Hakkımızda

Avek Otomotiv

2005 yılından bu yana İstanbul Tekstilkent’deki bayisinde Doğuş Otomotiv markalarından Volkswagen, Audi, SEAT, SKODA ve DOD markalarının Yetkili Satış ve Servis hizmetini sürdüren Avek Otomotiv, 2015 yılında Volkswagen, Audi, SEAT, SKODA ve DOD markalarıyla hizmet verdiği Çanakkale bayisini, 2017 yılında ise Volkswagen ve DOD markalarıyla hizmet verdiği Ümraniye bayisini hizmete açtı. “Yüksek müşteri memnuniyeti yaratma” odaklı hizmet anlayışı ile her geçen yıl başarı çıtasını bir adım öteye taşıyan Avek Otomotiv, Türkiye’nin en büyük şirketlerinin belirlendiği Fortune 500 araştırmasında her yıl üst sıralarda yer almaktadır.

Müşterilerine yoğun iş temposu sırasında büyük kolaylık sağlayan Yerinden Alım-Yerine Teslim, İkame Araç, Ertesi Güne Randevu gibi özel hizmetler sunan Avek Otomotiv, Tekstilkent bayisinde, ziyaretçilerine Bay-Bayan Kuaförü, Bilardo, İnternet Cafe, Lostra, Sinema Salonu, Cafe, Çocuk oyun salonu gibi ayrıcalıklı hizmetler sunarak sektöründe fark yaratan bir hizmet anlayışı ortaya koymaktadır.

2017 yılında Volkswagen, 2018 yılı içerinde de SEAT ve SKODA marka filo araçlar için hizmete açtığı Filo Servis Atölyesi ile sektörde bir ilki gerçekleştiren Avek Otomotiv, 700’e yakın çalışanı ve müşteri talepleri doğrultusunda güncellediği ayrıcalıklı hizmetleriyle hedeflerine emin adımlarla ilerlemektedir.


Vizyonumuz

"En iyi hizmeti almak için en doğru adres" olabilmektir.

Misyonumuz

Avek Otomotiv’e her gelişiniz de; güler yüzlü mutlu çalışan bir ekip tarafından karşılanır, samimiyetle dinlenir, sonuç odaklı çözümler eşliğinde, dürüst ve güvenli hizmeti almış olmanın keyfi ile ayrılırsınız.


Stratejimiz

Her müşterinin mükemmeli beklemeye hakkı olduğunu biliyoruz. Mükemmel hizmet için, müşteri memnuniyetini ve güven ilkelerini daima ön planda tutarak, Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM) proseslerinin sürekli olarak gözden geçirilmesi, iyileştirilmesi ve geliştirilmesi için gayret etmeye devam edeceğiz.

Şirket ve marka değerlerini en üst seviyede tutarak çalışanlarımızın kişisel ve profesyonel becerilerini artırmaya yönelik faaliyetler sağlayarak (iş ilişkisi içinde bulunduğumuz kişi ve kuruluşların iletişim ve desteği dâhilinde) dinamik ve sürekli kendini yenileyen bir çalışma ortamı yaratmaya devam etmeyi amaçlıyoruz.


Değerlerimiz

En İyisini Biz Yaparız

Avek Otomotiv olarak, sürekli gelişen ve değişen bir kültürle hizmet vermekteyiz. Gelişimimizi hızlandırmak için geri bildirimleri alır değerlendirir ve yorumlarız. Müşteri ve sonuç odaklı çalışırız. En iyisini yapmak için gerekli olan insan kaynağına ve donanımına sahibiz. Amacımız Avek Otomotiv müşterilerine en iyi en kaliteli hizmeti sunmaktır. Müşteri gereksinimlerini takip eder ve yeni fikirler ile çözüme kavuşturmayı amaçlarız. Sonuca giden yolda yüksek motivasyon ile çalışırız. Bu doğrultuda hedeflerimizi yüksek tutar, ekip çalışmasına önem veririz. Yaratıcı olmaya ve düşünmeye vakit ayırırız. Kurumumuzun stratejisini bilir aldığımız her karar ve aksiyonda bunu dikkate alarak çalışırız.