biraz daha pahalı, ama malzemeler ve iç tasarım, dokunuşuna memnun olan her şeyle fiyatını açıklamak için uzun bir yol kat ediyor. Çok sayıda teknoloji de var: Her modelde 25 cm’lik bir renkli bilgi-eğlence ekranı, Bluetooth ve DAB radyo ve sofistike güvenlik ekipmanları bulunuyor. Aile arabası kavramı Volkwagen Golf ile şekil buluyor.  Ayrıca sportif görünümlü bir GT ve daha güçlü bir GTD var. Serinin en üstündeki hızlı R modeli ya da yerden yüksekliği yüksek ve dört tekerlekten çekişli sağlam Volkswagen Golf Alltrack'i seçebilirsiniz.

Volkswagen Golf Donanım

S trimi tam anlamıyla donatılmamış, ancak alaşım jantlar, adaptif cruise control sistemi ve otomatik farlar, ayrıca ön ve arka park sensörleri olduğu için SE için daha fazla avantaj sağlayacağını düşündürüyor. SE Nav, çevrimiçi hizmetlere uydu ve 36 aylık bir abonelik eklemekte. Üstün kaliteli GT modelinde Alcantara koltuk döşemeleri, parlak siyah iç kaplama, ortam aydınlatması, dört farklı sürüş modu ve bazı stil iyileştirmeleri gibi lüksler bulunuyor.

Motor seçenekleri bol, dört benzinli ve üç mazot modeli sadece standart aralıkta dizayn edilmiş. En küçük motor 1.0 litre benzinlidir ve çok fazla yük taşıma potansiyeli olan bir otomobil için biraz güçsüz olabilir. 1,4 litrelik 123 beygirlik benzin, tamamen dolu bir otomobille başa çıkmakta hiç zorlanmayacak ve 123g / km CO2 yayarken 53.3mpg dönebiliyor.

Ayrıca, düşük emisyon, makul bakım maliyetleri ve iyi performansın mükemmel bir kombinasyonunu sunan 1,5 litrelik TFSI EVO motoru da bulunmaktadır. Motoru 148 ve 128bhp versiyonlarında seçebilirsiniz. Hangi trim seviyesi, güç çıkışı ve vites kutusu kombinasyonunu seçtiğinize bağlı olarak, 128bhp TFSI EVO guise içindeki Golf Estate SE veya SE Navigation, ortalama ve otomatik şanzımanla ortalama 58.9mpg, hatta en düşük verimli versiyona bile dönebiliyor . 148bhp GT trim'deki versiyon manuel şanzımanlı  ortalama olarak 55.4mpg iddia edilen bir sistemi yönetiyor.

Önerilen dizel motoru, 113bhp değerinde 1.6 litre ve etkileyici bir 70.6mpg döndürüyor ve 103g / km CO2 kadar yayarken hala 0-62mph'den makul bir 11.2 saniyede hızlanıyor. Daha güçlü bir 2.0 litre dizel motor da seçilebilir.

Volkswagen Golf, şu anda İngiltere'de satışta olan otomobillerin 2017 Sürücü Gücü sahibi memnuniyeti anketinde yer alan 75 otomobilden 18'ini bitirdi. Beklediğiniz gibi, Golf güvenliği konusunda büyük bir üne sahiptir ve bu, beş yıldızlı Euro NCAP çarpışma testi derecesinde kanıtlanmıştır. SE modelleri ve daha üstü, otonom acil durum frenlemesinin ekstra korumasından faydalanır ve yolda bir engel algılanırsa aracı emniyetli bir şekilde durdurur.

Volkswagen Golf Estate, piyasadaki en heyecan verici görünüme sahip olmayabilir, ancak yaşayabileceğiniz harika bir otomobil olacağına söz veriyor ve en son gelişmeler onu her zamankinden daha cazip hale getirdi.

Donanım ve Modeller

golf_Midline-Plus.jpg

Midline Plus

 • "Composition Colour" Bilgi ve eğlence sistemi
 • Elektromekanik park freni
 • Auto Hold
 • LED stop lambaları
 • İkincil çarpışma freni
golf_Comfortline.jpg

Comfortline

 • Ambiyans aydınlatması
 • Renkli ekranlı yol bilgisayarı (Türkçe dil seçenekli)
 • 16" Hita alüminyum alaşım jantlar
 • Ön sis farları ve entegre statik dönüş farları
 • Park mesafe sensörleri (Ön/Arka) ve görsel park desteği
golf_hightline.jpg

Highline

 • "Composition Media" Bilgi ve Eğlence Sistemi
 • 17" Dijon alüminyum alaşım jantlar , 225/45 R17 lastikler
 • Elektrikli, katlanabilir ve ısıtmalı yan aynalar
 • LED "Mid" ön farlar ve LED gündüz sürüş farları
 • Dijital gösterge paneli "Active Info Display"

Formu Doldurun, Sizi Arayalım

TİCARİ İLETİŞİM VE TİCARİ ELEKTRONİK İLETİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun gereğince, ticari elektronik ileti; telefon, çağrı merkezleri, faks, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda gerçekleştirilen ve ticari amaçlarla gönderilen veri, ses ve görüntü içerikli iletileri, ifade eder. Ticari elektronik iletiler, alıcılara ancak önceden onayları alınmak kaydıyla gönderilebilir. Bu onay, yazılı olarak veya her türlü elektronik iletişim araçlarıyla alınabilir. Alıcılar diledikleri zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik iletileri almayı reddedebilir. Bu kapsamda ticari elektronik ileti gönderimine dair onay verseniz dahi dilediğiniz zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik iletileri almayı gönderide yer alan linke girerek her zaman reddedebilirsiniz.

TİCARİ ELEKTRONİK İLETİ GÖNDERİMİNE DAİR AÇIK ONAY

Bu formun onaylanması ile 6563 Sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve 15 Temmuz 2015 tarihli 29417 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanan Ticari İletişim ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik kapsamında AVEK OTOMOTİV SERVİS SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ (“AVEK”) tarafından veya bir aracı firma vasıtasıyla tarafıma Kanunlara uygun şekilde, her türlü ürün ve hizmetlere ilişkin çeşitli tanıtım, reklam, promosyon, satış ve pazarlama, kutlama, temenni amacıyla, Şirketiniz veya şirketinizin dahil olduğu şirketler topluluğu şirketlerinin tarafıma eposta, SMS/kısa mesaj, anlık bildirim, sosyal medya ve diğer online reklam ağları, otomatik arama, bilgisayar, telefon, faks, e-posta/mail, bluetooth-diğer kablosuz ağlar ve diğer elektronik iletişim araçları ile ticari elektronik iletiler ve diğer iletiler göndermesine, dilediğim zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik iletileri almayı her zaman reddedebileceğime tereddüde yer vermeyecek şekilde bilgi sahibi olarak, aydınlatılmış açık rızam ile onay veriyorum. Yukarıdaki yer alan bilgilendirmeler kapsamında belirtilen izinleri/onayları veriyorsanız, bu hususlardaki kabul, rıza ve onayınızı belirtmek üzere şimdi lütfen “Elektronik İleti Gönderimi Hakkında Bilgilendirme ve Onay Formunu” okudum, onaylıyorum ibareleri yanındaki kutucuk/kutucukları işaretleyerek onayınızı elektronik olarak verebilirsiniz.