SEAT Ibiza

Yeni SEAT Ibiza ile sen de hemen harekete geç! Şehir seni nereye götürürse götürsün, maceraperest Yeni SEAT Ibiza'nın full LED farlarını yak ve kendi tarzını yansıt!

SEAT Ibiza'nın, Peugeot 208, Renault Clio, Vauxhall Corsa, Volkswagen Polo, MINI Hatchback ve hatta en yeni Ford Fiesta'ya karşı mücadele alarak en iyilerden biri olduğunu söylemek gerekir.

2017 lansmanı için sıfırdan yeni lenen Seat Ibiza, Volkswagen Grubu’nun en güncel süpermini platformunu piyasaya sürdü ve en son Volkswagen Polo’da bile bir yürüyüş yaptı. Pratik bir önyükleme dahil olmak üzere eskisinden çok daha fazla iç mekan sunar.

Seat Ibiza İç Mekan ve Konfor

Seat Ibiza’nın şimdiye kadar neredeyse hiç eleştiri almayan alanı iç mekanıdır. SEAT, Ibiza’nın genişleyen mekanik temellerini en iyi şekilde değerlendirdi ve içeride büyük olan küçük bir araba yaptı. Arka koltuklar, iki yetişkin veya üç çocuğu rahatça barındıracak, 355 litrelik bagaj ise, Ibiza'nın üstündeki segmentte yer alan Volkswagen Golf ve SEAT Leon'un arkasındaki boş alandan sadece 25 litre daha küçük…

SEAT Ibiza çok çeşitli benzinli motorlar sunmaktadır. Giriş seviyesi otomobillerde 79bhp 1.0 litre ‘MPI’ motor bulunuyor, ancak alıcıların çoğu üç silindirli TSI 1.0 litre turbo-benzin kullanıyor. Bu, o kadar yetenekli ve istekli bir motordur ki, en son Volkswagen Golf'a bile girebildi ve küçük Ibiza'da daha da cazip geldi. 94 veya 113bhp ile sahip olabilirsiniz, daha fazla güce sahip olanlarda ise 148bhp'lik 1,5 litre benzinli bir motor tercih edilebilir; ancak bu, otomobilin satın alınmasını pahalı kılar. Giriş seviyesi 1,0 litrelik ‘MPI’ petrol bile 14,7 saniyelik uyuşturuculu 0-62mph rakamından daha hızlı hissediyor; Şehirde serbest dolanıyor ve otoyolda ilerliyor. 

1.0 litrelik turbo benzin resmi olarak yüksek güç çıkışlarında 53.3mpg veya 48.7mpg'ye geri dönüyor, 74bhp ise 48.7mpg'yi yönetmiyor. 113 beygirlik 1,0 litre benzinli motorla bir DSG otomatik şanzıman da mevcuttur.35Trim seviyelerinin 10. resmi, S, SE, SE Teknolojisi, FR ve Xcellence'ı içerir ve tümü iyi bir ekipman seviyesi sunar.

Dizel, 94bhp'lık, 58.9mpg'a kadar geri dönen ve 102g / km CO2 yayan 1.6 litrelik bir TDI'dır. Dizel motor, ağır bir fiyat primiyle geliyor, ancak ciddi bir kilometreyi korumayı planlıyorsanız, gerçekten mantıklı gelebilir. Giriş seviyesi SE süslemesi, LED lambaları, alaşım jantlar ve 6,5 inç renkli bilgi ekranı ile birlikte Bluetooth, klima ve ön elektrikli camları içerir. Seat İbiza rakiplerin aksine, ekstra bir ücret ödemeden metalik bir boya rengi de seçebilirsiniz.

En İyi Küçük Arabalar ve Süperminiler

Aslında, Seat Ibiza, çoğunlukla 9 cm genişliğindeki gövdesi sayesinde, artık daha iyi dizayn edilmiş görünüyor. Bu, onun da 2 cm daha uzun olması gerçeğini dengelemeye yardımcı oldu ve bu araba ile SEAT Leon arasında güçlü bir benzerlik yoktu. Kapıya monteli yan aynalar gibi keskin ve küçük dokunuşların tümü, hedef kitlesiyle bir akor tutması gereken çok modern ve çekici bir otomobil oluşturur. Tasarımcılar görünümden ödün vermeden ekstra alan yaratabildiklerinden, üç kapılı Seat  Ibiza SC ve ST modelleri değiştirilmedi. Bununla birlikte, 200 beygirin üzerinde motor üreten bir Cupra Ibiza görücüye çıkarıldı.

Seat Ibiza’nın sürüş deneyimine bir bakın ve daha büyük bir arabaya ihtiyacınız olup olmadığını ortaya çıkarın. Süspansiyon, zayıf yol yüzeyleriyle başa çıkmak için yeterince esnek, ancak Ibiza'yı köşelerden düz tutacak kadar sağlam. Direksiyon dokunsal geri bildirimde biraz eksik, ancak İbiza hareket halindeyken çok güvenli ve zarif hissediyor, bir süpermini sürdüğünüzü unutmak çok kolay.

Devrim niteliğinde olmaktan uzak, ancak SEAT’ın Dijital Kokpit gösterge panelinin gelmesi İbiza’nın çağdaş hissine katkıda bulunuyor; FR Sport trim ve diğer modeller için bir seçenek olarak da mevcut. Düşük kalitedeki otomobillerde bir alarm daha fazla olsa da, dizaynın kalitesi ve ergonomi ön plana çıkıyor, ekipman seviyeleri nezih görünüyor.

Donanım ve Modeller

ibiza_STYLE.png

Style

 • 15" Alüminyum Alaşımlı Jantlar

 • Dönüşe Duyarlı Ön Sis Farları

 • LED Gündüz Sürüş Farı / LED Arka Stop Lambaları

 • Gövde Rengi Kapı Kolları ve Yan Aynalar

 • Elektrikli Yan Aynalar

 • Otomatik Klima

  ibiza_XCELLENCE.png

Xcellence

 • 15" Alüminyum Alaşımlı Jantlar

 • Dönüşe Duyarlı Ön Sis Farları

 • LED Gündüz Sürüş Farı / LED Arka Stop Lambaları

 • Atom Gri Kapı Kolları ve  Gövde Rengi Yan Aynalar

 • Elektrikli / Isıtmalı Yan Aynalar

 • Otomatik Klima

  ibiza_FR.png

FR

 • 17" Alüminyum Alaşımlı Jantlar

 • Dönüşe Duyarlı Ön Sis Farları

 • LED Gündüz Sürüş Farı / LED Arka Stop Lambaları

 • Parlak Siyah Yan Aynalar ve  Gövde Rengi Kapı Kolları

 • Elektrikli / Isıtmalı Yan Aynalar

 • Otomatik Klima

 • Yükseklik ve Derinlik Ayarlı Elektromekanik Direksiyon

 • Yol Bilgisayarı

Formu Doldurun, Sizi Arayalım

TİCARİ İLETİŞİM VE TİCARİ ELEKTRONİK İLETİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun gereğince, ticari elektronik ileti; telefon, çağrı merkezleri, faks, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda gerçekleştirilen ve ticari amaçlarla gönderilen veri, ses ve görüntü içerikli iletileri, ifade eder. Ticari elektronik iletiler, alıcılara ancak önceden onayları alınmak kaydıyla gönderilebilir. Bu onay, yazılı olarak veya her türlü elektronik iletişim araçlarıyla alınabilir. Alıcılar diledikleri zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik iletileri almayı reddedebilir. Bu kapsamda ticari elektronik ileti gönderimine dair onay verseniz dahi dilediğiniz zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik iletileri almayı gönderide yer alan linke girerek her zaman reddedebilirsiniz.

TİCARİ ELEKTRONİK İLETİ GÖNDERİMİNE DAİR AÇIK ONAY

Bu formun onaylanması ile 6563 Sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve 15 Temmuz 2015 tarihli 29417 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanan Ticari İletişim ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik kapsamında AVEK OTOMOTİV SERVİS SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ (“AVEK”) tarafından veya bir aracı firma vasıtasıyla tarafıma Kanunlara uygun şekilde, her türlü ürün ve hizmetlere ilişkin çeşitli tanıtım, reklam, promosyon, satış ve pazarlama, kutlama, temenni amacıyla, Şirketiniz veya şirketinizin dahil olduğu şirketler topluluğu şirketlerinin tarafıma eposta, SMS/kısa mesaj, anlık bildirim, sosyal medya ve diğer online reklam ağları, otomatik arama, bilgisayar, telefon, faks, e-posta/mail, bluetooth-diğer kablosuz ağlar ve diğer elektronik iletişim araçları ile ticari elektronik iletiler ve diğer iletiler göndermesine, dilediğim zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik iletileri almayı her zaman reddedebileceğime tereddüde yer vermeyecek şekilde bilgi sahibi olarak, aydınlatılmış açık rızam ile onay veriyorum. Yukarıdaki yer alan bilgilendirmeler kapsamında belirtilen izinleri/onayları veriyorsanız, bu hususlardaki kabul, rıza ve onayınızı belirtmek üzere şimdi lütfen “Elektronik İleti Gönderimi Hakkında Bilgilendirme ve Onay Formunu” okudum, onaylıyorum ibareleri yanındaki kutucuk/kutucukları işaretleyerek onayınızı elektronik olarak verebilirsiniz.