Volkswagen Transporter

Arkanızda tüm sevdikleriniz varsa önünüzde kimse duramaz. Hem göz alıcı dış tasarımı, hem güçlü motoru, hem de DSG otomatik vitesten gelen kesintisiz sürüş keyfi ile yolculuklarınız çok daha konforlu. Üstelik içinde tüm sevdiklerinize yer var.

Formu doldurun sizi arayalım.

Tekstilkent: 0212 4402525
Çanakkale: 0286 4402525
Ümraniye: 0216 4402525

Volkswagen Transporter, yol tutuşu, pratikliği ve teknolojisi ile orta panel van sınıfının en üstünde oturuyor. Altıncı nesil Volkswagen Transporter, Eylül 2015’te geldi ve 2016’da övgüyle eleştiriler kazandı ve imrenilen Van of the Year ödülünü kazanarak hemen başarılı oldu. Yakın zamanda Peugeot Expert ve Citroen Dispatch gibi yeni rakipler T6’yı görmeye başladı. biraz tarihli, ancak VW, 2019 sonbaharında facelifted T6.1'in piyasaya sürülmesiyle ilgili sorunu çözdü.

Volkswagen rozetinin cazibesi kültürel nedenlerden dolayı güçlü olabilir, ancak Taşıyıcının kendisinin zorlu bir işgücü olarak sunabileceği çok şey var. Uzman ve Sevkıyat'ın yanı sıra Taşıyıcı, aynı zamanda orta boy panel van sınıfında Ford Transit Custom, Renault Trafic, Vauxhall Vivaro ve Mercedes Vito'ya rakip olur ve pratik ve geniş yük kapasitesi sayesinde üste oturur -taşıyıcı.

Volkswagen Transporter: En İyi Orta Panel Minibüsler

Volkswagen Transporter, hem kısa hem de uzun dingil mesafesi formlarında gelen ve farklı tavan yüksekliği seçenekleri sunan bir minibüs olarak birçok ebatta mevcuttur. Ayrıca Transporter Kombi çift kabin, Caravelle MPV ve Shuttle minibüs ve tabii ki popüler California kampçısı gibi çeşitli vücut stilleri de geliyor.

Yeni Volkswagen Transporter T6.1, yeni gündüz yanan farlar, yeni bir ön tampon ve yeni bir radyatör ızgarası ekleyen istifa ettiği ön ucu ile T6'dan daha taze bir görünüme sahip. Ancak, en son modelin gerçekten de mükemmel olduğu yerde hala var. Bilgi-eğlence sistemi, en iyi binek otomobilleriyle aynı seviyede ve bol güvenlik kiti sürücülere ekstra rahatlık sağlıyor.

Volkswagen ayrıca orta seviye Trendline trimini eksenlendirerek T6.1'in gelmesiyle Transporter ürün yelpazesini de basitleştirdi. Başlangıç ​​çizgisi hala giriş seviyesi bir modeldir, ancak şimdi aralık doğrudan Düz Çizgiden oraya atlar. Sportline amiral statüsünü koruyor ve 2020'den itibaren satışa sunulacak.

MPG ve İşletme Maliyetleri

Tüm Volkswagen Transporter modelleri, en son Euro 6 emisyon standartlarını karşılayan, markanın saygın 2.0 litre, dört silindirli TDI dizel motorları tarafından desteklenmektedir. Seri, 89bhp'lik bir ünite ile başlar, yukarıda 108bhp ve 148bhp motorlar bulunur. Güçlü bir çift turboşarjlı 196bhp motor, dizilişi tamamladı.

Her motorda, 13 litrelik bir AdBlue tankı içeren Seçici Katalitik Redüksiyon (SCR) teknolojisi ve standart olarak VW’un BlueMotion Teknolojisi (BMT) kiti bulunur. İkincisi, start / stop teknolojisi, rejeneratif frenleme ve düşük yuvarlanma direnci lastikleri ekler.

İki daha düşük güçlü motor yalnızca beş vitesli bir manuel şanzımana sahip, ancak 148bhp motorun üzerine çıkın ve ön veya 4Motion dört tekerlekten çekişli veya yedi veya yedi vitesli altı vitesli bir manuel seçeneğine sahip olun hız otomatik DSG. Amiral gemisi 196bhp motor ayrıca ön veya dört tekerlekten çekiş ile sunulmaktadır, ancak sadece otomatik olarak mevcuttur.

Benzinli motorlar, T6 öncesi ön yüz satışlarının yalnızca yüzde 1'ini oluşturduktan sonra seriden tamamen çıkarıldı, VW de hibrit model olmayacağını doğruladı.

Tamamıyla elektrikli bir minibüs boru hattında bulunuyor ve 2020'nin başlarında menzile katılmak üzere ayarlanmış durumda. ABT tarafından geliştiriliyor ve iki adet akü paketi seçeneği sunuyor - ya 33,8kWh veya 77,6kWh. Volkswagen, daha büyük bir akünün 250 milden daha uzun bir sürüş aralığı sunacağını iddia ediyor.

Yük Alanı ve Uygulanabilirlik

Volkswagen Transporter yeni ızgara ve LED far kurulumuyla öne farklı görünebilir, ancak çalışma sonunda işler hemen hemen hiç değişmiyor. VW, Taşıyıcı'ya, üç tavan yüksekliğine ve iki oturma kombinasyonuna sahip, 5,8m3 ila 9,3m3 yük hacmi ve 1,217kg yük taşıma kapasitesi sunan iki dingil açıklığında sunmaya devam ediyor.

Kısa dingil mesafesi modeli, maksimum dingil mesafesi içinde 2,970 mm'ye yükselen 2,570 mm maksimum yük uzunluğuna sahiptir.

Alçak tavan vanasında maksimum iç yükseklik 1.410 mm, orta tavanda 1.626 mm ve yüksek tavan modelinde 1.940 mm'ye yükseliyor. Tüm modellerde 1,244 mm'lik arka tekerlek kemerleri arasında boşluk vardır.

Transporter'ı iki dingil mesafesi seçeneği ve iki oturma düzeni ile çift kabinli Kombi konfigürasyonunda da alabilirsiniz. Bu değişkenler için yük hacimleri 3.5-4.4m3'tür ve azami yük kapasitesi 1.207 kg'dır. Yeni elektrikli Transporter'ın detayları henüz açıklanmadı, ancak Volkswagen, yaklaşık 1.200 kg'lık bir taşıma kapasitesi vaat ediyor.

Donanım ve Modeller

Formu Doldurun, Sizi Arayalım

TİCARİ İLETİŞİM VE TİCARİ ELEKTRONİK İLETİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun gereğince, ticari elektronik ileti; telefon, çağrı merkezleri, faks, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda gerçekleştirilen ve ticari amaçlarla gönderilen veri, ses ve görüntü içerikli iletileri, ifade eder. Ticari elektronik iletiler, alıcılara ancak önceden onayları alınmak kaydıyla gönderilebilir. Bu onay, yazılı olarak veya her türlü elektronik iletişim araçlarıyla alınabilir. Alıcılar diledikleri zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik iletileri almayı reddedebilir. Bu kapsamda ticari elektronik ileti gönderimine dair onay verseniz dahi dilediğiniz zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik iletileri almayı gönderide yer alan linke girerek her zaman reddedebilirsiniz.

TİCARİ ELEKTRONİK İLETİ GÖNDERİMİNE DAİR AÇIK ONAY

Bu formun onaylanması ile 6563 Sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve 15 Temmuz 2015 tarihli 29417 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanan Ticari İletişim ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik kapsamında AVEK OTOMOTİV SERVİS SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ (“AVEK”) tarafından veya bir aracı firma vasıtasıyla tarafıma Kanunlara uygun şekilde, her türlü ürün ve hizmetlere ilişkin çeşitli tanıtım, reklam, promosyon, satış ve pazarlama, kutlama, temenni amacıyla, Şirketiniz veya şirketinizin dahil olduğu şirketler topluluğu şirketlerinin tarafıma eposta, SMS/kısa mesaj, anlık bildirim, sosyal medya ve diğer online reklam ağları, otomatik arama, bilgisayar, telefon, faks, e-posta/mail, bluetooth-diğer kablosuz ağlar ve diğer elektronik iletişim araçları ile ticari elektronik iletiler ve diğer iletiler göndermesine, dilediğim zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik iletileri almayı her zaman reddedebileceğime tereddüde yer vermeyecek şekilde bilgi sahibi olarak, aydınlatılmış açık rızam ile onay veriyorum. Yukarıdaki yer alan bilgilendirmeler kapsamında belirtilen izinleri/onayları veriyorsanız, bu hususlardaki kabul, rıza ve onayınızı belirtmek üzere şimdi lütfen “Elektronik İleti Gönderimi Hakkında Bilgilendirme ve Onay Formunu” okudum, onaylıyorum ibareleri yanındaki kutucuk/kutucukları işaretleyerek onayınızı elektronik olarak verebilirsiniz.