Volkswagen Amarok

Gücünü herkese göstermeye hazır. Tamamen yenilenen iç tasarımıyla yepyeni maceralara hazır.

Formu doldurun sizi arayalım.

Tekstilkent: 0212 4402525
Çanakkale: 0286 4402525
Ümraniye: 0216 4402525

Volkswagen Amarok, kalitesi, otomobil benzeri kabini ve yoldaki konforu ile diğer alıcıların yanında dikkat çekiyor. Pahalı olsa da, alternatifler arasında en iyi kalitede ve özelliklerle oldukça çarpıcı bir araç olarak karşımıza çıkıyor.

Volkwagen Amarok Genel Bakış

Volkswagen Amarok gibi kamyonetler gittikçe daha popüler hale geliyor. Artık insanların soyulmuş, çamur tıkanmış off-roader'lara katlandığı günler geride kaldı. Bugünlerde pikaplar, çocukları okula götürmek ve haftalık alışveriş yapmak için eve gitmek gibi şeylerle de ilgilenmek zorunda. Nissan Navara, Toyota Hilux ve Ford Ranger da bunu yapıyor.

Volkswagen Amarok iyi bir başlangıç ​​yaparak piyasaya girdi. Amarok dışarıda şık görünüyor, oysa içeride (kuşkusuz son nesil) bir VW Golf'ten bahsetmek için zorlanacaksınız. Aynı yoğun, yumuşak dokunuşlu plastiklere, gümüş ve krom vurgulara ve hoş bir şekilde nemlendirilmiş anahtarlara sahiptir. Gerçekten diğer alıcıların üstünde bir kesim hissi veriyor.

En çok bilgi-eğlence sisteminden daha iyi bir sistem alır. Standart olarak Amarok, VW’nin menü kısayol düğmeleriyle çevrili 6,3 inç dokunmatik ekran sistemini kullanıyor. DAB radyo, Bluetooth, CD sürücü, SD kart yuvası, USB ve aux bağlantılarına sahiptir ve bakılması en kolay değilse gezinmesi kolaydır. Apple CarPlay ve Android Auto da standart olarak gelir ve gerektiğinde daha aşina hale gelir. Yerleşik uydu navigasyonlu büyük bir sisteme yükseltme yapabilirsiniz, ancak rahatsız etmeyiz.

Amarok çoğu kişi tarafından satın alınsa da, Amarok sadece dört kapılı çift kabin şeklinde geliyor. Önemli olarak, dört yetişkin hiçbir şikayeti olmadan içeride oturacak, sürücü ise standart olarak hem manuel koltuk hem de tekerlek ayarı için yeterli miktarda yer bulacaktır. Yollarda çok fazla VW Amarok görmenin bir nedeni var. Öncelikle, motor kapağında klas bir VW rozeti var, ancak içinde çok farklı görünmüyor veya hissetmiyorlar.

Amarok’un yük bölmesi harika olmaktan çok iyidir. Yani, tekerlek kemerleri arasında bir euro palet alacağı ve alıcıların büyük çoğunluğunun fazlasıyla yeterli olacağı 1146 kilograma kadar taşıyacağı söyleniyor. Ancak, toplama işleminizi sık sık ağzına kadar dolduruyorsanız, sonuçta 100 kg daha fazla taşıyabilecek alternatifler vardır.

Ancak, Volkswagen Amarok’un motor yelpazesi, tüm alternatiflerinden daha güçlü. Dört silindirli motorlardan ziyade Amarok, sadece en zorlu iş için daha düşük çekiş gücü sağlayan V6 dizel motorlarıyla geliyor. Aralarında seçim yapabileceğiniz iki tane var - hem 20 vitesli otomatik vites kutusu hem de dört tekerlekten çekişli bir 204hp veya 258hp 3,0 litre V6.

Motorların performansında büyük bir fark yoktur ve her ikisi de yumuşaktır, ancak düzenli olarak çekiyorsanız, 258hp versiyonlarında hafifçe geliştirilmiş bir çekme sınırı (3000 vs 3100kg) ve daha düşük aşağı çekmelerden memnun olabilirsiniz. Hangisini alırsanız alın, Amarok, yollarda sürmek için geleneksel bir SUV olmasına rağmen hala iyi bir kavrama ve hassas direksiyona sahip olmanın yanı sıra, satıştaki konfor alıcılarından biridir.

Volkswagen Amarok pek lüks bir otomobil değildir, ancak alıcılar açısından VW’nin şık kalitesinden yararlanır. Bilgi eğlence sistemi bile eski olsa da çoğundan daha iyidir. Bilgi eğlence sistemi bile eski olsa da çoğundan daha iyidir.

Volkswagen Amarok Stili

Amarok'un içinde kuşkusuz son nesil bir VW Golf'ten bahsetmek için zorlanacaksınız. Aynı yoğun, yumuşak dokunuşlu plastiklere, gümüş ve krom vurgulara ve hoş bir şekildeki anahtarlara sahiptir. Gerçekten diğer alıcıların üstünde bir haz hissi veriyor.

Trendline modelleri siyah ve gri kumaş koltuklar ve gümüş pano aksanlarıyla birlikte gelirken, sıralı Highline modelleri standart olarak gri ve siyah deri koltuklar veya isterseniz kahverengi ve siyah seçeneği sunar. Amarok'un içi Mk6 Golf'a benziyor ve bu da fena bir şey değil. Diğer çoğu, aynı kalitede gönderime sahip değildir.

Volkswagen Amarok, çoğu bilgiden daha iyi bir eğlence sistemine sahip. Standart olarak, VW’nin menü kısayol düğmeleri ile çevrili 6,3 inç dokunmatik ekran sistemi ile birlikte geliyor. DAB radyo, Bluetooth, CD sürücü, SD kart yuvası, USB ve aux bağlantılarına sahiptir ve bakılması en kolay değilse gezinmesi kolaydır. Apple CarPlay ve Android Auto da standart olarak gelir ve gerektiğinde daha aşina hale gelir. Yerleşik uydu navigasyonlu daha büyük bir 'Discover' sistemine geçebilirsiniz. 

Donanım ve Modeller

Formu Doldurun, Sizi Arayalım

TİCARİ İLETİŞİM VE TİCARİ ELEKTRONİK İLETİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun gereğince, ticari elektronik ileti; telefon, çağrı merkezleri, faks, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda gerçekleştirilen ve ticari amaçlarla gönderilen veri, ses ve görüntü içerikli iletileri, ifade eder. Ticari elektronik iletiler, alıcılara ancak önceden onayları alınmak kaydıyla gönderilebilir. Bu onay, yazılı olarak veya her türlü elektronik iletişim araçlarıyla alınabilir. Alıcılar diledikleri zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik iletileri almayı reddedebilir. Bu kapsamda ticari elektronik ileti gönderimine dair onay verseniz dahi dilediğiniz zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik iletileri almayı gönderide yer alan linke girerek her zaman reddedebilirsiniz.

TİCARİ ELEKTRONİK İLETİ GÖNDERİMİNE DAİR AÇIK ONAY

Bu formun onaylanması ile 6563 Sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve 15 Temmuz 2015 tarihli 29417 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanan Ticari İletişim ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik kapsamında AVEK OTOMOTİV SERVİS SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ (“AVEK”) tarafından veya bir aracı firma vasıtasıyla tarafıma Kanunlara uygun şekilde, her türlü ürün ve hizmetlere ilişkin çeşitli tanıtım, reklam, promosyon, satış ve pazarlama, kutlama, temenni amacıyla, Şirketiniz veya şirketinizin dahil olduğu şirketler topluluğu şirketlerinin tarafıma eposta, SMS/kısa mesaj, anlık bildirim, sosyal medya ve diğer online reklam ağları, otomatik arama, bilgisayar, telefon, faks, e-posta/mail, bluetooth-diğer kablosuz ağlar ve diğer elektronik iletişim araçları ile ticari elektronik iletiler ve diğer iletiler göndermesine, dilediğim zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik iletileri almayı her zaman reddedebileceğime tereddüde yer vermeyecek şekilde bilgi sahibi olarak, aydınlatılmış açık rızam ile onay veriyorum. Yukarıdaki yer alan bilgilendirmeler kapsamında belirtilen izinleri/onayları veriyorsanız, bu hususlardaki kabul, rıza ve onayınızı belirtmek üzere şimdi lütfen “Elektronik İleti Gönderimi Hakkında Bilgilendirme ve Onay Formunu” okudum, onaylıyorum ibareleri yanındaki kutucuk/kutucukları işaretleyerek onayınızı elektronik olarak verebilirsiniz.