Volkswagen Crafter

Güven veren dış görünüşüyle boyut değiştirdi. Boyut atlatan teknoloji ile sürücü için en iyi çalışma alanı. Yeni Crafter motorları en yüksek performans gereksinimlerini karşılarken, verimlilik ve çalışma güvenilirliğini düşünür. Size tüm motor seçenekleriyle maksimum güç, düşük yakıt tüketimi sunar.

 

Formu doldurun sizi arayalım.

Tekstilkent: 0212 4402525
Çanakkale: 0286 4402525
Ümraniye: 0216 4402525

Volkswagen’in konfor odaklı Crafter minibüsü daha geniş bir ürün yelpazesi, olağanüstü bir iç mekan ve bir dizi güvenlik seti ile hizmet veriyor.

Volkswagen Crafter, VW'nin ürettiği en büyük minibüs ve 2017'de piyasaya sürülen en son model selefine göre önemli bir gelişmedir. Her zamankinden daha keskin bir görünüme sahip, ancak daha küçük VW Caddy ve T6 Transporter'ın çizgileriyle uyumlu, VW kabinde ve cildin altındaki yeni teknoloji ürünü bir otomobil için otomobil aralığına döndü.

Crafter Mk2, VW'nin dördüncü nesil büyük minibüsüdür ve LT'nin (Mk1 ve Mk2) ayak izlerini ve orijinal Crafter'ı izler. LT Mk2 ve Crafter, Mercedes Sprinter ile birlikte geliştirilirken, Crafter Mk2 şirket içi bir VW yapımı olmasına rağmen, yine de MAN MAN kamyonları tarafından TGE olarak satılıyor.

TGE ve Sprinter, Crafter'ın ana rakipleridir, ancak Ford Transit, Citroen Röle, Peugeot Boxer, Fiat Ducato, Renault Master şeklinde başka seçenekler de var. Volkswagen Crafter bu satışlardan bazılarını tam olarak görmemiş olsa da, yeni bir modelin büyük bir minibüs satın alma söz konusu olduğunda listenin başında olması için her neden var.

En iyi panel van

Yeni başlayanlar için, aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli gövde stilleri ve uzunlukları vardır. İngiltere'de, sırasıyla CR30, CR35 ve CR50 olarak adlandırılan 3, 3.5 ve 5 tonluk brüt araç ağırlığı çeşitleri bulunmaktadır. Bunlar, üç tavan yüksekliğine sahip orta, uzun ve maxi panel van boyutlarında gelirken, tek ve çift kabin şasi çeşitleri de mevcuttur.

Volkswagen Crafter, büyük kısmı önden çekişlidir, ancak bazı modellerde 4Motion dört tekerlekten çekiş bazı 2018 modellerinde bulunurken, arkadan çekişli tekli ve ikiz teker teker kılavuzlarında teklif edilir sonuncusu beş ton versiyonunda standarttır.

Güç VW'nin özel 2.0 TDI ticari dizel motorundan geliyor. İngiltere, 102PS, 140PS ve 177PS BiTDI rehberlerinde gelirken, Avrupa da 122PS versiyonunu aldı. Hepsi önden çekişli versiyonda mevcuttur, arkadan çekiş ve 4Motion modelleri ise sadece iki daha büyük motoru alır. Motor, ön ve dört tekerlekten çekişli versiyonlara, RWD'de uzunlamasına çapraz monte edilmiştir. Altı vitesli manuel ve sekiz vitesli otomatik şanzımanlar tüm sürücü düzenlerinde sunulmaktadır; ikincisi VW arabalarında bulunan DSG ikiz kavrama kutusundan ziyade bir tork konvertörü şanzımanıdır. Daha ağır taşıma yükleri ve tork ayarlarıyla daha iyi başa çıkmak için tasarlanmıştır.

Volkswagen Crafter’in Farkları

Volkswagen Crafter rakipleri önünde çektiği yer VW'nin binek araçlarından alınan teknolojiyi kullanmaktadır. Kabin Caddy ve Transporter minibüslerinin özelliklerine sahiptir ve sırayla görünüşleri ve kullanılan malzemelerdeki VW otomobil yelpazesi aralıklarıyla çok şey paylaşır. Dokunmatik ekran sistemi, Golf veya Passat'ta bulacağınız kullanıcı dostu ekran, çok işlevli direksiyon da hayatı kolaylaştırıyor. Geri vites kameraları ve askıya alınmış sürücü koltuğu gibi seçenekler de tekerleklerdeki hayatı kolaylaştırmak için tasarlanmıştır.

Crafter'a kullanışlı bir ilave elektromekanik direksiyon sistemidir. Bu, bu büyüklükteki bir minibüs için bir ilk ve VW'nin çeşitli güvenlik tekniğine uyabildiği anlamına geliyor. Standart olarak dört hava yastığı, denge kontrolü, otomatik çarpışma sonrası frenleme ve çapraz rüzgar desteği bulunurken, Adaptif Hız Sabitleme Sistemi, Şerit Yardımı ve acil Durum Ön Yardımı isteğe bağlıdır.

Diğer kullanışlı seçenekler arasında park yardımı ahizesiz geri park etme, bir römork ile geri dönmeyi sağlayan römork yardımcısı ve park sensörlerinin bir araya geldiğinde herhangi bir nesne olup olmadığını belirten bir uzatması olan yan yardım bulunmaktadır. Her şey, farklı minibüs kategorisinde, çeşitli farklı müşteri ihtiyaçlarına uyacak mükemmel bir seçenek sunuyor.

MPG ve İşletme Maliyetleri

Volkswagen Crafter motorlarının tümü VW’nin EA 288 ticari araç ünitesinden 2.0 TDI ünitedir, bu nedenle dayanıklılık, düşük çekme gücü ve verimlilik için tasarlanmıştır. Hepsi, egzoz gazlarını temizlemek için gelişmiş bir SCR katalitik konvertör sistemine sahip Euro 6 uyumlu common-rail enjeksiyon motorlarıdır. Standart olarak bir stop-start sistemi de standart olarak takılmış olup, Mk1 üzerinden yakıt ekonomisinde % 15 iyileşme sağlarken, Volkswagen 0.33Cd'de sınıf lideri aerodinamik olduğunu iddia ediyor. Hepsi Crafter’ın yakıt ekonomisi için çok iyi olduğunu, ancak yine de bu konuda piyasadaki en iyi büyük panelli kamyonlarla tam olarak eşleşemiyor. 138bhp motorlu önden çekişli manuel modellerde, 193g / km CO2 emisyonu ile kombine çevrimde 38mpg dönüyor, ancak en iyi rakipler ov'u sıkıştırabilir halde olduğu biliniyor.

Donanım ve Modeller

Formu Doldurun, Sizi Arayalım

TİCARİ İLETİŞİM VE TİCARİ ELEKTRONİK İLETİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun gereğince, ticari elektronik ileti; telefon, çağrı merkezleri, faks, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda gerçekleştirilen ve ticari amaçlarla gönderilen veri, ses ve görüntü içerikli iletileri, ifade eder. Ticari elektronik iletiler, alıcılara ancak önceden onayları alınmak kaydıyla gönderilebilir. Bu onay, yazılı olarak veya her türlü elektronik iletişim araçlarıyla alınabilir. Alıcılar diledikleri zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik iletileri almayı reddedebilir. Bu kapsamda ticari elektronik ileti gönderimine dair onay verseniz dahi dilediğiniz zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik iletileri almayı gönderide yer alan linke girerek her zaman reddedebilirsiniz.

TİCARİ ELEKTRONİK İLETİ GÖNDERİMİNE DAİR AÇIK ONAY

Bu formun onaylanması ile 6563 Sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve 15 Temmuz 2015 tarihli 29417 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanan Ticari İletişim ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik kapsamında AVEK OTOMOTİV SERVİS SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ (“AVEK”) tarafından veya bir aracı firma vasıtasıyla tarafıma Kanunlara uygun şekilde, her türlü ürün ve hizmetlere ilişkin çeşitli tanıtım, reklam, promosyon, satış ve pazarlama, kutlama, temenni amacıyla, Şirketiniz veya şirketinizin dahil olduğu şirketler topluluğu şirketlerinin tarafıma eposta, SMS/kısa mesaj, anlık bildirim, sosyal medya ve diğer online reklam ağları, otomatik arama, bilgisayar, telefon, faks, e-posta/mail, bluetooth-diğer kablosuz ağlar ve diğer elektronik iletişim araçları ile ticari elektronik iletiler ve diğer iletiler göndermesine, dilediğim zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik iletileri almayı her zaman reddedebileceğime tereddüde yer vermeyecek şekilde bilgi sahibi olarak, aydınlatılmış açık rızam ile onay veriyorum. Yukarıdaki yer alan bilgilendirmeler kapsamında belirtilen izinleri/onayları veriyorsanız, bu hususlardaki kabul, rıza ve onayınızı belirtmek üzere şimdi lütfen “Elektronik İleti Gönderimi Hakkında Bilgilendirme ve Onay Formunu” okudum, onaylıyorum ibareleri yanındaki kutucuk/kutucukları işaretleyerek onayınızı elektronik olarak verebilirsiniz.