Audi A4

Audi A4 Sedan 2.0'lar Audi Yetkili Satıcısı Avek'te sizi bekliyor. Audi Yetkili Satıcısı Avek'e gelin, sınırlı sayıdaki Audi A4'lere %0 faiz ile sahip olun. 

28 Şubat 2019'e kadar 2018 model A4 Sedan 2.0 TDI tüm donanım seçenekleri için devam eden kampanya, %0 faiz 12 ay 90.000 TL, %0,99 faiz 18 ay 100.000 TL, %1,29 faiz 24 ay 100.000 TL ve %1,59 faiz 36 ay 100.000 TL ile sınırlıdır. 

Tekstilkent: 0212 4402525
Çanakkale: 0286 4402525

İlerlemeyi hissedin. Yeni Audi A4 Sedan.

Daha da güçlü, daha verimli, daha akıllı: Yeni Audi A4 Sedan, çığır açan teknolojisi ve estetiği ile etkiliyor. Yüksek çözünürlüklü 12,3 inç LCD ekranıyla yenilikçi Audi sanal kokpit ve opsiyonel alınabilen 3D ses özellikli Bang & Olufsen ses sistemi, iç mekânda büyüleyici vurgular yapıyor ve lüks sınıf standardı sunuyor.

Audi A4, yaklaşık 3 senedir yürütme seferi sınıfında BMW 3 Serisi ve Mercedes C-Class'a karşı devam eden bir savaşa katıldı. Bu üçlü lider sınıfının her biri ile farklı alanlarda güçlü yanlar kazanıyor. Audi A4, hafif görünüm ve dört tekerlekten çekiş getirdi, BMW 3 Serisi sürücünün tercihiydi ve C-Serisi konfor ve kalite verdi. Ancak, Audi A4'ün yerini korumak için çalışmalarına hız vermesiyle üç yarışmacının da tüm bu alanlarda eşit derecede yetkin hale geldi.

Bu üç otomobil geliştirme uzmanlarının hepsi de artık aralarında seçim yapmayı zorlaştıran, giderek daha fazla benzer nitelikler listesi sunuyor. Birbirleriyle doğrudan rekabet içinde olmasının yanı sıra, son yıllarda rakip üreticilerin Alfa Romeo Giulia, Jaguar XE ve Lexus IS ile güçlü rekabet sağladıkları için güçlü teklifler görmemizi de sağladı. Audi A4 en son modeli, geniş, pratik ve nispeten yakıt tasarruflu bir otomobildir. Ancak bu, en yakın rakipleri karşısında avantaj sağlayacak kadar mı? Ona bakmamız gerekiyor.

En İyi Executive Otomobil

Coşkulu sürücüler için Audi A4, quattro dört tekerlekten çekiş ya da BMW 3 serisi tarafından sunulan çevik çeviklikten yoksun olduğu için önden çekişli bir varyant seçip seçmemeniz konusunda bir başlangıç ​​yapıyor. Bu yeni model önceki nesillere göre bir gelişmedir, ancak Türkiye’nin çukurlu yollarına daha uyumlu olan ve isteğe bağlı uyarlamalı süspansiyon ile yumuşak veya sert bir yaylı kurulum arasında seçim yapmanıza olanak tanıyan oldukça gelişmiş bir sürüş kalitesi sunuyor.

Aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli motorlar var. Yılda 12.000 kilometreden az kilometreye sahip olanlara, modern, turboşarjlı 2,0 litre benzinler tarafından iyi bir şekilde sunulacak. Sırasıyla 148bhp, 187bhp veya 242bhp ile ve sırasıyla 35, 40 ve 45 TFSI ile birlikte sunulanlar, standart otomatik şanzımana rağmen 39,8mpg olduğu ve 7,3 saniye süren 0-62mph süresine sahip olduğu orta seviye modeldir. Rakamlar yeni WLTP döngüsü kullanılarak hesaplanır, böylece düşük görünseler de, karışık sürüşlerde eşleşmelerini bekleyebilirsiniz. Giriş seviyesi motor, aynı güç çıkışına sahip 1.4 litre benzinli motorun yerini alırken, yüksek performanslı S4 ve RS4 şu anda kullanılamıyor.

Daha yüksek bir yıllık kilometreye sahip olanlar dizel tercih edebilirler ve giriş seviyesi 148bhp 2.0 litre 35 TDI,% 30'luk bir Fayda için 114g / km CO2 emisyonu ile bir araya getirilen, 51.4mpg'ye kadar iddia edilen çok yönlü -Kar (BİK) şirket-otomobil vergi notu. BiK notu daha yüksek olan bir araba almaya hazırsanız, otomatik şanzımanlı 188bhp 40 TDI motor aynı MPG rakamını ve 138 g / km'yi yönetir.

Önden çekişli veya Audi'nin ünlü "quattro" dört tekerlekten çekiş sisteminden birini seçebilirsiniz, ancak ikincisi bu modelde yakıt ekonomisini 45.6 mpg'ye düşürür. Yedi vitesli bir otomatik şanzıman daha güçlü motorlarda standart olarak bulunur ve altı vitesli bir kılavuzun standart olduğu giriş seviyesi 35 TFSI benzininde isteğe bağlıdır.

Audi 4’ün Konforu

Orta seviye döşemeyi seçin;  Audi’nin 20 cm’lik bilgi-eğlence sistemi, spor koltuklar ve 10 hoparlörlü stereo gibi önemli özelliklere de sahip olacaksınız. Ön koltuklar arasında bir kontrol tekerleği tarafından çalıştırılan bir tablet tarzı ekran ile Audi’nin MMI sistemi akıllı telefon bağlantısı ve Spotify ve WhatsApp gibi uygulamalar içerir.

Audi A4, 2019 memnuniyeti anketinde şu anda Türkiye’de satılan araçlarda yer alan 100 otomobilden 45'inin Audi markasını tercih ettiğini gösteriyor.. Euro NCAP, Audi A4'e çarpışma testlerinde beş yıldızlı bir puan verdi.

Kompakt bir executive salon için galerileri veya bayisini dolaşıyorsanız, Audi A4 neredeyse tüm beklentilerinizi karşılayacağını görebilirsiniz. Ekonomik, ferah, iyi dizayn edilmiş, teknolojiye ile bütünleşmiş bir iç tasarıma sahiptir. Ve BMW 3 Serisi, Jaguar XE ve Alfa Romeo Giulia gibi rakipleri araba sürmek için daha iyi gibi gözükse de, en yeni Audi A4 virajlı yollar için ideal bir sürüş kabiliyetine sahiptir. Audi A4 sınıfındaki modellerin çoğunu ayıracak çok şey olmamakla birlikte, Audi her alanda en iyi seçenektir.

Donanım ve Modeller

a4_sedan.jpg

A4 Sedan

a4_avant.jpg

A4 Avant

a4_allroad_quatro.jpg

A4 allroad quattro

Formu Doldurun, Sizi Arayalım

TİCARİ İLETİŞİM VE TİCARİ ELEKTRONİK İLETİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun gereğince, ticari elektronik ileti; telefon, çağrı merkezleri, faks, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi vasıtalar kullanılarak elektronik ortamda gerçekleştirilen ve ticari amaçlarla gönderilen veri, ses ve görüntü içerikli iletileri, ifade eder. Ticari elektronik iletiler, alıcılara ancak önceden onayları alınmak kaydıyla gönderilebilir. Bu onay, yazılı olarak veya her türlü elektronik iletişim araçlarıyla alınabilir. Alıcılar diledikleri zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik iletileri almayı reddedebilir. Bu kapsamda ticari elektronik ileti gönderimine dair onay verseniz dahi dilediğiniz zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik iletileri almayı gönderide yer alan linke girerek her zaman reddedebilirsiniz.

TİCARİ ELEKTRONİK İLETİ GÖNDERİMİNE DAİR AÇIK ONAY

Bu formun onaylanması ile 6563 Sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve 15 Temmuz 2015 tarihli 29417 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanan Ticari İletişim ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik kapsamında AVEK OTOMOTİV SERVİS SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ (“AVEK”) tarafından veya bir aracı firma vasıtasıyla tarafıma Kanunlara uygun şekilde, her türlü ürün ve hizmetlere ilişkin çeşitli tanıtım, reklam, promosyon, satış ve pazarlama, kutlama, temenni amacıyla, Şirketiniz veya şirketinizin dahil olduğu şirketler topluluğu şirketlerinin tarafıma eposta, SMS/kısa mesaj, anlık bildirim, sosyal medya ve diğer online reklam ağları, otomatik arama, bilgisayar, telefon, faks, e-posta/mail, bluetooth-diğer kablosuz ağlar ve diğer elektronik iletişim araçları ile ticari elektronik iletiler ve diğer iletiler göndermesine, dilediğim zaman, hiçbir gerekçe belirtmeksizin ticari elektronik iletileri almayı her zaman reddedebileceğime tereddüde yer vermeyecek şekilde bilgi sahibi olarak, aydınlatılmış açık rızam ile onay veriyorum. Yukarıdaki yer alan bilgilendirmeler kapsamında belirtilen izinleri/onayları veriyorsanız, bu hususlardaki kabul, rıza ve onayınızı belirtmek üzere şimdi lütfen “Elektronik İleti Gönderimi Hakkında Bilgilendirme ve Onay Formunu” okudum, onaylıyorum ibareleri yanındaki kutucuk/kutucukları işaretleyerek onayınızı elektronik olarak verebilirsiniz.