Volkswagen Arteon

Sanatın Eseri

Arteon, doğru olduğuna inandığınız birçok şeyi size yeni baştan düşündürecek. Örneğin; Zarafetin vurgusu olarak bilinen, o dingin beden dili artık tarih oluyor. Safkan bir Coupe'nin sahip olduğu sürüş keyfi ve lüks bir Sedanın konforu, onun için bir bedende buluşuyor. Arteon, tüm alışkanlıklarınızı ve bir otomobilden beklentilerinizi değiştirmek için geliyor.

Volkswagen Arteon, büyük ve havalı bir dış tasarıma sahip geniş bir coupe’tur.  Volkswagen Arteon, Volkswagen Passat’ın aile dostu tarifini canlandırmak için biraz şıklık veren büyük, ferahtır.

Arteon’un büyük ön ızgarası, Audi A5 Sportback gibi diğer benzer darbelerden sıyrılıyor, ancak ne yazık ki VW Arteon, Audi’nin şık iç tasarımına uymuyor. Arteon'un içindeki her şey çok daha ucuz olan Passat'tan ödünç alınmış ve kabin iyi bir şekilde yapılmış olmasına rağmen, malzemeler dokunuşa karşı yumuşak ve Audi TT'deki gibi bir dijital gösterge ekranıyla geliyor, sadece wow faktöründen yoksun dış taraf.

Volkswagen Arteon içi etkileyici ve ısıtmalı ön koltuklar rahat ve sırt ağrısı olmadan uzun mesafelerde seyahat etmenize yardımcı olmak için elektrikli bel desteğine sahiptir. Arka alanı da oldukça geniştir.  Yolcularınız tam sıkışık olmayan Audi A5 Sportback'ten daha fazla diz mesafesine sahipler.  A5 Sportback’ten belirgin şekilde daha büyük olan bagaja, rahatlıkla üç kişinin bagajını kolayca sığdıracaksınız. Her iki tekerleği hala takılı olduğu bir bisikleti kolayca koyabileceğiniz büyük bir alan bırakmak için tüm koltukları aşağıya doğru çevirebilirsiniz.

Volkswagen Arteon Motor Seçenekleri

Volkswagen Arteon için en iyi motorlar 2.0 litre, 280hp benzinli motor veya 2.0 litre, 240hp dizel ve her ikisi de standart olarak dört tekerlekten çekişli ve otomatik vites kutusuyla birlikte geliyor. Benzin, pürüzsüz, oldukça hızlı ve performans açısından yakıtta çok da kötü değil, ancak gürültülü dizel uzun sürüşlerde biraz daha iyi yakıt tasarrufu sağlıyor.

Hangisini seçerseniz seçin, Volkswagen Arteon'un virajlı bir yola geldiğinizde A5 veya BMW 4 Serisi Gran Coupe kadar sportif hissetmesini beklemeyin. Bununla birlikte, özellikle isteğe bağlı ayarlanabilir süspansiyonu konfor moduna geçirdiğinizde ve sizi güvende tutmak için birçok ileri teknoloji vardır. Direksiyonda bilinçsiz bir şekilde düşmüş olduğunuzu tespit ederse, aracı otomatik olarak çekip durduracak bir sistem vardır ve tüm modeller, seçtiğiniz hıza çıkmadan önce araçtan belirli bir mesafeyi uzakta tutabilen adaptif cruise control sistemi ile birlikte gelir. yol temizler.

Tüm bu teknolojiler, Volkswagen Arteon'un 2017'nin zorlu çarpışma testlerinde beş yıldızlı bir Euro NCAP puanı kazanmasına yardımcı oldu. Bu, sadece pratik ve şık bir kup değil, aynı zamanda aile hayatına da uygun olanı anlamına geliyor .Sadece daha fazla premium rozeti olan rakiplerin cazibesinden yoksun olması Volkswagen Arteon için utanç verici olarak nitelendiriliyor.

Volkswagen Arteon Stili

VW Arteon'un içi iyi tasarlanmış ve standart olarak oldukça fazla sayıda akıllı kit ile birlikte geliyor, ancak alternatif modeller daha şık. Arteon düşük, şık ve sportif görünebilir, ancak aile arabası hakkında çok iyi bir izlenim bırakıyor. Aslında, arka koltukta dört kişiyi sığdırmaya çalışırsanız stili gereği sadece daha küçük görünmesine sebep olacaktır.

Volkswagen Arteon Bir Sedan Değildir

Volkswagen Arteon standart ön uç tasarımını kullanırken, R-Line modelleri ön kaplamanın alt taraflarına kasıtlı saldırganlık katan daha büyük hava barajları kullanıyor. CC sedanının aksine, Volkswagen Arteon bir geri dönüş tasarımı kullanıyor, yani bu VW şeklini oldukça yararlı bir fonksiyonla destekliyor. Kapağı açtıktan sonra bu boyuttaki çoğu salondan daha büyük olan 22.7 fit küp kargo alanı bulacaksınız. Arka koltukları katlayın ve kullanılabilir alan, birçok kompakt ve orta boy SUV ile karşılaştırılabilecek şekilde kullanım alanı yükselmektedir.

Volkswagen Arteon almak istediğinizde mutlaka tüm ayrıntılarını dikkatlice gözden geçirin tasarruflu, uzun süreli kullanımlar için en iyi aile otomobillerinden biridir.

Donanım ve Modeller

arteon_elegance.jpg

Elegance

 • Dijital Gösterge Paneli (Active Info Display)
 • 19" Chennai alüminyum alaşım jantlar
 • Geri görüş kamerası "Rear Assist"
 • Elektrikli, katlanabilir ve ısıtmalı krom kaplı yan aynalar (sürücü tarafı kendiliğinden kararan)
 • LED "High" ön farlar


arteon_Rline.jpg

R-Line

 • "Silver Rise" iç dekor
 • 19" Montevideo alüminyum alaşım jantlar
 • Geri görüş kamerası "Rear Assist"
 • Alcantara/Vienna deri döşeme
 • "Easy Open" kolay açılır / kapanır bagaj kapağı, anahtarsız giriş ve çalıştırma sistemi

  Formu Doldurun, Sizi Arayalım

  TİCARİ İLETİŞİM VE TİCARİ ELEKTRONİK İLETİ BİLGİLENDİRME

  Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun gereğince, ticari elektronik ileti; telefon, çağrı merkezleri, faks, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda gerçekleştirilen ve ticari amaçlarla gönderilen veri, ses ve görüntü içerikli iletileri, ifade eder. Ticari elektronik iletiler, alıcılara ancak önceden onayları alınmak kaydıyla gönderilebilir. Bu onay, yazılı olarak veya her türlü elektronik iletişim araçlarıyla alınabilir. Alıcılar diledikleri zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik iletileri almayı reddedebilir. Bu kapsamda ticari elektronik ileti gönderimine dair onay verseniz dahi dilediğiniz zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik iletileri almayı gönderide yer alan linke girerek her zaman reddedebilirsiniz.

  TİCARİ ELEKTRONİK İLETİ GÖNDERİMİNE DAİR AÇIK ONAY

  Bu formun onaylanması ile 6563 Sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve 15 Temmuz 2015 tarihli 29417 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanan Ticari İletişim ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik kapsamında AVEK OTOMOTİV SERVİS SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ (“AVEK”) tarafından veya bir aracı firma vasıtasıyla tarafıma Kanunlara uygun şekilde, her türlü ürün ve hizmetlere ilişkin çeşitli tanıtım, reklam, promosyon, satış ve pazarlama, kutlama, temenni amacıyla, Şirketiniz veya şirketinizin dahil olduğu şirketler topluluğu şirketlerinin tarafıma eposta, SMS/kısa mesaj, anlık bildirim, sosyal medya ve diğer online reklam ağları, otomatik arama, bilgisayar, telefon, faks, e-posta/mail, bluetooth-diğer kablosuz ağlar ve diğer elektronik iletişim araçları ile ticari elektronik iletiler ve diğer iletiler göndermesine, dilediğim zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik iletileri almayı her zaman reddedebileceğime tereddüde yer vermeyecek şekilde bilgi sahibi olarak, aydınlatılmış açık rızam ile onay veriyorum. Yukarıdaki yer alan bilgilendirmeler kapsamında belirtilen izinleri/onayları veriyorsanız, bu hususlardaki kabul, rıza ve onayınızı belirtmek üzere şimdi lütfen “Elektronik İleti Gönderimi Hakkında Bilgilendirme ve Onay Formunu” okudum, onaylıyorum ibareleri yanındaki kutucuk/kutucukları işaretleyerek onayınızı elektronik olarak verebilirsiniz.