Audi A8

Otomobili unutun... Audi, çok daha fazlası.

Yeni Audi A8 L.

Geleceği bizimle yaşayın. Birçok asistan sistem, yeni bir sezgisel kullanım düzeyi sunan yeni işletim sistemi ve en önemlisi, daha fazla mekân ile birlikte zarafeti ve dinamik unsurları yeni bir seviyeye taşıyan bir tasarım. Hiç olmadığı kadar esnek ve konforlu arka kısımda kendi kişisel alanınızı oluşturun ve yeni Audi A8 L'de daha yüksek bir lüksü deneyimleyin.

Audi A8, üç yıldır BMW 7 Serisi ve Mercedes S-Serisi ile birlikte büyük lüks salon sınıfındaki Alman rakiplerinden biridir. BMW, Mercedes'in limuzin lüksüne karşı sportif bir seçenek olarak kabul edilirken, Audi'nin  A8’i her zaman kendi kimliği için mücadele etti. Bilenler, A8'in her kuşağında kullanılan akıllı, hafif alüminyum yapının farkında olacak ve rakiplerinden daha hafif ve daha verimli hale getirecekler. Ayrıca Audi’nin quattro dört tekerlekten çekiş sisteminin kaygan koşullarda daha iyi bir çekişe sahip olduğunu bilmeleri de muhtemeldir.

Audi, en son sürümüyle lüks otomobil alıcılarının, A8'i akıllı teknolojiyle ve yenilikçi düşünceyle, lüks amiral gemisini en yeni özelliklerle birleştirerek satışa sunuyor.

Audi A8 Sınıfının En Sofistike Otomobili

Dışarıdan görünmeyebilir, ama A8 şirketin ürettiği en teknolojik açıdan en gelişmiş otomobil. En başından beri en son gelişmeleri somutlaştırmak için tasarlandı, hem yakıt verimliliği hem de geleceğe yönelik kanıtlama ile. Audi, birçoğu zaten gösterilmiş olan, çok kısa bir süre içinde bir dizi 'seviye 3' özerk özelliği vaat ediyor.

En son Audi A8 selefinden biraz daha uzun, geniş, ızgaralı tek ızgaralı ızgaradan tam genişliğindeki arka lambalara kadar beş metreyi ölçüyor. Çok tanınabilir bir A8 - genel oranlar aynı ismin önceki modellerinden neredeyse hiç değişmiyor. Yakışıklı bir otomobil ve Audi'nin marka kimliğini sonuna kadar temsil ediyor.

Geçmişteki A8 modellerinde olduğu gibi, en son sürüm iç kısımda çok fazla alan ve rahatlık sağlıyor ve ön ve arka akslar arasındaki mesafedeki 6 mm'lik bir artış Audi'nin iç mekanı en üst düzeye çıkarmak için çektiği acıları gösteriyor. Arkada daha da uzanmanız için toplam 5,3 metre uzayan uzatılmış dingil mesafesi modeli hala sunulmaktadır.

Audi A8 Etkileyici Sürüş Deneyimi

Audi A8  iç tasarımı, dış tasarımından çok daha dikkat çekici. Ön panel, en önemlisi keskin, soğuk alüminyum ile çerçevelenmiş olan katmanlar halinde yolcunun uzağında kalıyor.  Bu, iç kısmın tam genişliğini  arttırır ve parlak siyah yüzeyi, aydınlatılmadığında neredeyse görünmez hale gelen gizlice monte edilmiş bir dokunmatik ekran içerir.

İkinci bir dokunmatik ekran aşağıya monte edilmiş ve iklim kontrolü gibi daha fonksiyonlara dikkat çekiyor. Ancak A8'in tamamını kapsayan teknolojisinin sinir merkezi işlevi gören ana ekran - yasalar izin verinceye kadar güvenli bir şekilde kullanım dışı yolda kullanılmak üzere…Bu anlaşılabilir bir durumdur, çünkü A8, Audi'nin yasal prosedürler halledildikten sonra derhal ortaya çıkarmayı planladığı “seviye 3” özerklik potansiyeline sahiptir.

Bu elektronik zincirler çıkarıldığında, Audi A8 tam olarak ne yapabileceğini gösterecektir. O zamana kadar A8 etkileyici miktarda otomasyona izin verecek, ancak arkada oturup gazete okumak istiyorsanız, bir şoföre güvenmek zorunda kalacaksınız.

Audi A8 Motor Gücü

Bununla birlikte, 3.0 litrelik dizel modelin etkileyici 50mpg yakıt ekonomisi iddiası ve 145g / km CO2 emisyonu ile sürücü ücretlerinden tasarruf edebilirsiniz. Büyük, ağır bir 282bhp salon için hiç de fena değil ve dinlenmeden 6 saniyede 62mph'ye ulaşan bir otomobildir.

Bu özel motor Audi'nin mevcut kafa karıştırıcı motor adlandırma sistemi altında 50 TDI ünvanını aldı. Daha sonra 335bbp'lik 55 litrelik bir benzin 55 TFSI var ve daha sonra piyasaya sürülecek, ancak dizel güç ve ekonomi kombinasyonunda Türkiye’de alıcılar arasında en popüler olması bekleniyor.

Motorin karşılaştırmalı ekonomisi, Audi A8 dururken motorun kesilmesine izin veren, hızlanma gerektiğinde anında yeniden çalışan akıllı bir stop-start sistemi sayesinde geliyor. Bu sistem, A8'in son derece otomatik olarak ve büyük bir kolaylık ve güvenlik özellikleri grubunun temelini oluşturan yenilikçi bir 48 volt elektrik sistemi ile mümkün…

Donanım ve Modeller

a8.jpg

Yeni A8 L

    Formu Doldurun, Sizi Arayalım

    TİCARİ İLETİŞİM VE TİCARİ ELEKTRONİK İLETİ BİLGİLENDİRME

    Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun gereğince, ticari elektronik ileti; telefon, çağrı merkezleri, faks, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda gerçekleştirilen ve ticari amaçlarla gönderilen veri, ses ve görüntü içerikli iletileri, ifade eder. Ticari elektronik iletiler, alıcılara ancak önceden onayları alınmak kaydıyla gönderilebilir. Bu onay, yazılı olarak veya her türlü elektronik iletişim araçlarıyla alınabilir. Alıcılar diledikleri zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik iletileri almayı reddedebilir. Bu kapsamda ticari elektronik ileti gönderimine dair onay verseniz dahi dilediğiniz zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik iletileri almayı gönderide yer alan linke girerek her zaman reddedebilirsiniz.

    TİCARİ ELEKTRONİK İLETİ GÖNDERİMİNE DAİR AÇIK ONAY

    Bu formun onaylanması ile 6563 Sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve 15 Temmuz 2015 tarihli 29417 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanan Ticari İletişim ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik kapsamında AVEK OTOMOTİV SERVİS SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ (“AVEK”) tarafından veya bir aracı firma vasıtasıyla tarafıma Kanunlara uygun şekilde, her türlü ürün ve hizmetlere ilişkin çeşitli tanıtım, reklam, promosyon, satış ve pazarlama, kutlama, temenni amacıyla, Şirketiniz veya şirketinizin dahil olduğu şirketler topluluğu şirketlerinin tarafıma eposta, SMS/kısa mesaj, anlık bildirim, sosyal medya ve diğer online reklam ağları, otomatik arama, bilgisayar, telefon, faks, e-posta/mail, bluetooth-diğer kablosuz ağlar ve diğer elektronik iletişim araçları ile ticari elektronik iletiler ve diğer iletiler göndermesine, dilediğim zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik iletileri almayı her zaman reddedebileceğime tereddüde yer vermeyecek şekilde bilgi sahibi olarak, aydınlatılmış açık rızam ile onay veriyorum. Yukarıdaki yer alan bilgilendirmeler kapsamında belirtilen izinleri/onayları veriyorsanız, bu hususlardaki kabul, rıza ve onayınızı belirtmek üzere şimdi lütfen “Elektronik İleti Gönderimi Hakkında Bilgilendirme ve Onay Formunu” okudum, onaylıyorum ibareleri yanındaki kutucuk/kutucukları işaretleyerek onayınızı elektronik olarak verebilirsiniz.