Skoda Yeni Fabia

Skoda Fabia'da yalnızca sizin için değil eşyalarınız için de bolca alan sunulmaktadır. Yeni Fabia, panoramik cam tavan opsiyonu ile size yolculuğun keyfini garanti ediyor.

Ön Bölge Frenleme Asistanı ve Geri Görüş Kamerası gibi daha üst düzey otomobillere ait teknolojiler isteğe bağlı olarak Fabia'da tercih edilebilmektedir.

Tekstilkent: 0212 4402525

Çanakkale: 0286 4402525

Ayrıntılı bilgi için formu doldurun sizi arayalım.

Skoda Yeni Fabia, arka kısmında iyi bir alan ve oldukça geniş bir bagaja sahip küçük bir otomobil, ancak alternatifler bakmak ve araba sürmek için daha heyecan vericidir.

Skoda Yeni Fabia küçük ve pratik bir otomobildir; çeşitli motorlar ve akıllı iç mekan özellikleri ile birlikte yaşamayı kolaylaştırır. Çok fazla hacimli bagaj taşımanız gerekirse, daha pratik bir site olarak da alabilirsiniz.

Skoda Yeni Fabia'ya Genel Bakış

Skoda Fabia, 2014 yılında tanıtıldı ve 2018'de birkaç ince revizyon aldı. Artık daha parlak LED farlar ile elde edebilirsiniz ve tüm modellerde, eski otomobilin daha küçük 5.0 inçlik birimi yerine 6.5 inçlik bir bilgi ekranı bulunur.

Değişmeyen tek şey Skoda Fabia’nın iç mekanının ne kadar sağlam hissettirdiğidir. Kapıların ve gösterge panelinin üzerindeki plastikler birçok alternatiften daha katıdır ve yüksek özellikli otomobillerde daha parlak kırmızı veya şık görünümlü fırçalanmış metal efektli gösterge panelleri bulunur. Maalesef, giriş seviyesi modeller, düz siyah tasarımları ile karşılaştırmalı olarak donuk görünüyor, ancak en azından standart olarak 6.5 inçlik bir bilgi ekranı ve Bluetooth bağlantısı var.

Yükseltilmiş Swing Plus bilgi ve eğlence seçeneğiyle orta seviye bir Skoda Fabia'ya gidin ve en üst seviyedeki Amundsen sistemi iki cihaza kadar taşınabilir bir kablosuz internet erişim noktası ile gelirken akıllı telefonların yansıtılmasını elde edin. Çeşitli fiziksel kısayol butonları ve parlak, net menü grafikleri sayesinde her sistemin kullanımı kolaydır.

Ancak, standart olarak yeterli miktarda donanıma sahip değildir; Skoda Fabia da etkileyici bir şekilde pratik olan küçük bir otomobildir. Önde uzun boylu sürücülerin uzanması için yeterince alan var ve arkada altı ayak yüksekliğinde iki yolcunun rahat etmesi için yeterince yer kalıyor. Üç çocuğun rahat olması için yeterli odaya sahiptir ve standart Isofix noktalarını kullanarak bir çift çocuk koltuğuna sığdırmak bir sakıncadır.

Bu cömert kabinin önyükleme alanı pahasına olduğunu düşünmeyin. Elbette, bir VW Polo veya SEAT Ibiza kadar geniş değil, ama Skoda Yeni Fabia, bagajınızı güvenli bir şekilde tutmak için çok sayıda kullanışlı kanca, bölme ve kayışla birlikte gelen oldukça büyük bir yük bölmesine sahiptir. Arka koltuklar katlandığında tekerleklerinden biri takılıyken bisiklete bile yer var.

Skoda Fabia’nın dikkatlice tasarlanan kabini, iyi miktarda standart donanıma sahip, ancak sayısız siyah plastik süslemesi, özellikle üzgün hissetmiyor

Skoda Yeni Fabia Stili

Skoda Fabia’nın kabinine bakmak özellikle heyecan verici değil, ama en azından her şeyin kullanımı kolay ve ısıtma ve havalandırma kontrolleri dikkatlice tasarlandı.

Skoda Yeni Fabia iç kısmında noktalı, daha az pahalı hisseden, yumuşak dokunuşlu plastikler, bir VW Polo'da veya hatta bir Ford Fiesta'da bulacağınızdan daha az, ancak renkli bir araç istiyorsanız, yüksek özellikli bir otomobil için ekstra ödeme yapmanız gerekiyor. plastik veya serin fırçalanmış metal efektli pano kaplamaları.

Bu Skoda Fabia'nın ucuz ve zayıf hissettiğini söylemek değildir - gösterge paneli ve kapı süsleri yıllarca kötüye kullanımlara dayanacak gibi hissediyorum ve çeşitli cubbyholes ve kapı kutuları eşit derecede sağlamdır.

Sportif Monte Carlo modelleri, Fabia’nın hafif unutulabilir kabine biraz daha fazla karakter enjekte ediyor. Göz alıcı kırmızı kontrast dikişler etrafa saçılmış ve deriden kesilmiş bir direksiyon simidi ve standart olarak paslanmaz çelik pedal süslemelerine sahip olursunuz. Ne yazık ki, daha destekleyici spor koltuklar üzerindeki karbon fiber etkisi trimi, oldukça yapışkan görünüyor ve hissediyor.

 Gösterişli renkler, şık araçlar ve lüks malzemelerle etkilemek yerine, Skoda Yeni Fabia küçük araba partisine temiz, gerçekten kullanışlı aile odaklı özellikler yükler getiriyor

Skoda Yeni Fabia'nın Ayrıcalıkları

Tüm Skoda Fabia'lar, gösterge paneline yerleştirilmiş en az 6.5 inçlik bir dokunmatik ekran bilgi eğlence sistemi ile birlikte geliyor. Giriş seviyesi otomobiller, Bluetooth bağlantısı ve DAB dijital radyo özelliklerine sahip Swing sistemi ile gelirken, orta sınıf versiyonları DAB dijital radyo ve dahili akıllı telefon yansıtma özelliğine sahip çok daha gelişmiş bir Swing Plus sistemi elde ediyor.

Tüm Fabia’nın menüleri mantıklı bir şekilde düzenlenmiş ve büyük bir yazı tipine sahip, böylece hareket halindeyken okunması kolay. Ekran bir VW Polo veya Ford Fiesta'daki kadar büyük ya da parlak değil, ancak gösterge panelindeki sekiz kullanışlı kısayol düğmesi sayesinde sistemin temel özellikleri arasında geçiş yapmak aynı derecede kolay.

Skoda Fabia’nın standart altı hoparlörlü stereo sistemini delgiye sahip bir Arkamys ünitesine yükseltebilirsiniz, ancak yolcularınızın dolgusunu çürütmesini beklemeyin - ses seviyesi tamamen yükseltilmiş olsa bile. Yolculardan bahsetmişken, en yeni Skoda Fabia ön koltuklar arasında iki USB bağlantı noktası ile birlikte geliyor; böylece arkadakiler telefonlarını kolaylıkla dolduruyorlar.

Donanım ve Modeller

Formu Doldurun, Sizi Arayalım

TİCARİ İLETİŞİM VE TİCARİ ELEKTRONİK İLETİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun gereğince, ticari elektronik ileti; telefon, çağrı merkezleri, faks, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda gerçekleştirilen ve ticari amaçlarla gönderilen veri, ses ve görüntü içerikli iletileri, ifade eder. Ticari elektronik iletiler, alıcılara ancak önceden onayları alınmak kaydıyla gönderilebilir. Bu onay, yazılı olarak veya her türlü elektronik iletişim araçlarıyla alınabilir. Alıcılar diledikleri zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik iletileri almayı reddedebilir. Bu kapsamda ticari elektronik ileti gönderimine dair onay verseniz dahi dilediğiniz zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik iletileri almayı gönderide yer alan linke girerek her zaman reddedebilirsiniz.

TİCARİ ELEKTRONİK İLETİ GÖNDERİMİNE DAİR AÇIK ONAY

Bu formun onaylanması ile 6563 Sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve 15 Temmuz 2015 tarihli 29417 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanan Ticari İletişim ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik kapsamında AVEK OTOMOTİV SERVİS SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ (“AVEK”) tarafından veya bir aracı firma vasıtasıyla tarafıma Kanunlara uygun şekilde, her türlü ürün ve hizmetlere ilişkin çeşitli tanıtım, reklam, promosyon, satış ve pazarlama, kutlama, temenni amacıyla, Şirketiniz veya şirketinizin dahil olduğu şirketler topluluğu şirketlerinin tarafıma eposta, SMS/kısa mesaj, anlık bildirim, sosyal medya ve diğer online reklam ağları, otomatik arama, bilgisayar, telefon, faks, e-posta/mail, bluetooth-diğer kablosuz ağlar ve diğer elektronik iletişim araçları ile ticari elektronik iletiler ve diğer iletiler göndermesine, dilediğim zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik iletileri almayı her zaman reddedebileceğime tereddüde yer vermeyecek şekilde bilgi sahibi olarak, aydınlatılmış açık rızam ile onay veriyorum. Yukarıdaki yer alan bilgilendirmeler kapsamında belirtilen izinleri/onayları veriyorsanız, bu hususlardaki kabul, rıza ve onayınızı belirtmek üzere şimdi lütfen “Elektronik İleti Gönderimi Hakkında Bilgilendirme ve Onay Formunu” okudum, onaylıyorum ibareleri yanındaki kutucuk/kutucukları işaretleyerek onayınızı elektronik olarak verebilirsiniz.