Skoda Octavia

Kaçırılmayacak fırsatlar Eylül ayında da devam ediyor.

ŠKODA OCTAVIA 70.000 TL 12 Ay %0 Faiz oranıyla ŠKODA Yetkili Satıcısı Avek’te!

Tekstilkent - İstanbul: 0212 4402525

Çanakkale: 0286 4402525

Perdeli hava yastıkları A-sütunundan C-sütununa pencere alanını ve iç yapıyı kapsamaktadır. Ön ve arka koltuktaki kişilerin başlarını koruyarak maksimum güvenliği garanti etmektedir.

Ayrıntılı bilgi için formu doldurun sizi arayalım.

Bununla beraber WhatsApp hattımız da hizmetinizdedir.

Skoda Octavia vRS, standart Octavia’nın pratik, iyi tasarlanmış iç tasarımını güçlü bir motor ve daha sportif sürüş özellikleriyle harmanlıyor. Bununla birlikte, diğer Skoda Octavia özellikleri daha heyecan vericidir.

Skoda Octavia Genel Bakış

Skoda Octavia vRS 2017 yılında yeni farlarla güncellendi. Skoda Octavia vRS, iyi inşa edilmiş, çok pratik bir aile otomobili - ya da daha geniş bir arazi - istiyorsanız oldukça hızlı, ancak çalıştırması çok pahalı olmayan bir seçenek istiyorsanız mükemmel bir seçenektir.

VRS 2013 yılında piyasaya sürüldü ve 2017 yılında, yeni, biraz şaşkın görünümlü çift far tasarımı, sekiz inç yükseltilmiş bir bilgi-eğlence ekranı, LED farlar ve 10hp güç artışı ile güncellendi.

Bu artış, şu anda 230hp'a sahip olduğu anlamına geliyor; Octavia vRS'yi 0-62mph'den yalnızca 6.7 saniyede almak için yeterli, ancak 40mpg'den daha fazla yakıt ekonomisi bir seyirde kolayca elde edilebiliyor. Her ne kadar yasal bir hızda sollama yapmaya devam ederseniz, vRS’nin gücü yavaş trafiği hızlı ve güvenli bir şekilde geçmenizi sağlar.

Bu, tahmin edeceğiniz üzere, Octavia'yı köşelerde tutmaya yarayan sınırlı kaymalı bir diferansiyel ile birlikte 245 beygirlik olan yeni vRS 245 modelinde daha da doğrudur.

Belki de ‘gösterişli’ aileleri değil, çünkü Skoda’nın iç mekanında bir Golf GTI’de aldığınız ufak dokunuşlardan yoksun. Tek elde edeceğiniz şey vRS rozetlerinin serpilmesi ve bu serideki en hızlı model olduğu için gerçekten bağırmayan bir çift spor koltuktur.

 Tahmin edilebilir kullanım bazı sürücüler için çok eğlenceli olmayacak ancak diğerleri Octavia vRS'nin ne kadar hızlı sürebileceğini görünce çok sevecek.

Yeni sekiz inçlik sat-nav sistemi eşit derecede sezgisel. ‘Kısayol’ tuşları alt menüler arasında geçiş yapmanıza izin verir ve büyük ses seviyesi düğmesi yoldan aşağıya inerken hissetmeniz kolaydır. Bunun da ötesinde, Apple CarPlay, Android Auto ve Skoda’daki SmartLink + standart olarak bulunur, böylece uyumlu akıllı telefonunuzdaki uygulamaları otomobilin büyük ekranından kullanabilirsiniz.

Bu kullanım kolaylığı Skoda üzerinden geçiyor gibi görünüyor - hızlı, ancak performansı günlük pratiklik veya rahatlık pahasına değil. Skoda Octavia vRS'de ne tür fırsatlar olduğunu görmek istiyorsanız fırsatlar sayfasını tıklayın.

Skoda Octavia İç Tasarımı

VRS daha sportif bir his için düz tabanlı bir direksiyon simidi alır. Skoda Octavia vRS’nin içi çok iyi bir şekilde yapılmış, ancak en üst düzey bir otomobil için yeterince özel bir şey hissetmiyor.Ön koltukların hacimli olmasına rağmen arkada bolca yer var. Skoda Octavia vRS, hem yolcular için hem de devasa bir önyükleme için geniş alanlara sahip ve tek utanç, ayarlanabilir bir önyükleme tabanı için fazladan ödeme yapmanız gerektiği… Bu sadece her şeyi isteyen kişi için ideal bir araba: araba sürmek eğlenceli olmaktan bile daha işlevsel

Skoda  Octavia vRS, üç adet 2,0 litre motor seçeneği ile birlikte geliyor - normal vRS'ye takılan 230hp benzinli veya 184hp dizel veya vRS 245'e takılan 245hp benzinli.

Sert benzinlerin yanında, 184hp dizel çok hafif mat görünüyor. 7.9 saniyede 0-62mph alır, bu yüzden hızlı ya da duyarlı hissetmez. Etkileyici orta sınıf performansı, otoyolda hızlı bir sollayıcı olduğu anlamına gelir ve bir seyir sırasında 60mpg'yi kolayca iade etmesi gerektiği için, çok sayıda otoyol kilometresi yaparsanız seçmeniz için bir durum söz konusudur.

Ayrıca, sık sık kaygan yollarda araç kullanıyorsanız veya bir karavan çekiyorsanız bunu düşünmeye değer, çünkü dört tekerlekten çekişli tek vRS'dir.

Donanım ve Modeller

Formu Doldurun, Sizi Arayalım

TİCARİ İLETİŞİM VE TİCARİ ELEKTRONİK İLETİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun gereğince, ticari elektronik ileti; telefon, çağrı merkezleri, faks, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda gerçekleştirilen ve ticari amaçlarla gönderilen veri, ses ve görüntü içerikli iletileri, ifade eder. Ticari elektronik iletiler, alıcılara ancak önceden onayları alınmak kaydıyla gönderilebilir. Bu onay, yazılı olarak veya her türlü elektronik iletişim araçlarıyla alınabilir. Alıcılar diledikleri zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik iletileri almayı reddedebilir. Bu kapsamda ticari elektronik ileti gönderimine dair onay verseniz dahi dilediğiniz zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik iletileri almayı gönderide yer alan linke girerek her zaman reddedebilirsiniz.

TİCARİ ELEKTRONİK İLETİ GÖNDERİMİNE DAİR AÇIK ONAY

Bu formun onaylanması ile 6563 Sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve 15 Temmuz 2015 tarihli 29417 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanan Ticari İletişim ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik kapsamında AVEK OTOMOTİV SERVİS SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ (“AVEK”) tarafından veya bir aracı firma vasıtasıyla tarafıma Kanunlara uygun şekilde, her türlü ürün ve hizmetlere ilişkin çeşitli tanıtım, reklam, promosyon, satış ve pazarlama, kutlama, temenni amacıyla, Şirketiniz veya şirketinizin dahil olduğu şirketler topluluğu şirketlerinin tarafıma eposta, SMS/kısa mesaj, anlık bildirim, sosyal medya ve diğer online reklam ağları, otomatik arama, bilgisayar, telefon, faks, e-posta/mail, bluetooth-diğer kablosuz ağlar ve diğer elektronik iletişim araçları ile ticari elektronik iletiler ve diğer iletiler göndermesine, dilediğim zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik iletileri almayı her zaman reddedebileceğime tereddüde yer vermeyecek şekilde bilgi sahibi olarak, aydınlatılmış açık rızam ile onay veriyorum. Yukarıdaki yer alan bilgilendirmeler kapsamında belirtilen izinleri/onayları veriyorsanız, bu hususlardaki kabul, rıza ve onayınızı belirtmek üzere şimdi lütfen “Elektronik İleti Gönderimi Hakkında Bilgilendirme ve Onay Formunu” okudum, onaylıyorum ibareleri yanındaki kutucuk/kutucukları işaretleyerek onayınızı elektronik olarak verebilirsiniz.