Audi A6

Cazibenin pek çok yüzü vardır. Audi A6 Sedan.

Yenilikçi teknolojiler, ilerici tasarım ve heyecan verici çeşitliliğe sahip donanım özellikleri: Audi A6 bu değerleri, olağanüstü sportif şıklığa sahip bir üründe birleştiriyor. Aynı zamanda seçkin ve ilerici olan bu aracın çok yönlülüğü ve konforu, yeni bir mobilite tarzına çıkış kapısıdır.

SUV'ların büyük arazi araçlarının satışlarına zarar vermesinin popülerliğine rağmen, Audi A6 Avant, BMW 5 Serisi Touring ve Mercedes E-Class Estate arasındaki rekabet her zaman olduğu kadar şiddetli olmaya devam ediyor. Volvo V90 gibi etkileyici yeni oyuncularla, özellikle Audi bu piyasada geri kalmak istemeyecektir.

Audi A6, otomobil pazarındaki en sert rekabetlerden birini yaşıyor ve sınıf üstünlüğü arayışında onlarca yıldır BMW 5 Serisi ve Mercedes E-Serisi ile kapışma yaşıyor. Ne yazık ki, BMW popüler olarak 'sportif olan' ve Mercedes 'lüks olan' olarak kabul edilirken, Audi A6 serisiyle hiç bu kadar net olmamıştı. Audi A6 allroad quattro estate, salon ve avant estate ile müşterilerinin karşısına çıkıyor. 

Audi'nin mühendislik çalışmalarının sonucu, öncekinden daha iyi işleyen, inanılmaz bir iç mekana sahip ve büyük alaşımlı jantlara rağmen sakin bir şekilde süren sekizinci nesil A6 Avant'tır. Bu sefer daha fazla yükleme yapmaya odaklanmıyor, ancak 586 litrelik bir bagaj ihtiyaçlarınızı karşılayamıyorsa, Mercedes E-Class Estate daha çok yönlü bir seçenek olarak karşınıza çıkacaktır.

Audi A6 Avant biraz daha kısa, ama eskisinden daha geniş ve daha uzun, yalın görünüyor ve evrimsel tasarımında çok az sürpriz olmasına rağmen, oldukça lüks oldukça pahalı görünüyor. Metal yapısındaki neredeyse imkansız derecede keskin kırışıklıklar, bölgeye karmaşık LED farlarla desteklenen ve arka ışık kümeleri için cesur yeni tasarımlarla teknik bir tavır verir.

Sanal Kokpit dijital cihazlarının ve orta konsolda yığılmış iki dokunmatik ekranın kombinasyonu, Audi A6 Avant'ta ilk kez oturan herkesi etkileyeceğinden emin… Ancak bu kurulum standart değildir. Sezgisel kontrolleri için, düğme eksikliğinin doğal görünmediğinin bir kanıtı ve dokunsal geri bildirim, ses kontrolü ve kolçak olarak iki katına çıkan bir vites kolu gibi özellikler A6 Avant'ın teknolojisini kullanmak anlamına gelir, sadece hızlı bir öğrenme süreci gerektirir.

Hareket halindeyken, büyük Audi, hava süspansiyonu olmadan çalışan standart modelin direksiyonuna bile olsa, bir limuzin kadar yumuşak ve sessizdir.Audi  A6 Avant'ın şimdiden direksiyonun arkasından daha küçük ve daha eğlenceli hissetmesine yardımcı olan, meraklıları biraz daha fazla keyif alabilecek olsalar bile, daha önce eksik olan bu modele ayrıcalık katmış.

Audi A6’nın Özellikleri

Bu yeni özellik, daha hafif, giriş seviyesi 2,0 litre 40 TDI modelinde daha belirgindir ve bu da ürün yelpazesini seçmenizi sağlar. Hafif hibrit teknolojiye ve 202bhp'ye sahip, etkileyici bir performans sunan etkileyici yeni bir motor. Yakıt tüketimi 48.7mpg ve 153g / km CO2 emisyonları satışlarını garanti altına alacak, aynı zamanda kaslı 284bhp ile 3.0 litrelik 50 TDI'dan daha yumuşak, daha sessiz ve daha duyarlı. Bu, altı silindirli motorların daha iyi huylu olduğu ve geleneksel olarak daha akıllı bir şanzımana sahip olduğu bilgeliği karşısında uçuyor.

Audi A6 Güvenlik

Audi A6 Euro NCAP tarafından çarpışma testine tabi tutulmuştur ve bu teknik yüklü araç, sert gövdesi  ve özerk acil durum frenlemesi gibi standart özellikler sayesinde beklenen beş yıldızla birlikte ortaya çıkmıştır. Audi, 2019 anketlerde, 30 üretici arasında 16.Sıradaki sonucunu aldı. Bu Audi A6’yı Jaguar, Volvo ve Lexus'un arkasına koyar, ancak Mercedes ve BMW'nin önüne geçer.

Tamamen büyük oynamak için büyük bir otomobile ihtiyacınız varsa Audi A6 Avant daha büyük rakiplere karşı kaliteyi kazanamayabilir. Diğer tüm açılardan, bu Audi A6 Avant kuşağı, güzel iç tasarımı, etkileyici zarafeti ve mükemmel küçük dizel motoru, sınıf onuruna keyifli sürüşler vaad ediyor.

Donanım ve Modeller

a6_.png

A6

Formu Doldurun, Sizi Arayalım

TİCARİ İLETİŞİM VE TİCARİ ELEKTRONİK İLETİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun gereğince, ticari elektronik ileti; telefon, çağrı merkezleri, faks, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda gerçekleştirilen ve ticari amaçlarla gönderilen veri, ses ve görüntü içerikli iletileri, ifade eder. Ticari elektronik iletiler, alıcılara ancak önceden onayları alınmak kaydıyla gönderilebilir. Bu onay, yazılı olarak veya her türlü elektronik iletişim araçlarıyla alınabilir. Alıcılar diledikleri zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik iletileri almayı reddedebilir. Bu kapsamda ticari elektronik ileti gönderimine dair onay verseniz dahi dilediğiniz zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik iletileri almayı gönderide yer alan linke girerek her zaman reddedebilirsiniz.

TİCARİ ELEKTRONİK İLETİ GÖNDERİMİNE DAİR AÇIK ONAY

Bu formun onaylanması ile 6563 Sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve 15 Temmuz 2015 tarihli 29417 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanan Ticari İletişim ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik kapsamında AVEK OTOMOTİV SERVİS SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ (“AVEK”) tarafından veya bir aracı firma vasıtasıyla tarafıma Kanunlara uygun şekilde, her türlü ürün ve hizmetlere ilişkin çeşitli tanıtım, reklam, promosyon, satış ve pazarlama, kutlama, temenni amacıyla, Şirketiniz veya şirketinizin dahil olduğu şirketler topluluğu şirketlerinin tarafıma eposta, SMS/kısa mesaj, anlık bildirim, sosyal medya ve diğer online reklam ağları, otomatik arama, bilgisayar, telefon, faks, e-posta/mail, bluetooth-diğer kablosuz ağlar ve diğer elektronik iletişim araçları ile ticari elektronik iletiler ve diğer iletiler göndermesine, dilediğim zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik iletileri almayı her zaman reddedebileceğime tereddüde yer vermeyecek şekilde bilgi sahibi olarak, aydınlatılmış açık rızam ile onay veriyorum. Yukarıdaki yer alan bilgilendirmeler kapsamında belirtilen izinleri/onayları veriyorsanız, bu hususlardaki kabul, rıza ve onayınızı belirtmek üzere şimdi lütfen “Elektronik İleti Gönderimi Hakkında Bilgilendirme ve Onay Formunu” okudum, onaylıyorum ibareleri yanındaki kutucuk/kutucukları işaretleyerek onayınızı elektronik olarak verebilirsiniz.