Skoda Karoq

SKODA’nın şehirli SUV modeli Yeni SKODA Karoq'a özel,

50.000 TL için 12 Ay %0 faiz oranı

%4'e varan kampanya indirimi

12.000 TL'ye varan hurda teşviki Skoda Yetkili Satıcısı Avek’te!

Son Gün 16 Eylül Pazartesi!

Tekstilkent: 0212 4402525
Çanakkale: 0286 4402525

Kompakt tasarımıyla asi duruş, farklı bir görünüm ve dinamik oranlara sahip bir araç. Yeni Skoda Karoq cazibesiyle her yerde dikkat çekiyor. Karoq, keşfetmeyi sevenlerin aracı olacak.

Ayrıntılı bilgi için sağdaki formu doldurun sizi arayalım.

Yolcular ve valizler için geniş alanlı, küçük bir SUV istiyorsanız, Skoda Karoq’a bir göz atmaya değer. Sadece nasıl göründüğü veya nasıl sürüldüğü ile şaşırtılmayı beklemeyin. Skoda Karoq, çok pratik bir kabini ve standart olarak birçok donanıma sahip küçük bir SUV’dur. Aynı zamanda araba kullanmak da rahat, ancak daha şık alternatifler kadar eğlenceli görünmüyor ya da hissettirmiyor. Yükseltilmiş sürüş pozisyonu ve sağlam hissi veren bir iç mekana sahip küçük bir SUV istiyorsanız, Skoda Karoq mükemmel bir seçimdir. Ek bir avantaj olarak, birlikte yaşamayı kolaylaştıracak çok sayıda zekice özellik bulunur.

Skoda Karoq Özellikleri

Skoda Karoq, tüm akıllı kiti hakkında konuşulacak bir araba değil. Kesinlikle sportif Hyundai Tucson ve Kia Sportage kadar gösterişli görünmüyor. Daha büyük olan Kodiaq ve Karoq’un yükseltilmiş sürüş yüksekliği gibi harika iki parçalı farlar alıyorsunuz, hala okul otoparkındaki en geleneksel aile hatchback'lerinin üstüne çıkacak anlamına geliyor.

İçerisine bir göz attığınızda Skoda’nın mantıklı, sabit teması devam ediyor. Garip renkler ve garip bir şekilde yerleştirilmiş düğmeler Skoda’nın tarzı değil. Bu, Karoq’un kabininin özellikle akılda kalıcı olmadığı anlamına gelse de, standart 8 inç dokunmatik ekran bilgi eğlence sistemi de dahil olmak üzere gezinmek ve kullanmak için her şeyin bir sorunu olduğu anlamına geliyor.

Skoda’nın yerleşik gizemlerine de katılırken rahatça oturuyor olacaksınız. Her modelde, oturmanıza yardımcı olmak için yüksekliği ayarlanabilen ön koltuklar bulunur ve uzun yetişkinlerin uzanması için kesinlikle çok fazla alan vardır.

Skoda Karoq, çok pratik bir kabini ve bir dizi mantıklı, ekonomik motorlu, sade bir aile SUV'idir.

Kayar arka koltuklar, üç yetişkin için arkada rahat olması için yeterli bacak mesafesinin bulunması haftada bir aile için ihtiyacınız olan her şeyi taşıyabilecek kadar geniş olmasını sağlar. Yüklemesi çok kolaydır ve bir kamyonette olduğu gibi bazı ciddi hacimli yükleri taşımak için yüksek özellikli otomobillerdeki arka koltukları bile çıkarabilirsiniz.

Bununla birlikte, Skoda Karoq, herhangi bir minibüsten çok daha iyi sürüyor. Giriş seviyesi SE modelleri, yalnızca keskin darbelere karşı kavuşan rahat bir süspansiyona sahiptir ve kabin, kapı aynalarından gelen bir miktar rüzgar sesi için bir seyir tasarrufunda sessizdir.

Bunların hiçbirini şehir içinde farketmeyeceksiniz, ancak hafif sarsıntılı otomatik şanzıman varlığını yavaş hızlarda hissettirecektir. Yine de standart altı vitesli kılavuza ve Skoda Karoq’un daha küçük benzinli motorlarından birine bağlı kaldığınızda, şehirde dolaşmak daha doğru geliyor.

Otoyol seyahatlerine daha çok çıkıyorsanız, bir dizel daha ekonomik olacaktır ve bacağınıza uzun sürüşlerde biraz izin vermek için isteğe bağlı uyarlamalı hız kontrolü yükseltmesini düşünebilirsiniz. Neyse ki, Skoda Karoq, otomatik acil durum frenlemesi dahil, güvende olmanıza yardımcı olmak için standart olarak birçok sürücü desteği özelliğine sahiptir.

Tüm bunlar mantıklı Skoda Karoq'u satıştaki en güvenli ve pratik küçük aile otomobillerinden biri haline getiriyor.

Karoq ne anlama geliyor?

Kodiaq, Karoq, Kamiq… temayı burada görüyorsunuz - Skoda SUV'larını K harfi ile başlayan ve Q harfi ile biten olarak adlandırıyor. Ancak Karoq adının kökenleri bundan daha derinlere iniyor. Adı, yerel bir Alaska dili olan Alutiiq'den türetilmiştir. Karoq, 'KAA’RAQ' (araba) ve ‘RUQ’ terimlerinin bir birleşimidir (ok - ok Skoda logosunun bir parçasıdır).

Skoda Karoq 4 tekerlekten çekiş

Skoda Karoq dört tekerlekten çekiş ile gelebilir. 1,5 litrelik 150hp benzinli ve 2,0 litrelik 150hp dizel 4 × 4 araba. Ve unutmayın, chunkier Karoq Scout modeli yalnızca 4 × 4 olarak mevcuttur.

Stil

Karoq'un gösterge panosunun kullanımı mantıklı ve sağlam. Skoda Karoq’un içi mantıklı bir şekilde tasarlanmış, sağlam bir şekilde inşa edilmiş ve kullanışlı özelliklerle doludur.Pahalı hisseden yumuşak dokunuşlu plastikler, gösterge panelinin üst yarısı ve kapılar için kullanılır ve gösterge panelinin plastiklerinin alt yarısı yumuşak olmasa da ucuz görünmezler.

Giriş seviyesi otomobiller bile Karoq’un kabinine biraz yüksek teknoloji havası eklemek için harikalar yaratan net grafiklere sahip 8,0 inç renkli dokunmatik ekrana sahip.

SE modellerinde krom kapı kolları ve onlara bir Nissan Qashqai'den daha klas bir görünüm veren hava delikleri için krom çevreler bulunur. Karoq, kötü lekeleri çok iyi gizlemesi gereken çekici, koyu renkli kumaş döşemelere sahiptir. SE L modelleri yine de göze değer, çünkü pahalı görünen ve hissettiren süet etkili döşemelerle birlikte geliyorlar.

Aslında, Skoda Karoq Edition modellerinde aldığınız deriden daha hoş bir model olsa da, ikincisi temiz tutmak için çok daha kolay olmalıdır.

Biraz daha sportif bir şey istiyorsanız, aynı zamanda uygun olarak adlandırılan Sportline modeli de var. Bu modellerde kontrast bazı gümüş süslemeli, bir dizi alüminyum pedallı ve deri süslemeli bir direksiyon simidine sahip daha destekleyici ön koltuklar bulunur. 

Donanım ve Modeller

Formu Doldurun, Sizi Arayalım

TİCARİ İLETİŞİM VE TİCARİ ELEKTRONİK İLETİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun gereğince, ticari elektronik ileti; telefon, çağrı merkezleri, faks, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda gerçekleştirilen ve ticari amaçlarla gönderilen veri, ses ve görüntü içerikli iletileri, ifade eder. Ticari elektronik iletiler, alıcılara ancak önceden onayları alınmak kaydıyla gönderilebilir. Bu onay, yazılı olarak veya her türlü elektronik iletişim araçlarıyla alınabilir. Alıcılar diledikleri zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik iletileri almayı reddedebilir. Bu kapsamda ticari elektronik ileti gönderimine dair onay verseniz dahi dilediğiniz zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik iletileri almayı gönderide yer alan linke girerek her zaman reddedebilirsiniz.

TİCARİ ELEKTRONİK İLETİ GÖNDERİMİNE DAİR AÇIK ONAY

Bu formun onaylanması ile 6563 Sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve 15 Temmuz 2015 tarihli 29417 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanan Ticari İletişim ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik kapsamında AVEK OTOMOTİV SERVİS SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ (“AVEK”) tarafından veya bir aracı firma vasıtasıyla tarafıma Kanunlara uygun şekilde, her türlü ürün ve hizmetlere ilişkin çeşitli tanıtım, reklam, promosyon, satış ve pazarlama, kutlama, temenni amacıyla, Şirketiniz veya şirketinizin dahil olduğu şirketler topluluğu şirketlerinin tarafıma eposta, SMS/kısa mesaj, anlık bildirim, sosyal medya ve diğer online reklam ağları, otomatik arama, bilgisayar, telefon, faks, e-posta/mail, bluetooth-diğer kablosuz ağlar ve diğer elektronik iletişim araçları ile ticari elektronik iletiler ve diğer iletiler göndermesine, dilediğim zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik iletileri almayı her zaman reddedebileceğime tereddüde yer vermeyecek şekilde bilgi sahibi olarak, aydınlatılmış açık rızam ile onay veriyorum. Yukarıdaki yer alan bilgilendirmeler kapsamında belirtilen izinleri/onayları veriyorsanız, bu hususlardaki kabul, rıza ve onayınızı belirtmek üzere şimdi lütfen “Elektronik İleti Gönderimi Hakkında Bilgilendirme ve Onay Formunu” okudum, onaylıyorum ibareleri yanındaki kutucuk/kutucukları işaretleyerek onayınızı elektronik olarak verebilirsiniz.