Audi Q8

Q ailesinin yeni yüzü:
Audi Q8

Audi Q8, dört kapılı lüks bir coupé'nin zarafetini, büyük bir SUV'nin pratik çok yönlü kullanım özelliğiyle birleştirir. Zengin donanıma, kapsamlı bağlantı ağına sahip ve arazi görevi için yeterince dayanıklı olan bu araç hem iş yaşamı hem de boş zaman için güvenli bir refakatçidir. Orijinal Audi quattro'dan alınan özellikler ve yeni singleframe ile etkileyici tasarım. Cömert, şık iç mekân, dokunmatik işletim konsepti ve ileri teknoloji ürünü navigasyon: Audi Q8.

Audi'nin Q-marka serisinin en detaylı en ince işçiliğinin yapıldığı aracı Audi Q8’i  almak istiyorsanız Audi’nin tüm olanaklarından yararlanacaksınız demektir. Çünkü Audi, Q8’e oldukça fazla cömert davranmıştır. Tüm Q8'ler quattro AWD (standart kilitleme merkezi farkına sahip) ve standart olarak hava süspansiyonu özelliklerine sahip olacak, hepsi kaygan bir sekiz vitesli otomatik şanzımana sahip olması bekleniyor. Şu anda üç motor seçeneği mevcut olan Audi Q8, 50 TDI (286bhp, 3.0 dizel), aynı motorun 231bhp versiyonunda '45 TDI 'etiketli ve 2019'da gelen 340bhp 55 TSI V6 benzinli olarak karşımıza çıkıyor.

Audi Q8 ve Fiyatlar

Audi Q8 ucuz değil, ama özellikle sabit bir fiyata sahip değil, S hattı için 455.000 TL ve Vorsprung için 580.000 TL temel bir fiyatla satışta bulunuyor. Seçenek kutuları, bu yüzden tüm oyuncakları bir seferde istiyorsanız, iyi bir değerde çalışır. 

Teknoloji, rozette "8" bulunan bir Audi'den bekleyebileceğiniz gibi, bu belirli model, zihin üzerinde her şeyi kapsıyor. Dinamik dört teker direksiyon sistemi S-Line'da isteğe bağlı, Vorsprung'da standarttır. Audi Q8’de akıllı malzeme karışımı ve biraz ilerici düşünme ile beğeniye sunuldu.

Tüm otomobiller 48 voltluk hafif hibrid teknolojisine sahipler; bu da, önden su soğutmalı bir steroidal marş motorunu öne doğru besleyen, önden motorun gevşemesini sağlayan, uzatılmış ve geliştirilmiş bir sistem olan bir lityum-iyon bataryadır. Durdurma / başlatma işlevi ve azaltılmış turbo gecikmesi. Üstelik geri çekilir, bu yüzden, oldukça iyi mpg ve CO2 rakamları (41.5mpg, 178g / km) ile sonuçlanır.

Tüm Audi Q8'ler, deri ve iklim, elektrik yardımı ve animasyon gibi ilginç olan HD Matrix LED aydınlatma ve Audi'nin oldukça hoş çok ekranlı Sanal Kokpitine sahiptir. Spesifikasyonlara bağlı olarak 39 adet sürücü yardım sistemi mevcuttur. Basılacak düğmeler açısından yetersiz kalmayacaksınız.

Audi Q8 Sürüş Keyfi

Audi Q8 50 TDI virajlarda dolaşmak için şaşırtıcı bir yeteneğe sahip hızlı, rahat bir kruvazördür. 22 inçlik tekerleklerde bile yolu kavramasıyla dikkat çeker . Araba sürmek için heyecan verici bir otomobil değil, ancak büyüklüğünü zekice gizliyor ve yedi farklı seçilebilir moddan iyi bir dinamik değişim yelpazesine sahiptir.

Audi Q8 “Comfort” gerçekten daha yumuşak, ‘Dynamic’, 40 mm düşüşle gözle görülür şekilde daha sıkı ve daha hassas. Kulağa açık geliyor, ama her zaman böyle değildir. Ayrıca, bir iz bırakmanız gerekmesi durumunda, süspansiyonu Comfort / Standart konumundan 50 mm yükselten bir arazi modu da mevcuttur. Her zamanki gibi, dört tekerlekten çekiş, arka dingil üzerinde tork vektörlemesi ve koşullara bağlı olarak yüzde 70 öne ya da yüzde 85 arkaya doğru kayabilecek bir tork bölünmesiyle akıllı ve zekiydi.

Audi Q8’nin en kötü ayrıntısı geniş  aynalarla birlikte oldukça ciddi kör noktalara sahip, ancak sorunların üstesinden gelmek için hızlı bir şekilde kullanmaya başladığınız sistemleri de var. Genel olarak, Audi Q8’i birçok özelliği 'araba' yapıyor, ancak genel duygu Audi'nin uçak gibi olduğudur. Audi Q8 ile gerçekten verimli ve iyi yolculuklar yapabilirsiniz. Motor etkilidir (6.3 saniye içinde 0-62mph çok saygındır), ancak operasyonda 'ışık' çıkmasına rağmen hiçbir şekilde karakteristik değildir. Düşük güçlü TDI'nın biraz güçsüz olduğunu ve çok daha fazla bhp'nin biraz daha fazla kasanın kilidini açabileceğinden ve bu büyük lastiklerin biraz daha çalışmasına neden olabileceğini de belirtmek gerekiyor.

Donanım ve Modeller

Q_8.png

Q8

Formu Doldurun, Sizi Arayalım

TİCARİ İLETİŞİM VE TİCARİ ELEKTRONİK İLETİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun gereğince, ticari elektronik ileti; telefon, çağrı merkezleri, faks, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda gerçekleştirilen ve ticari amaçlarla gönderilen veri, ses ve görüntü içerikli iletileri, ifade eder. Ticari elektronik iletiler, alıcılara ancak önceden onayları alınmak kaydıyla gönderilebilir. Bu onay, yazılı olarak veya her türlü elektronik iletişim araçlarıyla alınabilir. Alıcılar diledikleri zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik iletileri almayı reddedebilir. Bu kapsamda ticari elektronik ileti gönderimine dair onay verseniz dahi dilediğiniz zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik iletileri almayı gönderide yer alan linke girerek her zaman reddedebilirsiniz.

TİCARİ ELEKTRONİK İLETİ GÖNDERİMİNE DAİR AÇIK ONAY

Bu formun onaylanması ile 6563 Sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve 15 Temmuz 2015 tarihli 29417 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanan Ticari İletişim ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik kapsamında AVEK OTOMOTİV SERVİS SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ (“AVEK”) tarafından veya bir aracı firma vasıtasıyla tarafıma Kanunlara uygun şekilde, her türlü ürün ve hizmetlere ilişkin çeşitli tanıtım, reklam, promosyon, satış ve pazarlama, kutlama, temenni amacıyla, Şirketiniz veya şirketinizin dahil olduğu şirketler topluluğu şirketlerinin tarafıma eposta, SMS/kısa mesaj, anlık bildirim, sosyal medya ve diğer online reklam ağları, otomatik arama, bilgisayar, telefon, faks, e-posta/mail, bluetooth-diğer kablosuz ağlar ve diğer elektronik iletişim araçları ile ticari elektronik iletiler ve diğer iletiler göndermesine, dilediğim zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik iletileri almayı her zaman reddedebileceğime tereddüde yer vermeyecek şekilde bilgi sahibi olarak, aydınlatılmış açık rızam ile onay veriyorum. Yukarıdaki yer alan bilgilendirmeler kapsamında belirtilen izinleri/onayları veriyorsanız, bu hususlardaki kabul, rıza ve onayınızı belirtmek üzere şimdi lütfen “Elektronik İleti Gönderimi Hakkında Bilgilendirme ve Onay Formunu” okudum, onaylıyorum ibareleri yanındaki kutucuk/kutucukları işaretleyerek onayınızı elektronik olarak verebilirsiniz.